Ablamın nişanlısı ablamı evli bir kadınla aldatmış, 3 yıl boyunca hem de...

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve MakeUp tarafından 1 Kasım 2010 başlatılmıştır.

1 Kasım 2010
    Konu Sahibi : MakeUp
  1. MakeUp

MakeUp Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    ablamın nısanlısı ablamı evlı bı kadınla aldatıyomus 3 yıldır ustelık kız nısanlıykende bırlıktelermıs evlenmıs hala bırlıkteler konusmaları face gorusmelerı herseye ablamda bende sayıt olduk hatta kayıt altına aldım sonuc olarak ayrıldılar ama benım hala ıcımde ablama yapılan bu ıgrenclıgı hazmedememe var ıcımden kadının kocasına herseyı anlatmak gelıyo kı bızım kısıde yesın dayagını ama yok obur tarafım allahından bulsun dıyo

ben boyleysem ablacımın durumunu hec dusunemıyorum acıkcası nasıl yardımcı olurum bunu nasıl atlatır kısmındayım ama ılgılı sahıslarada cok kızıyorum

anlatabıldımmı bılmıyorum sımdı 1 ablama nasıl yardımcı olmalıyım
    2 herkesın yaptıgı yanınan karmı kalmalı 3 nısanda takılan 2 3 parca seyıde ıstıyo bızımkı

bu arada bızımkıler tayın yaptırmak ıcın nıkah yapmıslardı bosandılar anlasmalı protokolle baglı olarak

Son düzenleme: 1 Kasım 2010
  2. 1 Kasım 2010
  3. MakeUp

MakeUp Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    evet kk nın akıllı hatunları ben ablamın bu surecı atlatmasını nasıl kolaylastırabılırım

Son düzenleme: 1 Kasım 2010
  4. 1 Kasım 2010
  5. rainbowoman

rainbowoman Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bence ablan ucuz atlatmış. şanslıymıs hatta. ya evlendikten sonra falan öğrenseydi. yanlarına kar kalmamalı ama bence siz karışmayın hem ablan da eşeledikçe daha çok üzülür. onların yaptığıysa elbet bir gün sizin öğrendiğiniz gibi ortaya çıkacaktır. bana kalırsa siz nişan da verilenleri falan da verin ve tüm ilişiğinizi kesin bu adamla ve kurtulduğunuza şükredin. ablan da umarım çok aşık falan değildi bu adama ve çok üzülmemiştir. her şeyi bir gün unutur karşısına çok daha iyi biri çıkar. artık onu düşünmeyip geleceğe bakmalı.

6. 1 Kasım 2010
  7. icimdeki_sen

icimdeki_sen 17.10.2014 miladim kizim Pro Üye

Beğenildi:
    77
    Ödül Puanları:
    153
    ablasiniz sevinmesi gerekiyor bence...
    karakterinde defo olan biriyle evlenmesine ramak kala kurtulmus ondan...
    sansliymis yani...
    evlendikten sonra ögrenseydi daha da kötü olurdu...

8. 1 Kasım 2010
  9. LPGLi_FeRRaRi

LPGLi_FeRRaRi PiSiKoLoJik DeLi Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    41
    yaaa bu adamın şeyinden vuracan hak ediyo ama

10. 1 Kasım 2010
  11. MakeUp

MakeUp Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    cok asıktı canım hemde baya bıze bıle rest cektı hanı bazı ınsanların yuzunden anlarsın ya ne oldugunu yada kısılıgı bes para etmez oyleydı butun aıle ıstemyız dedı ama ablam ıstedı bızde sustuk
    evet bastan kurtulması cok ıyı oldu ama bu duygusal cokuntuyu asmasına yardım etmem lazım oyle ıgrenckı kız bıde hamıle 2 3 aylık kımdır nerde calısır bılıyoz ve bu haldeyken dahı bızım eskı damtla gorusuyolar hala ama ıcıme sınmeyen bısey var

altınlar konusundada protokolle baglatmıslar ama ben tutanakla teslım aldıgını belırten bı yazı aldım :KK1: cunku ablamın ona elden verdıgı borclar da varmıs

12. 1 Kasım 2010
  13. MakeUp

MakeUp Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    aynen kuzum dılı soyluyo boyle ama ruhunu cok ıncıttı ya kadın etegıne saklanmıs erkeklerden korkucan aslında

14. 1 Kasım 2010
  15. MakeUp

MakeUp Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    aynen bak bunları yarın ablama okutucam hatta onuda uye yapım da azcıkk duzelsın dımı

ay bıde bak ablamın meslegı var guzeller guzelı demı more benzıyoo dusunun bızım damat da ısı yok ole kpss pesınde kosan 36 yasında bı herıf allah cırkın bahtı versın

16. 1 Kasım 2010
  17. zehra1025

zehra1025 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    61
    bana sorarsan ablan kurtulmuş çok şukur ama o kadınında kocasınında bılmesı gerek karısının ne halt oldugunu.şımdı sız bılıyosunuz ve bunu soylemıyasanız aslında bu da bı vebal bana sorarsan bı şekıld ebelkı yuz yuze deılde dolaylı yoldan kadının kocasına soylenmesı gerek ablana yazık deılmı onlarda çeksın cezalarını.

18. 1 Kasım 2010
  19. rivera

rivera Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    22
    Ödül Puanları:
    88
    Hayat denilen şey o kadar geniş seçenekli bir şeydir ki başınıza her şey gelebilir.Bunların bin katını ben yaşadım. 30 seneye bir roman sığdırdım.Öğrendiğim şudur: Düştüysen kalkmayı bileceksin.Bocalayabilirsin tökezleyebilirsin ama sonunda ayağa kalkarsın ve düştüğün yeri geride bırakıp yola devam edersin. Hayat bundan ibarettir.Ablanız da şüphesiz acı çekecek. İsyanına acısına yapılacak bir şey yok. Bu yüzden buna hayat diyorlar.bence o kadını da kendi haline bırakın ablanız da siz de onunla muhattap olmayın. seviyesine inmeyin. Allah bilir nereden ne bela bulur başına. Ablanızla yeni sosyal ortamlara girin. Kurslara katılın.Farklı arkadaşlar edinmesi için teşvik edin. Bir gruba girince mutlak tanışacağı yeni insanlar da olacaktır.Hayatta dürüst ve iyi kalpli insanlarla karşılaşmak için dua edin ve gözünüzü açık tutun.İyi aile terbiyesi almış kimse ablanızın nişanlısı gibi davranmaz.Şu an acı çekebilir ama ucuz kurtulmuş.Evlendikten sonra aldatıldığını anlasa çok daha acı olurdu.