ablalarm yardma ihtiyacm var..

Konusu 'Aşk Acısı Çekenler' forumundadır ve nomed_99 tarafından 3 Haziran 2009 başlatılmıştır.

3 Haziran 2009
    Konu Sahibi : nomed_99
  1. nomed_99

nomed_99 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    belki yaşım küçük ama bu mesele gerçekten kafamı kurcalıyor.aynı sınıfta oldugum bir çocuk var.hoşlanıyorum.arkadaşlarım onunda benden hoşlandığını sylüyor.hep benimle uğraşıyor,beni kankamdan,yada kızlarla muhabbet ederken ismi gçen erkekler oldugunda kıskanıyor (ters ters bakıyor,lafımı bölüyor,konuyu değiştiriyor-)...sürekli göz göze geliyoruz,gzlerine bakarken -konuşurken hep gözgöze oluoruz- böyle sanki gözlerimde bi doğa resmi varmşda ona bakıyomş gibi baktığını hissediyorum.bazen böyle yanlışlıklaymış gibi dokunuyor,bazen yanlışlıkla dokunuyor snra utanıp kfasını çeviriyor.en yakın arkadaşları biz konuşurken,tartışırken -çok tartışıyoruz sınavda bile kavga ediyoruz kopya çekerken- böyle anlamlı anlamlı bakıp gülüşüyorlar falan..muhabbet aralarında neden uğraşıyosun diyince kızlar ben sevdiğimle uğraşırım gibi laflar söylüyor.ben sevdiğim ünlü erkeklerden bahsedince ben daha yakışıklıyım,çevrene baksana bi gibisinden konuşuyor.alındığımda barışmak iin dört dönüyor..arkadaşlarım sert davrandığımı söylüyor.msnde msjlaşarak çok nadir konuşuyoruz.o atıyo atyıo ben kısa cvplar veriyorum,ben atıncada o öyle yapıyo.birkeresinde yeşil gözle ilgili bi şiir okumuştu bana bakarak..bunun gibi şyler yapıyor ama ben emin olamıyorum.emin olmıyıncada fzla yklaşmak istemiyrumm.ve okullar kapanmak üzere,ne yapıcagımı bilmiyorum.naısl yaklaşacagımı,mesela durduk yere msj atsam acayip kaçmazmı?ya benden hoşlanmıysa,dalga geçrse salak kız peşimden koşuyo diye...cvp bekliyorum,sizlerin deneyimine güveniyorum..):eek:

2. 3 Haziran 2009
  3. hawana

hawana Guest

cnm yaa :)
    o da sana karşı ilgisiz değiL beLLi ki ama bence herşey yaz tatiLinde kesinLeşir gibi geLiyor bana...beLki seni özLeyip sana mesaj atar :)
    ama sen de çok tersLeme çocuğu tamam mı?ne çok yıLışık oL ne de buzdoLabı..ayarını tuttur...

ama bekLediğin gibi geLişmesse oLayLAr çok da üzme kendini daha çooook oLacak böyLe şeyLEr hayatında :)

4. 3 Haziran 2009
  5. nomed_99

nomed_99 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    cvp için teşekkür ederim:)bu bnm nasip olursa ilk çıktıgım olucak ve ilk kez birinden bu derece hoşlandım.bu yüzden korkuyorum zatn,onu kaybedince nolur diye merk ediyorum..böyle içim içimi yiyo bşka bi kızla knştgunu görürsm fln.tam 1. dönemin ortalarından beri böyle durum.ilk bşlarda nefret ediyodum ondan,çok kendini begenmiş geliyodu oda bana feminist diyip duruyodu.snra bi yanyana oturduk herşey değişti...:S

6. 3 Haziran 2009
  7. _MySticqirl_

_MySticqirl_ ÖZGÜR... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Katılıyorum =) vereliniortak

8. 3 Haziran 2009
  9. _MySticqirl_

_MySticqirl_ ÖZGÜR... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Kıyamam ben sıze yaa ne kadar masumsunuz ölee =)kaydirigubbakcemile2

10. 3 Haziran 2009
  11. nomed_99

nomed_99 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    cevap verenlere çk teşekkür ederim:eek:gelisme olursa yazicam:)

12. 3 Haziran 2009
  13. hawana

hawana Guest

canım benim bazı şeyLeri yaşayarak öğreneceksin,bizim de sana yorum yapmamız birazcık zor çünkü bu senin iLk sewgiLin oLacak(inş)...ama şöyLe birşey söyLeyebiLirim,eğer oLursa kendini bi izLe bakaLım tarafsız oLarak..
    bi iLişkide nasıL dawranıyorsun?neLer hissediyorsun,karşı tarafa ne hissettiriyorsun?
    bunLar sana iLeriki iLişkiLerinde yoL gösteren oLacak we sen de bunLara göre yawaş yawaş şekiLLeneceksi,kendini böyLe böyLe tanıyacaksın...
    kıskanman çok doğaL başka biriyLe konuştuğu zaman,çünkü şu anda ona odakLanmış durumdasın...
    ama bi abLa tawsiyesi,çok da beLLi etme,erkekLerin poposu yukarda haLLeri hiç çekiLmez delikafadulden

14. 3 Haziran 2009
  15. xoxzgrkz

xoxzgrkz CaDı Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    anladım ki duygularından emin değisin...yani ona güvenmiyorsun ve de onu tanıyorsun doğru dürüst ... bence çıkma teklifi edene kadar bekle... hawana nın da dediği gibi ne çok yakın ol ne de çok uzak dur ...araya yaz tatili de giriyor çocuğu tanıman ve düşünmen için güzel bir zaman aralığı...

16. 3 Haziran 2009
  17. xoxzgrkz

xoxzgrkz CaDı Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    çok haklısın..

18. 3 Haziran 2009
  19. nomed_99