acaba diş mi reflex mi?

Konusu 'Bebek Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve KBY tarafından 24 Kasım 2009 başlatılmıştır.

24 Kasım 2009
    Konu Sahibi : KBY
  1. KBY

KBY Yupukçuk böceğimmm Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    slm!oglum dolu dolu 6 aylık we yeni bişey öğrendi sürekli dilini çiğneme gibi garip bi hareket yapıyoo.aslında çiğneme hareketi diyim.acaba dişleri mi kaşınıyo diş mi çıkarıcak ta böyle yapıyo yoksa bu bir reflex mi yani reflex mi geliştiriyoo.anlayamadım.deneyimli arkadaşlar yardım pleaseee....:a015:

2. 24 Kasım 2009
  3. NakrEdusA

NakrEdusA ♥ {- _ -} ♥ Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    merhaba benim oğlumda 2 hafta önce diş çıkarttı çıkartmadan önce yapıyodu ama onun işareti mi bilemiyorum çünkü daha çok ellerini yumruk gibi yapıp kaşıyodu hatta hala kaşıyo 2. de çıktı hala elleri yumruk şeklinde ağzında salyası çok akıyosa ve herşeyi ısırmaya çalışıyosa çıkarıyo olabilir

4. 24 Kasım 2009
  5. nefisem

nefisem Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    benim bebisde 7 aylik ayni hareketi yapiyor,sanki dilini cigniyor gibi,birde biboronu verdigimde icmek yerine emzik kismini cignemeye calisiyor issiriyor.

6. 25 Kasım 2009
  7. Sezen

Sezen O, Artık Anne:)) Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    benim oğluşda 3. ayıı doldurucak 1 hafta sonra yaklaşık 1 aydır yapıyo aynı hareketi diş çıkartmıcak heralde :))
    reflekstir refleksss :))

8. 25 Kasım 2009
  9. mezat

mezat Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bu hareket için ben çok korktum kansızlıktan yada kurt varsa yapıyodur dediler alakası yok 4 aydan sonra başladı 6,5 aylık yaklaşık 3 hafta oluyo dişi çıktı ve hareket azaldı

10. 28 Kasım 2009
  11. yenianne26

yenianne26 ஐ ♥―♥―♥― Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benım bebeğımdede aynıları var çıldırıopr yaa kasırken off huzursuz hemde 6 aylık cıkarmı acabakı