Acaba çok mu büyütüyorum kızlar..

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve eftelya5434 tarafından 22 Ocak 2009 başlatılmıştır.

22 Ocak 2009
    Konu Sahibi : eftelya5434
  1. eftelya5434

eftelya5434 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar merhaba aslında uzun bi hikaye ama çok canınızı sıkmak istemiyorum.
    dün eşimle tartıştık.konu aslına bakarsanız çok saçma ama lafları çok ağırdı.
    eve geldim.yemek falan derken masayı hazırladım saat 20:00 de eşim geldi.hadı dedım elını yıkada gel ok dedı.wc ye gitti bende yemekleri koydum.bekliyordum.sonra defalarca uyarmama rağmen eşim yine aynı şeyi yaptı.burnunu temizliyordu.banyoda ve ses geliyordu.(ne yaptığını anlamışsınızdır ben yazmak istemedim) bende metin yemek yiyorum yaa yapma şunu dedim.bana başladı bağırmaya yok insanı sinirlendirme ne yapabilirim falan filan dedi bende bağırınca sinirlendim en azından kapıyı kapatabılırsın dedım(bunu defalarca yaptı ve bende defalarca uyardım en tıksındıgım sey yapma dedım kı yemek yerken bile yapıyor yanii) o yuzden kızdım zaten neyse geldı yemek yedık masadan kalkarken elıne saglık dedı bende bısı demedım acıkcası sonra bagrı afıyet olsun de boslugamı konusuyorum dedı bende aman ben konusmayayım sonra senı sınırlendırıyorum dedım ya sınırlenmek deılde falan derken ben dedımkı bak senı defalarca uyardım ben veya baskasının yanında da yapıyorsun içim kalkıyo dedım saygı duysana dedım oda bana mıgdem bulanıyo yapma desen yapmam dedı ıste ozaman patladım ya aylardır sana bunu soyluyorum benım bıldıgım bır sey bır kere soylenır daha kac defa soylıcem dedım oda ben kaz kafalıyım yanı onumu dıyorsun dedı bende offf tamam ya konusmayalım daha fazla dedım en son bana dedıkı BEN SENIN HERSEYINE KATLANIYORUM YA SENDE KATLAN DEDI bu laf canımı cok acıttı kı belkı bılen vardır borclu olan varmı kosesınede yazmıstım onu sevdıgımı destek oldugumu ben ona herzaman destek olmaya calısan kocasını seven bı kadınım bana katlanıyormus dusunsenıze bu laf cok zoruma gıttı hak etmedıgımı dusunuyorum...hiç bir kadın haketmez bu lafları ..
    nolur bıseyler yazın kızlar cok morelım bozuldu..:çok üzgünüm:

2. 22 Ocak 2009
  3. JJuLiEtt

JJuLiEtt Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    52
    Ödül Puanları:
    198
    ufacık bir konu ne kadarda büyümüş
    aynı eve girince beraber yaşamaya baslayınca
    erkeklerin hem iyi hemde kötü yanlarını görüyoruz
    tabii onlarda bizim
    coğu erkek bunu yapar
    ve bence normaldirde :uhm: biz kadınlar gibi kibarlık beklememek lazım
    güzel bir dille kapıyı kapat deseydiniz daha iyi olurdu
    eşinizde fazla alınganlık yapmış yerimseniben
    bence akşam gelince hiç bişey olmamıs gibi davranın yerimseniben olayları fazla büyütmeye gelmez

4. 22 Ocak 2009
  5. Nadas

Nadas Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    kızgınlıkla söylenmiş işte..
    erkekler böyle şeylere mide bulanır bulanmaz
    pek dikkat etmezler bilirsin...
    sıkmayın canınızı..
    bu akşam pişman olucaktır bence

6. 22 Ocak 2009
  7. heavenly

heavenly Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    üzülme
    büyütülecek kadar ciddi bir sorun degil .......
    Sakin ol düşünmemeye çalış ,arkadaşların da dedıgı gıbı tüm erkeklerde var bu sıkıntı ..
    Bazen bende eşimde yaşıyorum , o da banyoyu çok kötü kullanır duştan çıkıca
    kabının içine bakmak istemıyorum mıydem bulanıyor.Ama yınde bısey demıyorum bişey desem kalbı kırılacak o da benı kırıcak.ağız dalaşında bulunmaya degmez dıyorum gidip bi güzel kabini temizlıyorum
    Ondan sonrada yanına gıdıp oh oh aşkıma bak yıkanmış mis gibi olmuşşş..dıyorummm:teselli:

8. 22 Ocak 2009
  9. ARKADAXSXXSXXSX

ARKADAXSXXSXXSX kocasının bebeği Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    üzülme canım eminim kırılmışsındır sinirden söylemiştir sakinleşince konuşursunuz eminim anlar seni üzme kendini sevgiler

10. 22 Ocak 2009
  11. eftelya5434

eftelya5434 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    cvplar için çok sağolun kızlar iyiki varsınız... :enbuyukkk:

12. 22 Ocak 2009
  13. anka_misali

anka_misali Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    4.504
    Ödül Puanları:
    238
    benim eşim böyle şeyler yapmaz... banyodan sonra banyoyu yıkar öyle çıkar....:asigim:
    ama bazen nezle olur o da temizlemek zorunda kalırdı.. bu bence çok normal...
    ben onu o kadar çok seviyorum ki hiç bişeyinden midem bulanmaz..:asigim: ama başkası yapsa direk o gün hiç bişey yiyemem... -tatlicadiarzu-bu yüzden ben biraz abarttığını düşünüyorum.. ama o da abartmış akşama kalbini alır üzme kendini...

14. 22 Ocak 2009
  15. beste2006

beste2006 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    bir anlık sinirle söylenmiş bir söz.. çünkü hatalı olduğunu biliyor ve sizin yaptığınız birşey bulup söylemeye çalışmış. ve bulamadığı içinde genelleme yaparak nelerine katlanıyorum demiş..çok düşünülecek birşey değil canım. hemen barışırsınız.. hatta küsmeniz bile yersiz olmuş..eğer o kapıyı kapatmıyorsa siz hemen arkasında gidip kapıyı kapatın.. ama trip ve çalımla değil. normal bir şekiilde.. zamanla kendiside alışacaktır kapı kapatmaya..

16. 22 Ocak 2009
  17. Stella

Stella İyiki yapmışım :) Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    Canım benim eşim inşaat mühendisi toz toprağın içinde çalışıyor
    Hergün mutlaka temizler. Öyle sofraya otursa sende afedersin ama burnunda birşeyler görsen daha kötü olmazmı? Bence eşinin bu konuda çok suçu yok canım. Tamam kapıyı kapatmalıydı ama seninde alttan alman gerekirdi.

18. 22 Ocak 2009
  19. Canisi25

Canisi25 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadasim benim esiminde gaz problemi var. Bazen olur birden birakir. Ilk basta bende herseferinde problem yaptim. Yeri gelid kizdim yeri geldim bagridim. Simdi bakiyorumda kavga etmeye hic degmez. Zaman geliyor oda anliyor. Sadece biraz sabir ve guzel bir dille tekrarlamak...