acaba hamile miyim?

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve adana1301 tarafından 7 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

7 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : adana1301
  1. adana1301

adana1301 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar benim adet günüm 7 gün geçti henüz 2 gün geçmişken kan testi yaptırmıştım fakat negatif ama hala adet olmadım idrar testi yapmadım çünkü kan testi acayip moralimi bozdubelirtilere gelince sol kasığımda bazen şiddetli bazen de çok hafif kasılmalar oluyo göğüslerim çok tuhaf mavi ve yeşil renkte damarlar var şeffaf beyaz akıntı bazen geliyo bazen gelmiyo mide bulantısı sadece sabah var o da kusucak kadar değil ya ne zor işmiş arkadaşlar şimdi kafam çok karışık kan testi böyle çıkınca daha beklicem test yapmıcam dedim çünkü bu testleri 10 aydır yapıyorum hep negatif bu ay yapmıcam dedim bakalım şimdi kafamdaki soru acaba hamile miyim:Saruboceq:

2. 7 Temmuz 2009
  3. nezooo

nezooo çok bekletme abini tamam mı minik:) Üye

Beğenildi:
    418
    Ödül Puanları:
    188
    bir daha yaptir canim istersen gene negatif cıkarsa bir doktora gorunmende fayda vardir bu belirtiler bazen psikolojikte oluyor cunku ....

4. 7 Temmuz 2009
  5. laubali

laubali EYÜB MUSTAFA´M GELIYOR! Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    Canim insallah hamilesindir. Kanda belki erken baktirdin cünkü gec döllenme olduysa o yüzden cikmamistir. Bazi kadinlar 1 ayda 1´den fazla yumurtlaya biliyormus. Artik bi test yapta bizde ögrenelim seninde icinde dert kalmasin

6. 7 Temmuz 2009
  7. deniz_gunes

deniz_gunes Hayat devam ediyor... Pro Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    198
    Ne desek boş..
    Uzaktan anlamamız mümkün değil..

Ama madem geldim bir tahmin yapayım bence hamilesin..

8. 7 Temmuz 2009
  9. gonulll

gonulll Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4.279
    Ödül Puanları:
    163
    adetın gectıkten 2 gun sonra kan testınde cıkmadysa hamıle degılsındır.kan testınde yanılma payı yok denecek kadar az.moralını bozma canım.inşallah hamıs kalmak ısteyenler bebklerıne kavusur.ben 1 senenın sonunda hamıs kaldım moralını bozma sakın...

10. 7 Temmuz 2009
  11. kittycat

kittycat Gelmezsen Gelmeeeeeeeeeee Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ilk yaptırdıgın kan testinde erken oldugu icin cıkmamıs olabilir canım bencede bir test yap inşallah hamilesindir :Saruboceq:

12. 7 Temmuz 2009
  13. eftelyaaa

eftelyaaa Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    canım geç döllenme ise eğer ondan çıkmamış olması muhtemel istersen testi tekrarlat.Alah gönlüne göre versin

14. 7 Temmuz 2009
  15. raxs

raxs Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım valla benim de 17 gün geçti hep idrar testi aptım negatif çıktı hayla bekliyorum kan testi yapmadım hamilelik belirtilerim var ama umutlanmıyorum bakalım nasip olursa olacak hayırlısıyla işte bebişi olmayanlar a ALLAH hayırlısını versin amin

16. 8 Temmuz 2009
  17. adana1301

adana1301 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    mrb kızlar dayanamadım sonunda az önce test yaptım ilk idrarımla sonuç negatif hayırlısı olsun inşallah Allah hepimize meleklerimizi gönderir ama hala adet olmadım şaşılacak şey yani haziranın 25 de son kontrolüm vardı her şey yolunda yumurtalıklar,yumurtalar,kanallar,vajina hepsi iyi bu adet gecikmesi de ne oluyo şimdi bilmiyorum geç döllenme yazan arkadaşlarım bugün bi kan testi daha mı yaptırsam acaba

18. 8 Temmuz 2009
  19. laubali

laubali EYÜB MUSTAFA´M GELIYOR! Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    Saglik olsun diyecem ama bide kanda baktirsan kesin sonuc orda belli olur. Burda öyle hikayeler okudumki yuh be gercektende olmusmu diyede sasirdim. Insallah seninkide sakli bir mucizedir sakin kan testi yapmadan doktora gidip adet söktürücü falan icme. Arkadasin biri gecen ay adetini beklemis gelmedi, tam 17 gün, doktora gitmis hersey normal demis adet söktürücü vermis ama icmedi bende zaten demistim senin adetin atlayip direk yumurtlamaya tekrar gececek dedim sonra gecen hafta hamis oldugu ortaya cikti halbuki daha adeti 1½ ay gelmedi. Allahin böyle mucizeleri var, olmuyacak dedigin anda birseyle karsilasirsin hadi allah yardimcin olsun.