acaba hamile miyim? hamile kadın adet olurmu?

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve minikcadimm83 tarafından 24 Kasım 2008 başlatılmıştır.

24 Kasım 2008
    Konu Sahibi : minikcadimm83
  1. minikcadimm83

minikcadimm83 MeLeĞiM BeNiMLe.. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106

arkadaşlar 4 aylık evliyim,kansızım die kan hapı içiyorum etkisi varmı bilmiyorum ama karnım şiş.sanki hamile gbiyim.eşim de farketti,ama adet belirtileri de var bu şişlik 1aydır var korunuyoruz ama hamilemiyim değilmiyim merak ediyorum.yarın ilkişim test yapmak olacak hayırlısı.size sorum hamile kadın adet olurmu??:bbo:

2. 24 Kasım 2008
  3. txixrtxixl kelebek

txixrtxixl kelebek Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    korunuyorsan hamıle degılsındır gerıye cekme ıle korunuyorsan hamıle olabılırsın kondom hap spral ıle ıse çok çok dusuk ıhtımal herkeste olur sısılık yenı ewlıyken 3 ayda 10 kg aldım kılo almıs olabılırsın demır ılacları kılo almana sebep olabılır

4. 24 Kasım 2008
  5. txixrtxixl kelebek

txixrtxixl kelebek Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    hhı hamıle adet olurmı demıssın arkadasım dr 2 aylık hamıle dıe gıttı 3 aylık hamıle çıktı olabılır ustune gorme denıyor halk arasında hayırlısı olsun

6. 3 Nisan 2011
  7. hypou

hypou Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar ben normalde düzenli adet gören biriyim.sadece 3 ayda 1 6 gü adetim gecikir.nedenini bilmiyorum.ama bu kez bir hafta oldu ama hala adet olmadım.ama adet olacakışım gibi ağrılarım var.sizce nasıl emin olabilirm.5 yıllık evliyim ve bir çocuğum olsun sitiyorum.lütfen yardımcı olun.test yapıp hayal kırıklığına uğramak istemiyorum:44:

8. 5 Nisan 2011
  9. turkmengelini

turkmengelini Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    25
    Ödül Puanları:
    0
    canım, gebelik belirtileri maalesef adet belirtilerine çok benziyor. genelde yani... idrarda çıkmayabilir. ama kanda beta hcg ye bir baktır istersen. kimseye söyleme. eşine bile. halsizim kan değerlerime baktıracağım de. git acilden test iste. burada yapıyorlar. yada sağlık ocağından. m,illet duyarsa testi ve hamile de değilsen yıkım iki katı oluyor, bunu da bizzat tecrübe konuşuyor.