ACABA HAMİLE OLABİLİRMİYİM? lütfen fikirlerinizi yazın

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve joliefr tarafından 26 Nisan 2009 başlatılmıştır.

26 Nisan 2009
    Konu Sahibi : joliefr
  1. joliefr

joliefr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba arkadaşlar ben en son 28 mart 2009 da regl oldum. Bugün 26 nisan 2009 ve ben hala regl olmadım. Dün evde predictör ile test yaptım negatif çıktı. Ama bugünde regl olmadım. Ve hiç belirti bile yok regl olacağıma dair. Lütfen bana yardım edin acaba hamilemiyim? Testin hatalı çıkması mümkün mü?? Yoksa hamile olsam mutlaka testte pozitif çıkması gerekmezmiydi...kafam çok karışık...panik oldum....hiç hazır değilim hamilelik olayına.
    Lütfen bana fikir verin acaba hamilemiyim...
    Teşekkürler! Sevgiler hepinize.....

2. 26 Nisan 2009
  3. sersev79

sersev79 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba canım hamile olabilirsin bebeğin yeni tutunmuş yeni hamile kalmış olabilirsin en temizi kan tahlili yaptır hemen sonuç kesin olacaktır inşallah hayırlısı olur hakkında ama anne olmak mükemmel bi duygu ben 21 haftalık hamileyim ikizlerim olucak kısmetse onlar içimde oynadıkça inan dünyam değişiyor ve içinde hayata dair hiç bir endişe kalmıyor

4. 26 Nisan 2009
  5. joliefr

joliefr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    tebrik ediyorum canım inşallah hayırlısı ile bebeklerinizi kucağınıza alırsınız...öptüm

6. 26 Nisan 2009
  7. mhtp

mhtp tutun bana annemm Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    106
    canım arkadaşın dediğigibien garantilisi kan tahlili....
    hamile olmak zor olsada mükemmel birşey...bebeğinin hayali süper..

8. 26 Nisan 2009
  9. eftelyaaa

eftelyaaa Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    canım eğer geç döllenmeyse bebeğin daha rahme düşmesine vakit var demektir yani testte idrar tahlilinde çıkmaz.bende adet günümden yaklaşık 15 gün sonrada çıkmamıştı ama hamileyim.kan testi yaptırma imkanın varsa kan testi yaptır yoksa bekle canım.inşallah hamilesinidir

10. 26 Nisan 2009
  11. joliefr

joliefr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bekliyorum bakalım şimdilik..umarım adet olurum çünkü henüz planlamamıştık. planlar değişir eğer hamileysem..neyse hayırlısı olsun diyelim. kan testini yaptırıcam hafta içi, testide tekrarlıycam bakalım. daha geçen salı jinekolğuma muayene oldum gerçi ultrasonla bakmamıştı ama hamileysem anlamazmıydı ne blim yaa kafam karıştı...neyse saolun kızlar hayırlısı herşeyin..öptüm sizi sevgilier sağlıkla kavuşursunuz bebeklerinize inşallah. :nazar:

12. 27 Nisan 2009
  13. komik

komik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım bebek vardır test yaparsın - çıkar bebek yoktur test yaparsın + çıkar yani yanlış olabilir belki ama düşük ihtimal

14. 27 Nisan 2009
  15. hpt_honey

hpt_honey bebişim gıvış gıvış maşlh Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    :ecrin_bebek:kıslar bende 27 sined oldum hala bişi olmadım benim durum nedr sizce hesaba göre dün olmamm gerekirdi

16. 27 Nisan 2009
  17. joliefr

joliefr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    slm canım sen test yaptın mı? ben yarın sabah yine test yapıcam evde bakalım sonucu yazarım...hadi hayırlısı öptümmmm

18. 27 Nisan 2009
  19. hpt_honey

hpt_honey bebişim gıvış gıvış maşlh Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    canım daha erken diyorum 3 ay önce boş gebelik yaşadım aynen bi 2 gün geçince yaptım olmamıştı 15 gün bekledim öle yaptım ama acayip belim ağrıyo inşlla allah herkese sonra bana versin hadi hayrlısı bize müjdeli haberii ver artık bugün pek kıramplarım azaldı kısmet canım herşey kibk
    :lepi::lepi::lepi: