acaba aldatiyomu:((( acil cevap:((

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve magnum10 tarafından 13 Eylül 2010 başlatılmıştır.

13 Eylül 2010
    Konu Sahibi : magnum10
  1. magnum10

magnum10 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    mrb kizlar ,

kaç gündür hiç iyi degilim 4 senedir ciktigim biri var ben almanyada o turkiyede yakinda evlenecegiz ama kafam cok karisik o kadar iyi ilgili biriydi ama son zamanlarda ilgisiz duyarsiz vs ne dogum gunumu kutladi nede bayramimi:KK43:( neyse konuya giriyim geçen kankamla konusuyolardi ve kankama demiski super citi piti kiz geldi acaba evetmi desem kiza felan filan kankamda demiski nasil oyle bisey dusunursun iste o seni cok seviyo vs oda demiski ya bi saatlik is aldatma sayilmiyoki aldatma gonulden olur felan kankam kizmis sonrada sevgilim demiski yapamiyorum cunku benimki herseyi hissediyo ruyasinda gordu falan neyse kankam kapatmis msn ve bunu bana söyledi . bende rüyamda beni bi kizla aldatigini görmüstüm ve sevgilime soylemistim sacmala demisti bana. bide ilgisiz aramiyo sormuyo napcagimi bilemedim ya bende biraz kompleksliyim biraz kilom var guzel guzel vucutlu kizlara gidecek diye korkuyorum ama kankama soyledigine ragmen bilmiyorum kafam cok karisik bu msji bile nasil yazdigimi bile bilmiyorum saka diyemi dusunuyorum ama boyle bi isin sakasida olmaz nolur yardim edin acaba aldatiyomu???

2. 13 Eylül 2010
  3. karisx

karisx sil baştan başlamak Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    ya bilemem senin sevgilini ama genel olarak erkeklere güvenme, böle şeylerin aldatma deil eğlence olduğunu düşünüyolar malesef...

4. 13 Eylül 2010
  5. MissA

MissA Doğum Hikayecisi Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    kankan güvenilir bi insan mı? eğer dedikleri doğruysa
    aldatmasa bile aldatmış kadar suçlu
    çnkü aklı fikri tabiri caizse birini götürmekte
    böyle biriyle ilişki olmaz güzelim bu senin canını sıkar çok üzülürsün

şahsen ben aldatmasa bile sana karşı ilgisinin azaldığını düşünüyorum
    insan bayramda doğum gününde kutlamaz mı yaa

6. 13 Eylül 2010
  7. Nessy

Nessy Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106

8. 13 Eylül 2010
  9. cmrm

cmrm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    zaten söyliyceni söylemiş nişanlınız.ne demek bir saatlikle bişey olmaz
    sizde hala aldatıyo diyemi düşünüyosunuz daha

10. 13 Eylül 2010
  11. Umutlu_OL_

Umutlu_OL_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    190
    Ödül Puanları:
    163

4 yıllık beraberliğiniz farklı ülkelerde ve çoğunluğu iletişim araçlarıyla geçmiş olacak ki "başlarda oldukça ilgiliydi" diyorsunuz. Burada ilgiden kasıt aramak, msnden görüşmek, tatillerde ya da uzun zaman aralıklarıyla kısa sürelerde görüşmekti sanırım. Hani normal ilişkilerde en fazla birlikteliğin uzantısı olabilecek detaylar... :kahve:

Gelelim rahatsız olduğunuz duruma;

En yakın arkadaşınıza kulağına geleceğinizi bile bile bunları söylediğine,

Söylemeseydi bile böyle hissettiğine,

Aldatma olayını "bi saatlik iş aldatma sayılmaz" diyecek kadar masumlaştırdığına ve doğal karşıladığına,

Fiziğinize güvenmeyişinizi sorun yaptığınıza ve güzel vücutlu kızlardan birine aklının kayacağına inandığınıza (kaldı ki kendisi de öyle olacağını söylemiş)

Sizi arayıp sormadığına,

Farklı şehir bile değil farklı ülkelerdeyken ilgisizliği nedeniyle sizi bu denli yerinde şüphelerle başbaşa bıraktığına göre

Evlilik konusunu bir daha düşünün. Ben ortada doğru dürüst bir ilişki bile görmüyorum... :nazar:

12. 13 Eylül 2010
  13. hello_kitty

hello_kitty Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    31
    Çok saçma. Çoluk çocuk muhabbeti. :S Kankana ne diye başka bir kızdan söz ediyor. böyle hadsizlik mi var ? Aldatmanın en başında bu kısım başlı başına hata zaten. Ya yem atıyor kankanın sana gelip söyleyeceğini biliyor çünkü ya da çok saf -ki buna inanmıyorum. Ne alaka yok şu kız çıtır pıtır ne saçma bişey. Olgunlaşmamış o yüzden evlilik iyi düşünülmeli. Bence önce bu kısmı çöz sonra aldatıyor mu diye irdele bu da çok önemli bir unsur.

14. 13 Eylül 2010
  15. ultravox

ultravox cevapsız sorular Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    41
    bence ondan kurtulmalısın...ilerde çok daha fazla acı çekersin...kankan güvenilir biriyse erkek arkadaşının söyledikleri hazmedilmez şeyler... bana kendini baya bişi sanan biri gibi geldi bu adam...böyle kendini bişe zannedenleri böcek gibi ezeceksin...

16. 13 Eylül 2010
  17. Mermaid26

Mermaid26 evrekkaaaa Üye

Beğenildi:
    350
    Ödül Puanları:
    188
    ya kankana soyleyerek senin tepkini olcmeye calismis yada gercekten gozu disarda sevgiline dikkat et derim ben...

18. 13 Eylül 2010
  19. KeLeBeKetkisi

KeLeBeKetkisi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kusura bakma ben buna erkek demem aptalin teki....