acaba hamilemiyim?nedersiniz?hislerinizi ve tecrübelerinizi paylaşmanazı bekliyorum

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve melike79 tarafından 13 Ocak 2009 başlatılmıştır.

13 Ocak 2009
    Konu Sahibi : melike79
  1. melike79

melike79 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    herkeze merhaba değerli üye arkadaşlar aranıza ilk defa katılıyorum,paylaşımlarınızı sabırsızlıkla bekliyorum.Sabırsızım dedim de hayatım da ikinci defa adetim 7 gün geçti(ilk adet gecikmemde hemen idrar testi pozitif çıktı ve şimdi 3 yaşında bir kızım var,şükürler olsun)ama bu sabah idrar testi yaptım negatif çıktı,şu anda çok tedirginim niye adet olmadım?acaba kasım ayında ertesi gün hapı kullanmıştım onda olabilirmi? bu durumdan haberdar olan varmı,sevgilerle..kaydirigubbakcemile5

2. 13 Ocak 2009
  3. gurcan06

gurcan06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım umarım eğer bebek bekliyorsan hamilesindir adetin ondan gecikmiştir

4. 13 Ocak 2009
  5. Lolo

Lolo eşim ve oğullarım Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    ya geç döllenmedir yada stresten gecikmiştir

6. 14 Ocak 2009
  7. melike79

melike79 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    hepinize cevaplar için teşekkür ederim ama şu anda öyle pek stres olacak birşey yok Allaha şükür,yani çok stresli olduğum zamanlarda hep erken oluyordum,hiç geç olmamıştım,tııbbende 3-4 günden daha geç olursa sebebi vardır derler ama neyse c.tesi kızımı bırakabilirsem doktora giderim,benim sizlerden öğrenmek istediğim acab ertesi gün hapı kullanıpta böyle sorunlar yaşayanlar varmı?paylaşırsanız sevinirim.