acaba aldatılıyor muyum?

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve boncuk2334 tarafından 10 Eylül 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    10 Eylül 2008
    Konu Sahibi : boncuk2334
  1. boncuk2334

boncuk2334 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba arkadaşlar.iki yıldır güzel giden bir beraberliğim var.erkek arkadaşım çalışıyor ve iş arkadaşlarıyla çok samimi.kızlı erkekli arkadaşları var ve bu arkadaşlarıyla biryerlere gitmek istiyor.arkadaşları arasındaki bir kızdan biraz huylandım.çekindikleri resimlerde hep arkadaşımın yanında yer almış.daha önce bu huzursuzluğumu arkadaşıma söyledim.ama o sadece arkadaş olduklarını.kafa dengi olduklarını zaten birşey olsa sana resimlerimizi göstermezdim falan dedi.bu arada bazı resimlerde ikisi,bazılarındada grup halindeki resimlerini bana göstermişti.sonra ben tanışmak istedim bu kızla ve tanıştık.ben eve giriş çıkış saatleri belli olan anne ve babasına hesap vermek zorunda olan biriyim ama o kız öyle değil.gayet rahat.şu saatte dışarı çık desen çıkar.heryere gidebilecek biri.hep beraber konuştuk eğlendik falan hatta arkadaşımla küs olduğumuz bir gün bunlar beraber yani ikisi bir organizasyona katılmışlar.benim haberim yoktu.orada o gün o fotoğraflarıda gösterdi arkadaşım.beraber resim çekinmişler bisürü.dedimki kimle gittiniz.ikimiz gittik dediler.neyse orda bişi demedim.ama sonra telefonda neden ikiniz gittiniz dedim ve erkek arkadaşım şaka yapıyosun galiba diyerek teli kapattı.daha öncede bu kız yüzünden böyle tartışmıştık.bende arkasından ayrılık mesajı yazdım.bir kızla yalnız gitmen doğrumu falan dedim.o hep arkadaşı olduğunu söylüyor.ama ben huylanıyorum işte.sonra bir tanıdıktan erkek arkadaşıma o organizasyon biletini zor bulduklarını başka arkadaşların da gitmek istediğini anak onların bilet bulamadıklarını öğrendim.siz olsanız ne düşünürdünüz.şuanda erkek arkadaşımla ayrıyız.ben çok acı çekiyorum.onu çok seviyorum.ona güvenmediğimi düşünüyor.bana sen fesatsın için kötü diyor.acaba aldatılıyormuyum?ne olur yardımcı olun kızlar senağlama

2. 10 Eylül 2008
  3. incisu

incisu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106

sana katılıyorum canım

4. 10 Eylül 2008
  5. plnhsyn

plnhsyn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım bak aralarında bişey olmayabilir gerçekten de ama senin de rahatsız olman çok normal bunu anlaması lazım erkek arkadaşının yalnız senin burda biraz uyanıklık yapman gerekiyor ben de senin gibi davranırım gerçi ama bu davranış erkekleri karşı tarafa daha çok yaklaştırıyor akıllarında yoksa bile sokuyoruz kafalarına o yüzden gözün açık olsun daha yakın ol erkek arkadaşına mümkün olduğunca kızla yalnız kalmasına izin verme ama sınır koyucu bir pozisyonda değil mesela o gün erkek arkadaşınla başka bişey planla yani sürprizler yap ona kızın olduğun zamanlarda yani erkek arkadaşın anlamayacak ama sen sabote etmiş olacaksın senin ona sınır koyduğunu anlamasın seni atlatıyorsa zaten yüzünden anlarsın

6. 10 Eylül 2008
  7. boncuk2334

boncuk2334 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    evet konuştum arkadaşımla bu olaydan önce ve sadece arkadaşız kafalarımız uyuşuyor falan dedi.bitirme mesajı atınca hiç karşılık vermedi.sonra nette karşılaştık ve seni çok yanlış tanımışım sen çok fesat bir insanmışsın falan dedi

8. 10 Eylül 2008
  9. boncuk2334

boncuk2334 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    fikirlerin için teşekkür ederim.fakat heran erkek arkadaşımın yanında olamıyorum.biz haftada bir kez görüşebiliyoruz ancak.haftasonu bir gün benimle geçiriyorsa diğer günü arkadaşlarıyla geçiriyor ve o kızda içlerinde

10. 10 Eylül 2008
  11. boncuk2334

boncuk2334 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar ya o kızla yakınlaşırsa şimdi benden ayrıldı diye.çok korkuyorum napcammmm yaaaaa.peki kızla yalnız o organizasyona gitmesine ne diyorsunuz

12. 10 Eylül 2008
  13. boncuk2334

boncuk2334 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    daha önce konuşmuştuk ve arkadaş olduklarını söyledi.yani açıklamasını yaptı ama şimdi bana kızdı.birazda inattır kendisi.şimdi o diyodurki ben sana anlattım.hatta tanıştırdım ama sen hala bana güvenmiyorsun diyor sanırım

14. 10 Eylül 2008
  15. boncuk2334

boncuk2334 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    teşekkür ederim arkadaşım düşüncelerini paylaştığın için

16. 11 Eylül 2008
  17. kesinlikle aldatılıyosun canım.hiç uğraşma.bugün itiraf etmez sadece modern erkek ayakları yapar,iki gün sonra netleşince de sadece bir kez oldu.biz yine dostuz der.asla inanma.ben bi erkekle kadının bu kadar samimiyetine inanmam.

18. 11 Eylül 2008
  19. boncuk2334

boncuk2334 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    teşekkür ederim arkadaşım yorumların için.düşünüyorum böyle bişi olsa yani onla arasında bişiler olsa beni tanıştırırmı onunla?buna ne diyorsunuz.bir böyle düşünüyorum sonrada bir kızla bu kadar samimiyetin doğru olmadığını düşünüyorum.kafam karışık.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.