Acaba Ben mi Çok Kıskancım? Yoksa Haklı mıyım?

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve dudi tarafından 17 Kasım 2008 başlatılmıştır.

17 Kasım 2008
    Konu Sahibi : dudi
  1. dudi

dudi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    168
    Ödül Puanları:
    153
    Ya arkadaslar nolur akil verin degil sagda solda sokakta esimin tv de begendigi kadinlari bile kiskaniyorum acaba benimki bi hastalikmi yoksa normalmi?Bu aksam bi tv programini seyrederken(Kiskanc oldugumu bildigi icin)Yanlis anlama lutfen bu program genelde guzel kadinlari konk ediyo cirkinlere neden sans vermiyolar dedi.Tabi ben herzaman oldugu gibi yanlis anladim demek sen hep kadinlara bakiyosun falan diye basladim salya sumuk agladim bilesenağlama.Sizdede varmi benim gibi olan yada bana akil vericek birisi?Kiskancim biliyorum ama oda bu konuda hic dikkat etmiyo bakiyon bari soyleme dimi... Ama biz bazen bu sebepten ciddi kavgalar bile ediyoruzsenağlama.Bi akil fikir verin bana nolur ne yapmaliyim...

2. 17 Kasım 2008
  3. çedene

çedene papatya yüreğim Pro Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    148
    umursamyacaksın.. senden daha ıyısını bulabılecekse yolu acık olsun dıyeceksın..

kendıne guvenın sonsuz olsun....

senınkı abartı olmus sanırım...

Son düzenleme: 17 Kasım 2008
  4. 17 Kasım 2008
  5. senza

senza Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    bu bir hastalık mıdır bilemem ama bence sen çok abartıyorsun..
    baksana adamcağız sıradan birşey söylerken bile yanlış anlama falan diyor...

6. 17 Kasım 2008
  7. dudi

dudi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    168
    Ödül Puanları:
    153
    Ya aslinda oyle bildigimiz erkekler gibi degil gunagini almayayim beni asla aldatmaz ona eminim ama ne bileyim hani olur ya yolda gezerken guzel biri gecer belki gozu takilir yada tv de birini begenir onu bile soylerken cekiniyo ama ne bileyim ben biraz paranoya oldum galiba

8. 17 Kasım 2008
  9. dudi

dudi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    168
    Ödül Puanları:
    153
    bazen abartiyorum hemde nasil,sirf bu yuzden gunlerce küs kaldigimíz bile olmustur e adamda bikti artik bi yere kadar ama ben onada cok kiziyorum beni biliyo taniyo ama cenesinide tutmuyo,soylemeyiversin nolur kisenağlama

10. 17 Kasım 2008
  11. lirik guzel

lirik guzel bekle beni 35.5 :) Üye

Beğenildi:
    887
    Ödül Puanları:
    188
    Eşini kendi ellerinle havaya sokma ,sonra kendini bulunmadık Hint kumaşı sanar.:kızgın:

12. 18 Kasım 2008
  13. Sevgi Kelebexgxi

Sevgi Kelebexgxi ....... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    çok kıskançsın canım ve çok abartmışsn....
    güzel erkek yada güzel kız görünce hangimiz bakmıyoruzki....
    tamam bakmasına herkes kızabilr ama ciddi kavgalar çıkartacak derecede olmamalı bence...
    eşinize bu şekilde davranarak aslında kötü bir şey yapıyorsunuz...
    ilerde seni kızıcak diye sorun çıkıcak diye hiçbirşey anlatmıyabilir ve siz bunu bir şekilde öğrenirsiniz yalnış anlarsınız alın size ciddi bir durum oluşur o zaman...eşinizin suçu yokken suçluymuş gibi olur...
    sevgiyle mutlulukla kalın Şeniz

14. 18 Kasım 2008
  15. irem naz

irem naz Canım OĞLUM Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    canım seninki hastalık derecesinde bi kıskançlık...
    böyle yaparaktan eşin kendini daha çok bişeyler sanmaya başlıyo...
    lütfen erkekleri bu kadar başımızın üstünde gezdirmeyelim...
    eşini kıskansan da belli etmiyeceksin...:kahve:

16. 18 Kasım 2008
  17. aysun444

aysun444 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    106
    Bende kıskancım-tım arası bir durumdayım şuanda. Eşim beni çok beğeniyor sanırım bunu bildiğim için istiyorum ki eşim benden başka hiçkimseyi benim kadar beğenmesin... Beğendiğini anladığım biri olunca tvde falan mutlaka burnundan getirdim şimdiye kadar, yazık oda hiç bir yorum yapmıyor kadınlar hakkında başına geleceklerden korkuyor. Ben bu rahatsızlığımdan(rahatsızlık diyorum çünkü gerçekten rahatsız ediyor beni, ruhuma zarar veriyor o zaman hastalık gözüyle bakıyorum) ben bu rahatsızlığımdan onu kıskandırarak kurtuldum yada kurtulmayı planlıyorum diyeyim, eskisi kadar etkilemiyor beni ç
    nkü yine gözlerimden kulaklarımdan ateş çıkıyor ama eskisi gibi değil. bende tv de birini(erkek) görünce o kişiyi övecek bişeyler söylüyorum. o da o vzaman geriliyor. böyle anormal iki sevgili olarak evliliğimizi sürdürmeye çalışıyoruz. evet kabul ediyorum biz piskopatız.

18. 18 Kasım 2008
  19. ertuxgx

ertuxgx ERTUĞ'UN anneçiiii TUĞBAA Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bence çok abartıyosun canım bu kadar kıskançlık ayrılık getirir allah korusun tabi .arkadaşların yazdığı gibi kendini bişe zanneder eşin.ben de yakışıklıysa derim yakışıklıymış diye eşimde birini söyledinde güzelse evet çok güzel derim ve geçeriz birazda güvenle alakalı galiba kıskançlık