ablam çok mutsuzzz,yardım nolur

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve ades_ballibadem tarafından 22 Eylül 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    22 Eylül 2008
    Konu Sahibi : ades_ballibadem
  1. ades_ballibadem

ades_ballibadem Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    43
    Ödül Puanları:
    153
    ablam 26 yaşında 2buçuk senelik evli,

ama çok mutsuz, eniştem çok iyi biri , ablamıda seviyor bunu biliyorum ablamda biliyor,

ama eniştem eve hep yorgun geliyormuş,gelince yemek yiyip tv izliyor izlerken uyuklayıp kalıyormuş,çok samimi bir arkadaşları var onlara gidiyorlar orda kalıyorlar bazen,orda evdekinden daha iyiymiş ,dışaraki insanlarla benden çok ilgileniyor diyor ablam,yada ablam artık takıntı haline getirmiş olduğu içinde böyle görüyor olabilir.

ablam diyorki artık hiç bişey paylaşamıyoruz,birlikte vakit geçiremiyoruz geçirsek te zevk alamıyoruz,konuşacak konu bile blamıyoruz,ablamlada eskisi kadar ilgilenmiyormuş

evlenmeden önce herfırsatta öperdi koklardı ,beni güldürmeye çalışırdı,birlikte gülüp söylerdik sürekli konuşurduk deyip duruyor evlenmeden önce ağzımın içine bakıyordu birdediğimi iki etmiyordu diyor,hep böyle şeyler sayıklıyor çok kötü ya

offff sürekli ağlıyor çok üzülüyorum nolur akıl verin bu evlilik nasıl tekrar canlanabilir.

2. 22 Eylül 2008
  3. ades_ballibadem

Beğenildi:
    43
    Ödül Puanları:
    153
    .................................

4. 22 Eylül 2008
  5. göz_yaşım

göz_yaşım Guest

değişik ortamlar ne biliyim dikkatını üserine ceksin kıyafetleriyle falan yada ablan enıstene yaklassın naz etsin berabe rolmak istesin....

6. 22 Eylül 2008
  7. ades_ballibadem

Beğenildi:
    43
    Ödül Puanları:
    153
    sorun cinsellik değilki,cinsel anlamda bi problemleri yok ,

8. 22 Eylül 2008
  9. antlara

antlara Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    heyecan bitmiş canım...malesef ki..buda ilişkilerde herşeyden önce gelir..heyecan bitti mi biraz zordur eski hale gelinmesi yada gelmesini beklemek..

10. 22 Eylül 2008
  11. ades_ballibadem

Beğenildi:
    43
    Ödül Puanları:
    153
    ya bir yolu mutlaka olmalı yoksa ablam kafayı yiyecek bu durumu yaşayıpta atlatan yokmu,

bu bir süreç yada bir dönem değilmidir.

eniştem ablamı seviyor ,ilgileniyorda aslında bunu biz görüyoruz ama ablam eksik kalan bişeyler var diyor,

ne biliyim ablam ağlasa eniştem umursamamazlık yapmıyor yada hiç ilgilenmiyor değil ama ablam çok azaldı diyor ya bilmiyorum çok moralim bozuluyor

12. 22 Eylül 2008
  13. temmuziki

temmuziki Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    153
    ----------------------------------------------------------------

Son düzenleme: 22 Eylül 2008
  14. 22 Eylül 2008
  15. temmuziki

temmuziki Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    153
    kötü bi durum evli diilim ki ne desemm
    ben de böle olmasında hep korkmuşumdur ve mrk etmişimdir evlenince böle mi olck diye......

16. 22 Eylül 2008
  17. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.608
    Ödül Puanları:
    363
    Maalesef büyümek böyle bir şey işte.. Bir de evliliğin ağır sorumluluğu binince daha zorlaşıyor hayat.. Bence ablanız asla evliliğini flört dönemi ile kıyaslamasın...:nazar:
    Bence kendine iyi kötü bir iş bulup çalışsın,kendini oyalasın,eşinin halini daha iyi anlar bence o zaman..Ama seviyormuş,ilgileniyormuş ama ablanız yalnızlıktan,can sıkıntısından sarıyor eşine bence...benneyaptımki
    Flört dönemimizdeki gibi herşey toz pembe değil maalesef.. Hayat zor,çok zor..:nazar:

18. 22 Eylül 2008
  19. ades_ballibadem

Beğenildi:
    43
    Ödül Puanları:
    153
    evet bencede evde yanlız olduğu için akşam eniştem eve gelince ilgi bekliyor eniştemde yorulduğu için beklediği ilgiyi bulamıyor bu sefer tek başında kafasında kurmaya başlıyor.

bende bunu söylüyorum bu seferde birlikte otururken tek kelime konuşamıyoruz konuşacak konumuz yok hiçbişey anlatmıyor muhabbet edemiyoruz diyor.

şöyle bi çay demleyip oturup bende eşimle muhabbet ederek çay içmek istiyorum size özeniyorum diyor .

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.