acıbadem hastanesinde doğum yapmış olanlar..

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve streetpit tarafından 2 Şubat 2008 başlatılmıştır.

2 Şubat 2008
    Konu Sahibi : streetpit
  1. streetpit

streetpit ''beatrix kido'' Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    arkadaşlar merhaba,ben 5.5 aylık hamileyim ve bursa acıbadem de normal doğum yapmayı istiyorum.daha önce herhangi bir acıbadem hastanesinde yada bursa dakinde doğum yapmış olan var mı?ücret ve muamele nasıl acaba bilgi verirseniz çok sevinirim şimdiden teşekkürler..
  2. 3 Şubat 2008
  3. Acıbademde Normal doğum 5.500 ytl .Sezaryan 7.500 Ytl
  4. 3 Şubat 2008
  5. streetpit

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    teşekkür ederim ama her hastanesinde aynı mı doktorları iyi mi bir de ssk indirimi var mı
  6. 3 Şubat 2008
  7. cyxixldxixz

cyxixldxixz Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    ben bursada normal 6000 sezeryan 10000 ytl diye duydum.fakat tabi kendim gidip sormadım.benim doktorum zübeyde hanım doğum evinde olduğu için hiç araştırmadım.
  8. 3 Şubat 2008
  9. streetpit

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    zübeyde hanım nasıl?orası çok kalabalık değil mi?doktorlar ve hemşireler nasıl davranıyor?
  10. 4 Şubat 2008
  11. değişiyo tabii 450 ytl den başlıyo ki ssk varda %50 sini ödüyosun doğumun. 6000 ytl ye kadar çıkıyo fiyatları her hastanede değişir fiyat.
  12. 4 Şubat 2008
  13. BEYAZ MELEK

BEYAZ MELEK Yeni Üye Pro Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    acibadem Normal Doğum 4500 Ytl Sezeryan 6500-7000 Ytl.ssk Ile Anlaşma Doğum Da Yok.ama Kesinlikle Ve Kesinlikle çok Memnun Kalirsin Canim.5,5 Ayliksin şimdiye Kadar Hangi Doktora Gittin Kiii Doktorun Kim.
  14. 4 Şubat 2008
  15. mavixsxxsxxsxxsxxsx

mavixsxxsxxsxxsxxsx Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    bende acıbademe gidiyorum.özel sağlık sigortam var.ama fiyat hakkında bi bilgim yok.hangi dr gidiyosun canımmm..
  16. 4 Şubat 2008
  17. cyxixldxixz

cyxixldxixz Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    canım kalabalık olmasına kalabalık ama ben sadece tahliller için oraya gidiyom.doktorum oranın doktoru fakat özel muayenehanesine gidiyorum.arkadaşlarımda orada doğurdular ve memnun kaldılar.
  18. 4 Şubat 2008
  19. streetpit

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    benim doktorum cemile alçay çok memnunum muayeneler 100ytl ama ssk olduğu için 80 veriyorum.orda genelde sitesine bakıyorum acıbademin hanımların çoğu sezeryan yapıyo ama ben normal istiyorum doktorum daha doğum hakkında konuşmak erken demişti ama herhalde martta gittiğimde artık konuşmaya başlarız çünkü 6 ayı doldurmuş olacak.bir sorun yok şimdilik normal olması için uygunsun dedi ama pahalı bir hastane ya o yüzden biraz daha para almak için sezeryan yaptırmalarından korkuyorum son anda.parasından değil para sorun değil ama ben sezeryan istemiyorum kesinlikle..inşallah normal olur...