ablamın kayınvalidesinin yaptıkları!

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve ela tarafından 4 Eylül 2009 başlatılmıştır.

4 Eylül 2009
    Konu Sahibi : ela
  1. ela

ela Guest

arkadaşlar dün srsıldık resmen ablam nişanlıydı ama ayrıldılar yüzüğü atmıştı ablam karşı tarafın ailesi yüzünden neyse bunlar ayrılamamış belli zaman sonra barışmış telefonda konuşurlarmış dün ablam ağlıyordu ne oldu dedim eski nişanlısıyla konusurken ona demiş ki annem senin tek taş yüzüğü ve künyeni bozmuş ama ben bile duyunca şok oldum sizce yapılır mı bu kadarı ya aralarının düzeldiğini evlenmek için para biriktirmeye çalıştıklarını bildiği halde tabi eniştem perişan niye benim böyle bir ailem var diye kahroluyormuş ama ablam onun ailesi yüzünden evlenemiceklerini söyledi artık ne kadar üzgünüm ya.

2. 4 Eylül 2009
  3. kar

kar içim buz tutmuş.. Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    ya bozsunlar ne varkı bunda..
    yenısı alınır..hem dıgerı atılmıs anısı guzel degılmıs..
    yenısı alınır yenı umutlar ıle..kurulcak bı yuva agız tadı kaldıkı bı yuzuk bı kunye ustune olmamalı ıkısı bırbırını sevıyosa gerısı boş..enısde beyde madem aılesının yuzunu bılıyosa evlenırler ve mesafelı davranırlar oldu bıttı...

4. 4 Eylül 2009
  5. ela

ela Guest

bu arada şöyle diyim eniştemin takı kutusundan alıyor ablama ait olanları çalıyor yani.

6. 4 Eylül 2009
  7. ela

ela Guest

bu ilk değil eniştemin nişan zamanı paralarını bile çelıyorlarmış cebinden düşünün.

8. 4 Eylül 2009
  9. bende ablanıza işkence ediyorlar sandım .. olsun bi altını bozdurdular diye dünyanın sonu mu ? ablanız bi tek taşa bi künyeyemi evleniyor.. vallahi bende evlenicem alyans bile alasım yok. gözüm görmüyo . imkanı mı yok, hayır ama bunlar sağlamıyor mutlu evliliği , huzuru !!

10. 4 Eylül 2009
  11. rzme

rzme öpmeye kıyamadığım..... Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    ablanın sevdiği adamdan annesi yüzünden ayrılması ne kadar doğru bilemem ama eniştenin annesinin yaptığı yanlışların farkında olması güzel...

12. 4 Eylül 2009
  13. ela

ela Guest

öyle böyle değil arkadaşlar ya eniştem çamaşır mak.alıyor çeyizine aaa bizim ki eskidi onu alıyor kullanıyorlar.bu kadarı yapılır mı inanın bu size anlattığım hiç bişey.allah en sevdiği evladına böyle dünürler versin dilerim benim ablamın canını yaktılar yine.

14. 4 Eylül 2009
  15. life_city

life_city 22.11.2009 evlendik :) Üye

Beğenildi:
    137
    Ödül Puanları:
    153
    e cnm çeyizlik için alınan çamaşır makinesini neden evine getiriyorki enişte bey
    bence ailesine sert olsun
    yinede herşey erkekte biter

16. 4 Eylül 2009
  17. Mihriban

Mihriban Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    196
    yazık üzüldüm eniştene ve ablana
    eniştenin ailesinin yaptıkları hiç hoş şeyler değil ama ablan nişanlısını seviyorsa ona güveniyorsa ailesi yüzünden ondan ayrılmasın bence
    evlendikten sonra onlardan mümkün oldukça uzak durup mutlu olabilirler
    tabi yinede işi kolay değil:1no2:

18. 4 Eylül 2009
  19. ela

ela Guest

evet arkadaşlar ama eniştem bağırıyor çağırıyormuş yinede yapcaklarından geri kalmıyorlarmiş,günah ya iki insan yuva kurcak bırakın faydanızı bari zarar vermeyin allaha havale ediyoruz böyle insanları ama ikisi de birbirini çok seviyorlar ablam ne yapcak iki arada kaldı resmen ben bile ayrıl diyemiyorum günahına giremem çünkü 8 yıl birlikteler nişan dahil.