Acaba eşim fazla kilolarımdan mı rahatsız ?

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve PinarSLD tarafından 3 Kasım 2010 başlatılmıştır.

3 Kasım 2010
    Konu Sahibi : PinarSLD
  1. PinarSLD

PinarSLD Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    108
    Esimle evlendik 1seneyi gecti (görücü üsülü ) beni görmüs begenmis 3sene beklemis neise evlendik felan filan benimle pek biyere gittmez öle hep evde olurum eltilerimle kayinvalidemle gezmeye cikariz esim sabah erken gidio aksam gec gelior ama ayda 2gün tatili oluyor ozamanda gezmiyoruz :KK43: evlenince hersey degisiormu banami ole gelior anlamadim nisanliyken bole degildi Neise ... esimin arkadasi ile ailecek gorusuoruz gidersek bi onlara gidioruz ayda yilda bikere ck sevmistim kizi ama eltimle gorusumus ve demiski heralde bunun kocasi bunu begenmio biyere cikmiolar hic ,yuzu felan guzel ama ck kilolu belki cekiniyordur felan eltim anlati bana ck uzuldum benim aklima geleni kadin eltime anlatior :KK43:((
    acaba benden utandigi icinmi benimle gezmeye cikmior kilolu oldugum icin

ben kilolu bir bayanim suan hamileyim 98 kilo olmusum bi yandan diorum sevmese evlenmezdi veya utansa bazende diorumki acaba dusuncesimi degisti kilolu karim var diyee kizlar sizce Neyyy ??
    icim acio hic soyliyemedim esime ...
    disari cikalim dedigimde zaten geziosun ya yok annemlerle cik iste isin gucun gezmek
    ama ben herkes gibi kocamla gezmek istiorum
    icimi ck acitiyor kimseye soliyemiorum dogumdan sonra acilen zayiflamayi dusunuorum

sizce kocam ne dusunuyor ???

2. 3 Kasım 2010
  3. Meg

Meg ⓚeditör Editor

Beğenildi:
    16.209
    Ödül Puanları:
    388
    şimdi hamilesiniz ve dolayısıyla da kilolusunuz..
    kaç kiloyla hamile kalmıştınız,kaçıncı ayınızdasınız?
    yani daha kontrollü kilo alma imkanı olabilir belki bu süreçte..
    bilemiyorum tabii..

sebep sizin kilolu olmanız ise,eğer bu yüzden sizinle dışarı çıkıp görünmek istemiyorsa,çoookk ayıp ediyor demektir..
    fakat dediğiniz gibi,siz doğum ve emzirme döneminden sora,zaten zayıflıycaksınız kendiliğinden bi miktar....devam edin buna..
    ama kendiniz için :KK70:

4. 3 Kasım 2010
  5. Eylul

Eylul Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    146
    Kilonuzdan sizde ahatsız iseniz kendiniz için öz güveninizin geri gelmesi için ibr diyetisyene başvurun bende kiloluyum mesela diyetisyen yardımıyla zayıflamaya çalışıyorum
    eğe eşiniz bu sebepten sizinle gezmeye gitmiyorsa hakikaten ayıp etmiş olur hiç bu konuları onunla konuşma fırsatınız oldumu açık açık sorardım ben mesela nedenini

6. 3 Kasım 2010
  7. miskokulum

miskokulum canlarım...Kağan&Kerem Üye

Beğenildi:
    389
    Ödül Puanları:
    238
    insanlar dış görünüşü çok önemsiyor malesef.Belki başka bir şey vardır,bilemiyorum ama gerçekten kilon yüzündeyse eğer bu senin elinde.Doğumdan sonra hatta bebişin emmeyi bıraktıktan sonra bir uzmandan yardım alarak zayıflayabilirsin.Gerçekten istersen eğer zayflanmaz diye bir şey yok,yeter ki iste.Ama bunu sadece eşin için değil,kendin için de yapmalısın.İstediğin kıyafetleri alabileceksin,sağlıklı yaşayacaksın,kendine güvenin gelecek...........

8. 3 Kasım 2010
  9. yeldadogus

yeldadogus Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kilo bence sorun değil verilebilir. doğumdan sonra zayıflarsınız. eşinle ayrıntılı görüş bence...
    ama ben eltinizin size bunları demesini üzüldüm. neden senin hamile olduğunu bildiği halde o şekilde konuşuyor. kafanı karıştırıyor.

en çok karşısındaki kırılırmı üzülürmü demeden herşeyi pat pat söyleyip sonra kendini dobra sananlara sinir oluyorummmm..

10. 3 Kasım 2010
  11. Liza.

Liza. love Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    senin kocanla gezmeye çıkmaman başkasını niye ilgilendirmiş anlamadım.
    Yoksa başkalarının yanında da eşinden dert yanıyormusun bu konuda...
    aman ha canım ters teper dedikodu yaparlar hemen.

12. 3 Kasım 2010
  13. Philemon

Philemon çapulcunun annesi Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    198
    bazı kocalar gezmeyi sevmezler,bide ayda sadece 2 gün tatil diye evde dinlenmek istiyordur.
    ben sanmıyorum kilonuzla alakalı olduğunu,öyle olsa evlenmezdi çünkü zaten yeni evli
    sayılırsınız.
    arkadaşınızında çok ayıp etmiş eltinize öyle konuşmakla,ayrıca eltinizde size yetiştirdiği için ayıp etmiş.

14. 3 Kasım 2010
  15. ThirtyFouR

ThirtyFouR iStaNBuL Pro Üye

Beğenildi:
    411
    Ödül Puanları:
    188

arkadasinla eltin oturup
    pinarin kocasi acaba niye gezmek istemiyor diye mi konusuyorlar?

onlara ne ayol ?
    sinir oldum sabah sabah

canim bence kilonla alakali degil,
    bazi erkekler gezmekten hoslanmaz
    onlar icin kapidan disari ciktigin an gezdin sayilir
    kayinvalidene, eltine gitmen gezmek onun icin

ve anladigim kadariyla cok calisiyor, ve cok az izni var
    o iznide evde dinlenerek gecirmek istiyor sanirim

iletisiminiz nasil esinle? konusamiyor musun bunlari?

16. 3 Kasım 2010
  17. sazan

sazan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    bence eşinle oturup konuşmalısın. sonuçta seni sevmese evlenmezdi. eltinide kınıyorum böyle birşey gelip söylenmez

18. 3 Kasım 2010
  19. EseN77

EseN77 @..Mea Culpa..@ Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    Ne kadar sinir bozucu dangalak insan varya. Kime ne neden gitmiyor neden çıkmıyor. Benim babamda öyle hiç sevmez gezmeyi oturur köşe minderi gibi tombişim :) Sende üzülme sakın ama madem kiloların fazla , onlardan kurtulmaya çalış. Kimse için değil sadece kendi sağlığın için...