aç karnına bulantı ve kusma yardımcı olurmusunuz

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve ^^BEYRUHA^^ tarafından 13 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

13 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : ^^BEYRUHA^^
  1. ^^BEYRUHA^^

^^BEYRUHA^^ Guest

günaydın arkadaşlar her sabah aç karnına kusmalarım oluyo ama yeşilimsi bir su bu sabah ise biraz kan geldi sizce tahriş mi olmuştur yoksa bebeğe zarar verirmi yardımcı pşurmusunuz

2. 13 Mayıs 2008
  3. hanifee

hanifee Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba biz bu gün 20+2 olduk, seyrek olmakla birlikte hala sabah aç karna kusmalarım devam ediyor. Az önce kustum geldim. Zaman zaman kan benden de geldi, tahriş olmuştur. Bence endişelenmene gerek yok. Doktorum bana kusmaların bebeğimin iyi geliştiğinin göstergesi olduğunu söylemişti, o yüzden çok zorlansam da, kusarken çok mutlu oluyorum :))

4. 13 Mayıs 2008
  5. EU2

EU2 Guest

bende ilk aylarda her an kusanlardandım malesef..şuan 22+3 oldum ve ancak geçmeye başladı..zaman zaman tahrişten kaynaklanan kan oluyor canım endişelenecek bişi olduğunu sanmıyorum...

6. 13 Mayıs 2008
  7. siyah-beyaz

siyah-beyaz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benimde sabah bulantılarım devam ediyo neyseki artık sadece sabahları oluyo önceden benimde kan geldiği olurdu ama artık sadece sarı bir safra çıkarıyorum bunada alıştım zaten bebeğim iyi olsunda ben razıyım

8. 13 Mayıs 2008
  9. ilkim_1983

ilkim_1983 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    benimde bugün 7+5 kusuyorum.artık lavoboyla arkdaş olduk rengi sarımsı bence endişelnme canım.hatta ben de kusarken ne kadar kendimi kassamda bi okadarda mutlu oluyorum.hersabah bulantılarla uyanıyodum bugün pek yok çok şükür.zaten bu sabah bulantılrında biz anne adayları hersabah annne olacağımızı ve bebiş bekleyceğimizi midemizin bulantısıyla güne başlıyoruz.bize hatırlatıyor anne olacağımızı tekrardan.

10. 13 Mayıs 2008
  11. meltemDE

meltemDE 7.aydayiz Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    beyruha ben hic kusma bilmeyenlerdenim ama bebegine bi sey olmaz kusarken bu konuda icin rahat olsun canim. Gerci benim yatak basucum bilumum kraker su vitamin vs bilumum sey dolu oldugu ve ben surekli atistiran biri oldugum icin mide bulantisi bilmiyo olabilirim.Gecmis olsun tekrardan.

12. 13 Mayıs 2008
  13. ---***AppLE***---

---***AppLE***--- Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhabalar
    bende halen kusanlardanım kafamçokkarıştı sabah saatlerınde aç karnına kusmalar benimde oluyor malesef bunun için bi çare bende bulamadım tuzlu cubuk kraker dıyorlar ama ben tuzlu ve çok tatlı yiyemiyorum benımde kan gelmesi oldu ama dediğiniz gibi bu kusmalarında eminiki vucudumuz ve bebğimiz için yararı vardır hormaonlarımız güzel çalışıyor :dance:

:nazar:

14. 13 Mayıs 2008
  15. sxuxtlxux gayfe

sxuxtlxux gayfe prenslerim Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    106
    miğde bulantısına,kusmaya çok etkili bir yağ var
    chine oil.inanılmaz etkili doktorunuza sorun öle kullanın
    1 bardak suyun içine 2 damla damlatıyorsunuz

16. 13 Mayıs 2008
  17. ^^BEYRUHA^^

^^BEYRUHA^^ Guest

arkadaşlarım çokk teşekkür ederimm

18. 13 Mayıs 2008
  19. deniz1634

deniz1634 oğlum abi oluyo Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşlar bende 5 buçuk haftalık hamileyim ama bende bulantı falan yok şimdilik sizin bulantılarınız ne zaman başladı.... bende bulamtı olmuyo şimdilik....