Acaba hamile miyim?

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve ranagul tarafından 11 Aralık 2007 başlatılmıştır.

11 Aralık 2007
    Konu Sahibi : ranagul
  1. ranagul

ranagul Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaslar tum hamilelik belirtileri var bende goguslerimde sislik oldu karnim belim muthis ariyor sik sik wc ye gidiyorum bir hafta var adetime daha fakat duramiyorum gunler gecmek bilmiyor szinle paylasmak istedim.acaba hamilemiyim adete ir hafta kala belli olurmu acaba :1hug::1hug::1hug::1hug:

2. 11 Aralık 2007
  3. deniz42

deniz42 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    mrb ranagül.Bunlar adet belirtileri de olabilir.Çok fazla kendini ümitlendirme.Ama umarım hamilesindir.Test yaparsan mutlaka müjdeyi bize de ver.

4. 11 Aralık 2007
  5. Apple

Apple Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108
    evet adet belirtiside olabilir hamilelikte.sen dişini sık bi kaç gün daha dayan.inşallah hamilesindir

6. 11 Aralık 2007
  7. KsMt

KsMt Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    inşallah dilediğin gibi hamişsindir canım mutlu haberlerini alırız dilerim inşallah

8. 11 Aralık 2007
  9. çokoprens

çokoprens iki prens annesi Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    her bünyede farklı tepkiler oluşabiliyor, umarım hamişsindir ve mutlu haberlerini alırız burdan, olmazsa da üzülme, öbüray olur, anne olma yoluna çıkmışsın bir kere, durmak yola devamm :)))

10. 11 Aralık 2007
  11. suakci

suakci Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    seni ümitlendirmek istemem ama bana kalırsa hamilesin ve bildiğim kadarıyla kan testiyle bunu şu an öğrenebilirsin ama idrarda çıkmayabilir!

12. 11 Aralık 2007
  13. sherry456

sherry456 Guest

hamilelik belirtileri bunlar ama adet de olabilir sen içini ferah tut.inşallah müjdenide alırız burdan.

14. 11 Aralık 2007
  15. EU3

EU3 Guest

evet canım hamilelik belirtileri ama biras daha bekle istersen ben adetime 6 gün kala kanda baktırmıştım çıkmamıştı.hayırlısı olsun

16. 12 Aralık 2007
  17. ranagul

ranagul Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ozgeciim sen ferah tut icini psikolojiktir bu soylediklerin biz kac aydir ugrasiyoruz olmuyo bebek ama her ay bi psikolojik belirtiler yasiyorum bakalim bu ay ne olcak bu kulube uye oldum ve iyi ki de olmusum dertlesiyorum sikintilarimi sende hosgeldin aramiza bakalim ileriki gunlerde ne olacak haberleselim mutlaka olurmu

18. 12 Aralık 2007
  19. ranagul

ranagul Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaslar tesekkurler yorumlarinizicin iyiki varsiniz ben kanadadayim ve inanin dertlesecegim hic kimse yok burda her belirtimde muhakkak haber verecegim insallah hamileyimdir cok istiyorum en azindan burda onunla olmak bana iyi gelecektir dualarinizi bekliyorum gorusmek uzere