acaba aldatıyormu???

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve h.sahra tarafından 18 Şubat 2010 başlatılmıştır.

18 Şubat 2010
    Konu Sahibi : h.sahra
  1. h.sahra

h.sahra Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    yaa arkadaşlarr ( yada ablacıklarımm ) benimm yaklaşık 7aydır birlikte oldugum biri var ve yedi aydır hep el üstünde tuttu beni hic üzmedi cok mutluydu ama bu 1haftada o kadar cok degisti kii ailevi sorunları var biliyorum anlattı ama sırf bu yüzden bana hep surat yapıyoo aşkım bile demiyor 1haftadır neden die sordum icimden gelmio moralim bozuk dedi. sık sık mesaj atmıyo neden die sordum yine neymişş cok mesajlasmak kavga nedeniymiss kavgadan uzak olmak istiyomuss sıkılmıs etrafında kavga görmektenn.. hadi bunları gectimmm ama msn sifresini ve facebook sifresini bana vermio daha gecen ay sifrelerimizi artk ögrenelm fln diodu busaabah ben istedim güvenmiomusun bana olmaz öle sey istersen ayrıl ama genede vermem falan dedii sizce ben mi abartıyorum yoksa gercekten mi normal degil hatta bu nedenden kavga cıkarında yettin canıma bile dedi :gitme:

2. 18 Şubat 2010
  3. decemBer

decemBer Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    128
    Ödül Puanları:
    153
    bi süre görüşme, bırak o istesin görüşmeyi. zaman ver. yoksa yer bu çocuk seni alimallah bu kızgınlıkla

4. 18 Şubat 2010
  5. aLLeGRia

aLLeGRia Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    fazla ilgi şımartmış küçük beyi kendini bulunmaz hint kumaşı olarak görüyor şuan..december arkadaşıma katılıyorum yüz verme belli bi süre..hiç düşme üzerine..aklı başına gelince arar zaten..yok hala aynı tas aynı hamam devam ediyorsa da doğru kişi olmadığını anlamış olursun

6. 18 Şubat 2010
  7. h.sahra

h.sahra Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    aslında kendimi tutabilsem mesaj bile atmıcam ama ben dayanamıyorumm sırf mesaj atmamak için hattımı kırdım yrn yenisini cıkartcam galiba zor duruyorum:KK43: ama haklısınız görüsmemek en iyisi

8. 18 Şubat 2010
  9. essmeralda

essmeralda pamuklara sarsam seni... Pro Üye

Beğenildi:
    33
    Ödül Puanları:
    148
    yaa ne işi var şifrelerinizin birbirinizde anlmıyorum ben valla.
    adı üstünde şifre; kişiye özel.
    kocamda benim şifreleirmi bilmez.

neyse konu o değil.ama yettin canıma hoş bir tabir değil.
    rahat bırakın bakalım derdi neymiş küçük beyin, çıkar kokusu yakında..

10. 18 Şubat 2010
  11. h.sahra

h.sahra Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    zaten amacım neler yaptıgına bakmaktı icimi rahatlatmak icin yoksa isteseydim gecen ay sifresini alırdım ama bende en cok yettin canıma lafına taktım bişeyde yapmadım kii yapsam içim gam yemicekk :1no2:

12. 18 Şubat 2010
  13. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    sorunlu bir dönemden geçiyorsa eften püften konular yüzünden üstüne gitmeniz sinir bozucu hakkaten:umursamaz:

"aşkım neden bir hafadır bana aşkım demiyorsunnnnnnnnnnnn sempatiksalakcinni" diye bunaltma çocuğu

senden ayrı bi hayatı var onun

sende onu hayatının merkezi haline getirmekaydirigubbakcemile2

14. 18 Şubat 2010
  15. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    şifresini vermek istememesi aldatıyor olduğunu göstermez.

biraz anlayış ...

16. 18 Şubat 2010
  17. biy_

biy_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bir ay önce şifre muh yapan birinin şifresini vermemesi çok ilginççki zaten bende bütün şifreler vardır ve benimde ondaa olması gerektiğini düşünüyorummm.....bu benim fikrimm kendine güvenen insanın herşeyi ortada olucağını düşünüyorum....
    ama bunlar aldatma belirtisimi oladabilir olmayada bilir....Ayrıca sıkıntı ailesiyle ilgiliyse senin suçun değilse msjlaşmamk bana çok saçma geldi senden moral almak istemesi gerekmezmiydiii???
    1 hafta çok erken bunları düşünmen için biraz daha bekle bencee...
    kimseye sana kötü davranmasına izin vermeee yoksa önünü alamaz şamar oğlanına dönersinnn..

18. 18 Şubat 2010
  19. şifresini istemeniz çok komik. ilişkiniz yürüsede çok sağlıklı olacağını sanmam..