ablalarım teyzelerim yardım lütfen bi yardım evli adamla ilişki

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve deryadertli tarafından 18 Şubat 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    18 Şubat 2009
    Konu Sahibi : deryadertli
  1. deryadertli

deryadertli Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba ben derya derdim kendimden büyük benimle ilgili değil 9 senelik arkadaşımla ilgili arkadaşım evli bir adamla birlikte 3 aydır beraberler sevgililer günündede imam nikahı kıymışlar duyduğumda beynimden vurulmuşa döndüm arkdaşım 20 da yaşında ama yaşıtlarında daha yaşlı daha olgun gösteriyor ve çok bakımlı ve hukuk fakultesinde okuyor 3 sınıf dersleride iyice boşladı okul öğlen 1 de bitiryor hemen adamın evine akşam 10 11 bazen eve bile gitmiyor hergün buluşan biz bile buluşamam onunla buluşcm diyor adamın 3 çocuğu var 4 cocukta yolda ne dedim ne yaptıysam vazgeçiremedim adam çok sinirli dediği dedik çaldığım düdük ama bizimkiyle tanıştktan sonra tam bir beyfendi oldu sevgililer gününde adam eve gitmeyince kadın kıllanmış öncedende mesajları filn yakalamış ama kadın konduramamış yazık hamile karısı arıyınca telefonu suratına kapatıyormuş bağrıp çağrıyormuş karısıda anlamış artık eve gelmemeye bide sevgililer gününde gelmeyince tuz biber olmuş ne olursa olsun seni boşamam diyormuş arkadaşıma anlattım bak sonu yok adamın 4 cocuğu olucak onların sorumluluğunu bırakıp seni alamaz sonu yok gel vazgeç dedim ama dinletemedim bi ara arkadşaım vazgeçer gibi oldu sonra adam yalvar yakar ağladı bizimkide dayanamamış devm ediyorlar hergün onunla buluşuyor bide üstüne üslük cinsellikte yaşıyorlar hemde hiç korunmadan mahazallah arkadaşım hamile kalır die korkuyorum adamla bunuda konuşmuşlar hamile kalırsa aldırmıcakmış ona ev tutup orada bakıckmış gözgöre göre hayatının berbat olmasını istemiyorum ne yapmam lazım teyzelerim ablalarım deliricem arkdaşımıda çok seviyorum güya 2 sene sonra evleneklermiş çok üzlüyorum ne yapıyım bi akıl verseniz bana

Son düzenleme: 18 Şubat 2009
  2. 18 Şubat 2009
  3. okypete

okypete Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    41.397
    Ödül Puanları:
    563
    yazık. çok yazık... Allah arkadaşınıza,acıma hissi versin önce..o kadıncağıza acıma... günah . hamile birde. şerefsiz adam. arkadaşınızında ondan farkı yok.. böyle bir arkadaşım olsa ,yüzüne bile bakmam. insanlığı olmayan ,yuva dağıtan bir arkadaşa ihtiyacım yok benim. bunun içinmi üzülüyorsunuz.
    zaten amacı hamile kalmak. o yüzden korunmuyor. hamile kalsın ki adamın boşanması kolay olsun diye..
    arkadaşımı çok seviyorum diyorsunuz. onun neresini seviyorsunuz... 3 çocuğa ve hamile bir kadına kötülük yapan bu insanın sevilecek yanımı var. bırakın ne hali varsa görsün...

4. 18 Şubat 2009
  5. gurbaa prenses

gurbaa prenses KK'nın Haylaz Kızı Pro Üye

Beğenildi:
    190
    Ödül Puanları:
    213
    beter olsun
    alışmış kudurmuştan beterdir
    cocuk değil, akıl var mantık var
    böyle bi halt yiyosa başina geleceklere asla üzülmem
    canı cehenneme :nazar:
    yerinde olsam hiç karişmazdım

6. 18 Şubat 2009
  7. KarKralicesi

KarKralicesi hoppppp Gümmmm (: Pro Üye

Beğenildi:
    17.071
    Ödül Puanları:
    488

Bence hiç karışma.
    Yeterince karışmışın faydalı olmamış
    Daha ne yapıcan.
    Geriden izle hiç karışma :1closedeyes:

1 yıl sonra sıkılıp kız arkadaşını bırakınca görürüm o kız arkadaşını:nazar:

Karısını aldatan adam aldattıgı bayanı neden aldatmasınki.:icecream:
    Parası var diye bütün kadınlarla ilişki kurcagını sanıyo işte zavallı şahsiyetsiz:mymeka:

8. 18 Şubat 2009
  9. nix

nix birgül<3beliz Üye

Beğenildi:
    1.755
    Ödül Puanları:
    238
    sen yapıcağını yapmışsın konuşmuşsun dinlememiş...
    artık yapabileceğin bişey yok..bile bile uçuruma gidiyor...
    baktın olmuyo iyice batıyo, ve sen illede bişeyler yapmak istiyosun, git ailesiyle konuş belki onlar bi dur der
    ..

10. 18 Şubat 2009
  11. tale

tale ben sana küsüm aslında... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    sen üstüne düşeni yapıp onu kınamışsın, ısrar etmişsin bırakmamış.
    tahmin ediyorum ki bazı menfaatleri var.
    ben olsam 1 dk düşünmem arkadaşlığımı keserim sanada zararı dokunur bunun.
    malesef ar damarı çatlamış.. Allah ıslah etsin..

12. 18 Şubat 2009
  13. EU3

EU3 Guest

yapmayın arkadaslar
    20 yasinda bir kiz ne kadar olgun dusunebilecek ozellikle ailesi ilgisizse, cok var oyle karsisina cikan ilk sevgi gosteren adama kosan...20 yas hicbiseydir, cocuktur daha, ailesi bunu yola koymuyorsa ve arkadasi da bunun durumunun farkindaysa, seni ahlaksiz seni deyip cekip gitmeli mi yani? En azindan aklibasinda bir buyugune haber versin.

Ailedeki sevgisizlik, ilgisizlik kizlari herseye itiyor, kotu yola dusen kizlarin hepsi de bu sekilde malesef. Yani ar damari catlamis birak kendi haline demek insanlik degil,

14. 18 Şubat 2009
  15. okypete

okypete Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    41.397
    Ödül Puanları:
    563
    yok canım. bende 20 yaşında oldum. ahlak kavramını biliyorum çok şükür. değerlerim 20 yaşında değil 15 yaşındada tamdı.. evli adama baklımayacağını biliyordum ailem ilgisiz diye hamile bir kadına acı çektirmezdim...evet bu yaptığı ahlaksızlık... 20 yaşta çocuk değil. 18 den sonra reşit olunuyor.

16. 18 Şubat 2009
  17. DearesT

DearesT Yalan...yalann... Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    yok artık...20 yaşında bebek mi yani...
    biz de 20 olduk...bırakın 20'yi 16-18 olduk...
    o zamanlar değil evliyi bekara yaklaşmazdık be...
    namus kavramının yaşla alakası yoktur, beyinle kalple, vicdanla alakası vardır...
    yazık...çok yazık hem de...
    hiç utanmıyor demekki...
    böylesine söylenecek bişey yoktur...o yoldan gönüllü çıkmış...yaşayacak, çekecek, görecek...hamile bir kadının ahıyla nasıl yaşanırmış öğrenecek...
    Allahım kızlarımızı korusun böyle arsızlıktan, vicdansızlıktan...
    yaptığını çeker merak etmesin...
    çeksin de bence...

18. 18 Şubat 2009
  19. EU3

EU3 Guest

canım bak herkes cocugunu iyi yetistirmiyor
    saldim cayira mevlam kayira
    bi program izlemistim hayat kadını olanlarin hepsinin de ailesi berbatti
    iyi bir ailede yetisse boyle olmazdi diyorum ben
    20 yasindakiler ahlak kavramini bilemez demiyorum
    ama herkesin yasam kosullari iyi olmuyor