Acaba Hamile miyim Diye Erkenden Sevinip Hayal Kırıklığına uğrayanlar buraya...

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve smraym tarafından 27 Ocak 2010 başlatılmıştır.

27 Ocak 2010
    Konu Sahibi : smraym
  1. smraym

smraym Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Slm kızlar bende 7 aylık evliyim.bu ay 1 hafta gecikti adetim.normalde hiç böle bişey olmazdı.gebelik testide şüpheli çıktı.silik..valla erkenden sevindim gittim kan testine 94.1 çıktı.doktorda şüpheli dedi.bidaha yaptır dedi ama 2 gün önce adet gördüm...canım o kadar sıkıldı ki..bi daha erkenden sevinmiycem.en az 15 gün gecikeyim ondan sonra gidicem test yaptırmaya:)) insan baya bi kötü oluyor.

2. 27 Ocak 2010
  3. pelin67

pelin67 cok şükür Allahım Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    slm canım benim adetim de bu ay bir hafta gecikmişti. ben 4üncü günü test yaptım testte ikinci cizgi cok hafif cıkmıştı ben de ümitlendim ama boşa cıktı ertesi gün yaptıgımda tek cizgi cıktı ondan sonra adet oldum tabi. bundan sonra 10 gün gecmeden test yapmıycam ve ümitlenmiycem gercekten cok kötü oluyo insan. bu arada ben de 6 ay oldu evleneli...

4. 27 Ocak 2010
  5. smraym

smraym Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ikimizinde aynıymış seninle durumlar:)) benim en son adet tarihi 18 aralıktı.5 gün geçince bi test yaptım ikinci çizgi görünür fakat silikti.doktora gittim şüpheli dedi.bi kaç gün daha geçince kahverengi şekilde akıntı gelmeye başladı korktum.birde psikolojikmidir nedir iştahım açıldı baş dönmesi midede yanma göğüslerde büyüme.son 2 gün öncede kırmızı kartı yedik:)) heralde geç olmada kendini böle kaptırınca psikolojik diye yorumluyorum.doktora gitmicem.öbür aya bıraktık umutları..

6. 27 Ocak 2010
  7. smraym

smraym Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bu arada ben doktordan sonra bir test yaptım yine aynı çıktı kırmızı çizginin biri silikti:)

8. 27 Ocak 2010
  9. pelin67

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    bencede psikolojik olarak kendimizi cok kaptırıyoruz her ay hamilemiyim acaba diye düşünmekten bıktım artık. aklıma takmıycam adetim 10 gün gecmeden test yapmıycam sonra cok üzülüyorum. ben bu ay cörek otu tarcın bal kürünü yiyorum sende dene istersen bu kürden yiyenler hamile kalıyo bazıları tabi. bende başladım inşallah bi daki aya o güzel haberi alırım...

10. 27 Ocak 2010
  11. smraym

smraym Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    hadi yaa:)) bende deneyim ozaman hepsini karıştırıp yiyoruz dimi:)

12. 27 Ocak 2010
  13. pelin67

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    evet... ben balın icine bir tatlı kaşıgı corek otu bir tatlı kaşıgı tarcın koyup karıştırdım sabak akşam tok karnında yiyorum inşallah işe yarar.

14. 27 Ocak 2010
  15. kalpagrisi

kalpagrisi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    selam arkadaslar bende 1,5 yillik evliyim dogum kont hapi kullaniyodum bu ayla birlikte 4 ay oldu hapi birakali her ay hamileyim diye umut edip sonunda uzulen oldum malesef suan adetime 1,5 hafta var yine yavas yavas umitlenmeye basliyorum her ne kadarda bu ay umursamicam olursa olur olmazsa olmaz dedigim halde, ALLAH herkese nur topu gibi bir evlat nasip etsin (AMINNN)

16. 27 Ocak 2010
  17. smraym

smraym Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Canım bence daha 1.5 hafta varsa erkenden ümitlenme gerçekten hamile olmadığını anlayınca hayal kırıklığı büyük oluyor.aklınada fazla getirmemeye çalış bence psikolojik bile etkilendiği zaman insan çocuk olmayabiliyomuş.acaba diye düşünme hem daha 4 aydır korunmuyorsun sanırım.bende 7 aylık evliyim ama aşağı yukarı senin gibi 4 aydır falan bizde korunmuyoruz.allah hayırlısını versin.sağlıklı olsunda varsın geç olsun.

18. 27 Ocak 2010
  19. kalpagrisi

kalpagrisi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    smraym destegin icin cok tesekkur ederim biliyorum dediklerin dogru, bende dilde oyle diyorum ama aklima ve kalbime soz geciremiyorum:s insallah isteyen herkes en kisa zamanda hamile kalir (icindede ben tabii) :):)