Ac ekmek mi yoksa hemen imdi lmek mi gzel?

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve barbie0101 tarafından 25 Ekim 2009 başlatılmıştır.

25 Ekim 2009
    Konu Sahibi : barbie0101
  1. barbie0101

barbie0101 Guest

Böyle sürekli acı çekmek sizce güzel bişeymi hep bişeyler yoluna girecek diye beklemek ama girmemesi ve hayal kırıklıkları ben çok denedim ölmeyi ama olmadı sadece öldürmekten korkuyorum kendimi günahından affedilmeyeceğimi bilidğimden ama böyle yaşanmıyorrr

2. 25 Ekim 2009
  3. xhxuxzxuxnx

xhxuxzxuxnx Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    canim hayat yasamak herseye ragmen cok güzel sorunun nedir bilmiyorum ama hic birsey icin ve hic kimse icin ölmeye degmez..

4. 25 Ekim 2009
  5. SEN_KOLIK

SEN_KOLIK herkez YALANCI!! Pro Üye

Beğenildi:
    1.032
    Ödül Puanları:
    163
    ölüm hic bir zaman cözüm degildir öldürmekte öyle
    ama konuyu biraz daha acsan belki yardimci olabiliriz akil akildan üstün demisler

6. 25 Ekim 2009
  7. ysm_ysm

ysm_ysm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    cnm neden öle düşünüyosun hiç bir zaman ölmek çözüm değil !!!

8. 25 Ekim 2009
  9. Womanizer

Womanizer Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    sorunun ne bilmiyorum ama dünyada ölümden başka herşeyin çaresi var yeter ki aramayı bilelim.

sen ölünce hiçbir şey değişmeyecek hayat bildiği gibi akıp gidecek dünya yine dönecek

kimse senin kıymetini öldükten sonra anlamayacak hoş anlasalar da sana ne faydası olacak ?

dünya sana dikenini yolladıysa sevin yakında gülünü de yollayacaktır diye bir söz var ulu bir kişinin çok hoşuma gider.

yalnızca şunu aklından çıkarma yaşamak zorundasın sana verilen ömrü ama yollarını sen çizeceksin yeter ki umutlu ol kendine güven ve dua et

10. 25 Ekim 2009
  11. barbie0101

barbie0101 Guest

Hep normal insanarın hayatına imrendim benim hiç ne normal bi ailem nede normal bi eşim olmadı tek hayalim bi bebeğimin olmasıydı allah bi türlü nasip etmedi iikide olmamış benimle beraber perişan olacaktı eşim uyuşturucu bağımlısıydı ama kurtuldu daha önce eşimin ailesinden çektimlerimle ilgili konuda açmıştım ve hamilelikle ilgili... Neyse şimdi sorun çok benim kaderimin aynısına kardeşimin yaklaşmış olması benim yaptığım hataları yapıyor ve ben önüne geçemiyorum halimi görüyor ne kadar acı çektiğimi ama anlamıo eşim şimdiye kadar hiç çalışmamış hep baba parasıyla geçiniodu ama şimdi babasıda yok öle ortada kaldım annemlerdeyim oda annesinde ve uzun zamandır.. Annem bi sigaranın lafını bile eden bi insan çalışmak istiyorum işede giremiyorum kolumdaki dövme yüzünden kimse işe almıo bıktım böle yaşamaktan evde huzur yok annem hep sölenio para yok şu yok bu yok kimse para vermio hep bana atıo lafı kardeişm deseniz çok asi çalışıo çok hata yapıo ben kaldım böle ortada ne yapacağımı bilemeden burda yaşamak istemiorum artık hiç kimseyi hayatımda istemorum herkesten nefret ediyorum hep iyi oldum diye kaybettim herşeyimi çekmediğim çile kalmadı bu yaşımda benim yerimde başkası olsa çoktan ölmüştü tabi buraya yazamadığım o kadar korkunç şey varki eşim yüzünden zamanında vuruldum ailem yaptı o zaten ayrı bişi hiç aklımdan çıkmıo o an hep gözümün önüne gelio ne desem boş kıslar zaten artık biliyorum ne bi evim olacak nede bebeğim nede ailem düzelecek herşey dahada kötü oluo anladım bunu şaşırdım kaldım allah şahidim olsun kendimi zor tutuyorum yanlış bişi yapmayım diye

12. 25 Ekim 2009
  13. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.524
    Ödül Puanları:
    363
    İşe kabul edilmeme sorununuz sadece kolunuzdaki dövme ise uzun kollu giyinin arkadaşım..
    Eşinizle de evleri ayırmışsınız bir an önce boşanın da hayatınza bir yön verin..
    Sürekli şöyle olmuştu,böyle yaptılar ile hayat geçmez..
    Artık önünüze bakın..
    Gerekirse temizliğe gidin ama kendi sigara paranızı kendiniz kazanın..

14. 25 Ekim 2009
  15. Womanizer

Womanizer Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    yaşadıkların kolay değil canım ama hayata tutunmak zorundasın.

kötü düşünürsen kötülükler seni bulur inan bana

bak mesajının başında bile normal insanların hayatlarına özendim demişsin.

başına talihsiz şeyler gelmiş olabilir hayat istediğin gibi gitmemiş de olabilir

ailenle de sorunlar yaşamışsın ama ailelerimizi biz seçmiyoruz bu da kader işte ama istersen eğer ve gönülden inanırsan hayatını düzene sokabilirsin

hiçbir şey seni yıldırmasın

öncelikle var gücünle iş aramaya koyul kolundaki dövme ile ne alaka anlamadım ama herhalde herkes dövme yüzünden işe almamazlık etmez seni.

olmadı evden yapabileceğin bir iş bulmaya çalış başlangıç için sadece bir yandan da dışarıda iş aramaya devam et.

önce bir kendine güvenini tazele ama yapabilirsin yeter ki kuvvetli ol kimseden destek beklemeden de ayakta durabilirsen başarabilirsin kendine acıma sakın acıma aciz görme kendini o zaman herkes seni ezer o insanların dediklerine bir süre sonra kendin bile inanmaya başlarsın.

Allah o gözleri sana başkalarının kahrı için. kendine acıyıp ağlaman için vermedi

hayatta senin de yerin var hayata karış ve mücadele et canım

16. 25 Ekim 2009
  17. Gardenia

Gardenia Bana kırmızı çok yakışıyorr :)) ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    495
    Ödül Puanları:
    153
    nasıl eşin yüzünden vuruldun anlamadım canım neden kendine yeni bir sayfa açmıyorsun işe gir çalış nasıl kolundaki dövme yüzünden kimse işe almıyor anlamadım o zaman uzun kollu giy kapat dövmeni yani bu çalışmak için bahane değil annemde istemiyor madem kendi ayaklarının üzerinde dur eşindende boşan yani bir sürü çözüm var ölmek değil çözüm biraz mücadele çaba çok şeyler yaşamışsın ama hayat yenede güzel

18. 25 Ekim 2009
  19. Sensible

Sensible Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    97
    Ödül Puanları:
    108
    Ben Laale ablama katiliyorum.
    Biran önce hayatinizin bir yerinden tutunmaniz lazim, bi hareket gerekiyor.
    Sanki ortada siz, ve etrafinizda problemler, dönüp duruyorsunuz.
    Kolunuzu bi uzatin o cemberin icinden cikacaginiza eminim.
    Hic bir aci ömürlük degildir. Ama caba göstererek kurtulmaniz lazim.
    Esinizle ayri evlerde kalipta hala evli olmanizin bir anlami var mi? Evlilige biraz ara vermis olabilirsiniz, insallah düzelir hersey, ama düzelmezse kendinizi yormayin daha fazla olurmu.
    Ölümü aklinizdan cikarin, care olsa zaten Allah ölümü yasaklamazdi insanogluna.

Sevgiler.