Acaba bendemi bir sorun var!!

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve cimcime eses tarafından 8 Kasım 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    8 Kasım 2008
    Konu Sahibi : cimcime eses
  1. cimcime eses

cimcime eses Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    196
    Kızlar bir sorunum var ben 22 yaşındayım ve bütün arkadaşlarım evlendi inanırmısınız hiç bekar kalmadı... Buda beni psikolojik olarak etkiliyo acaba bendemi bir sorun var anlamadımki. Elim ayağım Allaha şükür düzgün yani isteyenlerde var ama bir şekilde olmuyo işte (tabi genelini annem reddediyo). Mesela bugün ciddi bir arkadaşlığım sonlandı. Ya annemlede konuşmam gerekiyor ama o hemen beni yanlış anlıyor ve ablamda saolsun hiç yardımcı olmuyor, çareyi kk'daki arkadaşlarımda buldum. Lütfen bana yardımcı olun. Ya aslında çok yanlış biliyorum ama evlenme sitesine üye oldum, gerçekten psikolojik olarak çok bunalıyorum ve geceleri kabuslarla uyanıyorum. Evde hiç konuşmuyorum hiç bir yere çıkmak istemiyorum, telefonumu arayan olunca bile açmıyorum. Bu son görüştüğüm sahsıda aslında istemiyordum ama boşlukta olduğum için onunla oyalanıyordum. Ne yapacağımı kiminle konuşacağımı bilmiyorum, inanın herkes evde kalmış muamelesi yapıyor bana... Birçok erkek arkadaşım var ama hiçbirisine karşı bir duygusallık yok, kendimi duygusuz bir oduna benzetiyorum...:uhm:Şuan çok kötüyüm profosyonel bir desteğe ihtiyacım var...

2. 8 Kasım 2008
  3. yabangxuxlxuxm

yabangxuxlxuxm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    canım daha 22 yaşındasın.karşına daha çok insan çıkacak.valla ben 19 yaşında evlendim şimdi 25 yaşındayım.ama sorarsan bana evlendiğine iyimi ettin erken yaşta.hayır keşke bu yaşımda evlenmiş olsaydım...herşeyin hayırlısı olsun be güzelim..yok evlenme sitesi yok chat sakın yanlış bişey yapma.seninle çhatleşen başka kızlarla hayli hayli chatleşir.sana yazık değilmi..hayırlısını iste allahtan emin ol karşına en hayırlı insanı çıkaracaktır...bunalıma girecek kadarda yaşın geçmemiş..hayatın tadını çıkar.inan evlilik çok büyük bi sorumluluk..şimdi sen toz pembe görüyosun evliliği.bende öyle görüyordum ama değilmiş.hem eş,kaynana,görümce bir sürü sorun..sakın yanlış anlama evlilikten soğutmak değil amacım.yaşın çok genç olduğu için.işallah karşına allah senden daha iyi birini çıkarır...sabret beyaz atlı prensin seni bulacak..

4. 8 Kasım 2008
  5. kriegerin

kriegerin benim can oğlum Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    canım benim çok küçüksün daha
    kendine hobiler edin
    zamanını dolu geçir

6. 8 Kasım 2008
  7. çamaxsxxixrsuyu

çamaxsxxixrsuyu ♥etmiyorum eyvallah♥ Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    aklından çıkarıyorsun bu düşünceyi....ve hayatın tadını çıkarıyorsun............

aradığın aşkı bulunca da düşünüp taşınıp artılarıyla eksileriyle değerlendiriyorsun tamam mı?

ben aşkı sevgiyi buldum, evlendiğimde 25 yaşındaydım...ama erken evlendim galiba dedim kendi kendime....acele işe şeytan karışır.....hayırlısı olsun.....evlenipte bekar kalmak istemektense bekar ol, evlenmek iste....bu dediğimi de aklından çıkarma...

8. 8 Kasım 2008
  9. smhsmh

smhsmh Kaan'ım Allaha Emanetsin Pro Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    146
    aaaa :1shok:
    ayıp ama zamanı gelince olacaktır alınyazısı bu
    evlilik sitelerinde kimler geziyodur
    hayır yaşında küçük
    bırak evde klmış muamelesi ypan yapsın bence annende senin için iyisini düşünüyodur
    acilen farklı uğraşlar bul
    hobi edin
    işe gir ne biliyim
    kafandan at bu düşünceyi

10. 8 Kasım 2008
  11. min

min Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ben 20 yaşımdaydım aynen senin durumundaydım 20 yaşında kendimi evde kalmış hissediyordum annem evde kalanları sayarken komplekse girmiştim.hemen nişanlandım evlendim..hatta evlenmeyen bir arkadaşıma nasihatler bile etmiştim......başım göğe ermedi.genç yaşta feleğin sillesini yedim.çocuk yaşımda kaynana,görümce,anlayışsız koca,21inde bebek.....

noldu,o yükü kaldıramadım ayrıldım.o laf saydığım arkadaş 30unda harika bir evlilik yaptı sevdiği çocukla tam kafa dengi... kızı da var...

aklım olsa 25ine kadar bekler,biraz daha olgunlaşır,kendi kimliğimi bulur ve kocamın cadı akrabalarıyla cebelleşecek donanıma sahip olurdum...o zaman her şey farklı olabilirdi....

12. 8 Kasım 2008
  13. Slogan

Slogan dolaşayım damarlarında... Üye

Beğenildi:
    522
    Ödül Puanları:
    188
    şu evlenme meraklısı kızları bir türlü anlayamadım noluyo yani evlenince insanın başı göğemi eriyo
    hadi dicem yaş geçmiş ondan korkuyosun yalnız kalmaktan falan oda degil daha 22 yaşındasın bana göre çok çok çok erken
    hiç yakıştıramıyorum küçücük kızlara evliligi kadınsı havaları

14. 8 Kasım 2008
  15. shiftcan

shiftcan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    549
    Ödül Puanları:
    113
    o evlilik sitesinden kaydını sildir bence çünkü oralarda evlilikten çok başka şeyler dönüyo...

16. 8 Kasım 2008
  17. cimcime eses

cimcime eses Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    196
    aslında o siteyi pek kullanmıyorum ama bi anlık oldu işte. Ya aslında ben etkilenmem ama çevre çok etkiliyor beni her gören evlilik meselesini ortaya atıyori neymiş sülalede tek kız benmişim... İşte bunlara anlam veremiyorum herkes bana koca bulmanın peşinde erkek arkadaşlarım bile evlen diyo yaa, gelde sinir olma 1 yada 2 kişi olsa sorun değil ama etrafımdaki herkes aynı... Lütfen koca meraklısı olduğumu falan düşünmeyin tabi ideallerim var ama gerçekleştirmeme izin verilmiyor...

18. 8 Kasım 2008
  19. ya inanamıyorum 26 yaşındayım 4 yıldır süren bi ilişkim var hala düşünüyorum evlenmem için erkenmi diye.hele ki 20 yaşında evlilik düşüncesi bide yeteri kadar tanımadığın bi insanla!? şaşıyorum size ya evlilik ne kadar ciddi bi kurum aşk yaşayın gezin tanıyın bu yaşta ne evliliği? bu erken yaşta evlenme isteğini ailesi tarafından kısıtlanan bayanlarda olduğunu düşünüyorum. böle evlenen arkadaşlarımın çoğu mutsuz neden çünkü yeterince tanıma fırsatı tanınmadığı için evlenince tanıolar eşlerini ve hayal kırıklığı yaşıolar.sonra birsürü uyumsuz çift,mutsuz evlilik..arkadaşlar bekarlığın tadını çıkarın evlenipte oh çok iyi etmişim diyen kişiler öyle az ki..herkesin hakkında hayırlısı olsun allah gönlümüze göre versin aceleye gerek yok:)

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.