Ablamn Kocas, benim Eimden Ablam kskanyor.Evlilikleri cehenneme dnd aresizim

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve Nehir tarafından 18 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

18 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : Nehir
  1. Nehir

Nehir Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bu nasıl bir düşünce.delirmek üzereyim.ben 6 yıllık evliyim.kızım var.ablamın yaşı 30..görücü usulü ile 1 ay içinde nişan düğün derken evlendi.tabi annemin sonsuz desteği ile..ben bu duruma karşı çıkarak tartıştım annemle.bu kadar acele etmelerinin yanlış olduğu konusunda çok direttim.ve aldığım cevap "işimize karışma biz kararımızı verdik"şeklindeydi.hiç tanımadığımız bir aile..biran önce evlilik olsun diye çok acele ettiler..ben adını bile bilmediğim yüzünü görmediğim ,nasıl birisi anlayamadığım bu damat adayı ile yapılan düğüne gitmedim.çok zor bir karardı benim için
    sorun şu.yeni eniştemiz evlendiği günden beri ablama baskı yapıyormuş.neden düğüne gelmediğimizi ,neden küs olduğumuzu sorup durmuş ısrarla .enişten sana birşeymi yaptı demiş.en sonunda ablamın cep tel.değiştirmiş.neden biliyormusunuz? eniştenlemi görüşüyorsun diye...bu yobaz,,dar zihniyetli insanla napacağımı şaşırdım.daha yüzünü bile görmedim.ablamın mutsuz olmasını istemiyorum.bir akıl verin bana.tamamıyla kendi zihninde uydurduğu bir düşünce..başkalarının namusuna dil uzatmak bu kadar kolaymı,,

2. 18 Ağustos 2009
  3. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Konu ile alakali degil belki canim ama tasvip etmesende keske ablanin dügününe gitseydin.....ne olursa olsun o senin canin kanin kardesin....bir el oglu yüzünden araniza soguluk girmesine izin verme sakin....:1hug:

Esini sevmeyebilir görüsmeyebilirsin ama ablanla lüften aranizi düzeltmeye calis....ölümlü dünya...yarin öbür gün keske dememek icin...

Adamin nasil böyle igrenc bir düsünceye girdgini gercekten cok merak ediyorum....insan kendi kendine nasil böyle bir iddada bulunabilir..? :1shok:

4. 18 Ağustos 2009
  5. ozlem71

ozlem71 MİMOZA ÇİÇEĞİM... Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    peki canım senin eşinden niye kıskanıyoki yanyana bile görmemiş görüşmüyorum diyosun

6. 18 Ağustos 2009
  7. ozlem71

ozlem71 MİMOZA ÇİÇEĞİM... Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    bu ne biçim bi zihniyettir ya:eek:lmaz:

8. 18 Ağustos 2009
  9. yabangxuxlxuxm

yabangxuxlxuxm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    sonuçta istemesen bile düğün olmuş ne olursa olsun kardeşinizin düğününe gitmeliydin. kardeş bu her zaman desteğine ihtiyaç duyar.eniştenin endişe duyması normal durup dururken niye düğüne gelmiyorlar diye.bide eğer sizin istemediğinizi duyduysa ondan kızmıştır..

10. 18 Ağustos 2009
  11. MaviEge

MaviEge DENİZCİM VE BİRİCİK KIZLARIM Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    garip geldi valla.ortada bir şey yokken bu şekilde davranması ablanın kocasının.ablanın tepkisi ne olmuş peki bu hareketlerine kocasının?

12. 18 Ağustos 2009
  13. LOCA

LOCA Kaçıyorum Kovalama! Üye

Beğenildi:
    260
    Ödül Puanları:
    153
    :1shok::1shok:ya herşey ne kadar kolay oldu basitleşti.adamı görmemişsin neler uyduruyor yaaa nasıl kendine bu kadar güveniyor.

14. 18 Ağustos 2009
  15. chess

chess Guru Editor

Beğenildi:
    32.624
    Ödül Puanları:
    463
    alla alla daha neler duyucaz, bence bunu çözmü görüşmek yani normal kardeşler nasıl görüşüyorsa, başka bi çözüm aklıma gelmiyor, anca böyle yaparak o tarz bi eşin olmadığını gösterebilirsin
    gerçi adamın düşüncesi çok hastalıklı, ablanın işi zor valla

16. 18 Ağustos 2009
  17. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Ciddenmi canim? Ne bileyim bana hicte normal gelmedi böyle bir düsünce

Dügüne gelmemis olmalarina kizmis olabilir buna birsey demem...fakat direkt insanin namusunu agiza almak ne demek ya?

Kadin telefonunu degistirmek zorunda kalmis....enistenlemi görüsüyorsun diye sürekli baski yapan kocasi yüzünden.....

18. 18 Ağustos 2009
  19. zeynepb

zeynepb 2 mayıs hedef 68 Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    146
    walla ne dıyeyım. bence ablanın yanında ol. ne olursa olsun. sız kendınızı ıyıce cekersenız eger,o yobaz enısten de kendını o kadar haklı olduguna ınandıracak. umarım bu soyledıklerınden utanır bı gun... cok agır cok...