acaba hamilemiyim yardım edin?

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve rasiha tarafından 6 Mart 2010 başlatılmıştır.

6 Mart 2010
    Konu Sahibi : rasiha
  1. rasiha

rasiha Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Hanımlar canım çok sıkkın. öncelikle diyabet rahatsızlığım var 1,5 senelik evliyim ,korunuyoruz doğal yöntem olarak hap hiç kullanmadım. benim adetim normalde 34 35 günümde muhakkak olur hatta 31 32 en fazla 35. günümde olurum. ocak ayının 22. gününde oldum daha tık yok. hasta olcak gibiyim bakıyorum gelmiyo. akıntım az var. belim ağrıyo sırtım bacaklarım yük taşımış gibiyim. kasıklarımda ağrı var. her zman 10 gün öncesinden ağrıyan göğüslerim dün den beri başladı. 7. ve 10. günü test yaptım negatif çıktı. bugün 12. günüm hala yok. ve aralıkta doktora gitmiştim kasık ağrım var diye çok küçük önemsiz kist var demişti. kafam karışık ruhsal yönden sıkıntı yapıooo. bana bi çareeee lütfeeeeeeeeeeeeeeeennnn:mafoldumben

2. 6 Mart 2010
  3. you_know

you_know Ne bu neşe ? Pro Üye

Beğenildi:
    89
    Ödül Puanları:
    203
    canım bende ocagın 26 sında hastalanmıstım hala hastalanmadım gecen hafta sancım fln oluodu hastalanacam gibi ama sanırım sıkıntıdan bana öyle geldi test yaptım negatif cıktı bende hiç belirti yok hamile olduguma dair adetim cok duzenli deildi zaten ama sende test yapmıssın negatif cıkmıs 2 defa hemde kan testi yaptır bide istersen

4. 6 Mart 2010
  5. rasiha

rasiha Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    yani gebe kaldıysam çıkardı diyosunuz? neden böyle oldu anlamadım ama 12 gün gecikirmi ? belim çok ağrıyo karnım. ve ben hareket edince daha çabuk hata olurum yürüğüş falan yapınca, yapıyorum ama oda işe yaramadı. kan testi için pazrt. ye kaldı zaten. ama tekrar idrar testi yapsammı? hamile kalmayı istiyorum ama zaten diyabet olduğundan korkum var, zaten bu yüzden geri çekilme yöntemiyle korunuyoruz.

6. 6 Mart 2010
  7. soncocuk

soncocuk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba canım umarım hamilesindir ama kan testi yaptırdığında kesin çıkar herşey istediğin gibi olur

8. 6 Mart 2010
  9. soncocuk

soncocuk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaşlar bende size birşey sormak istiyorum en son adetim 17 şubattı ben düzenli adet olurum.Ama bu 3 gündür karnımda şişkinlik kasıklarımda ağrı oluyor midem bulanmıyor ama gaz sancısı var sizce hamilemiyim dr gittim bana 17 sini bekle geçerse kan tahlili yaptır dedi yardımcı olursanız sevinirim iştahım yok sabahları erken kalkardım şimdi kalkamıyorum her kalktığımda terlemiş oluyorum ki bu hiç olmazdı bende bilgi verirseniz çok sevinirim

10. 7 Mart 2010
  11. rasiha

rasiha Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    hanımlar şu an için kan testi yaptıramıyorum. bugün pazar. hamile olduğunun en belirgin alameti nedir?
    bugün için 6+2 gözüküyorum 6. haftada ne gibi belirtiler hissedilir hanımlar?

ufff kaç günüdür canım sıkkın? sıkıntı yapıyo bu durum bende.

12. 7 Mart 2010
  13. nnagihann

nnagihann Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    88
    cnm bu herkezde değişir. yani ben hamileyken sürekli adet sancısı çektim o sebepten hamile olduğumu düşünmemiştim. bulantı vebde 12 ci haftadan sonra başladı. ama adetime 1 hafta kala miğde ağrısı ve yanması başlamıştı ama ben bişe dokundu sanmıştım. akıntım çok vardı. halada devam ediyor gerçi 14 haftalık oldum ama hep günlük pedlerle geziyorum

14. 7 Mart 2010
  15. rasiha

rasiha Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    hmmmm... adet olcak gibi ağrılarım var. göğüslerim acıyo ama uçlarında koyulaşmayı fark edemedim. evet midem yanıyo bazen yediklerimden diyorum ama. hiç bulantı yok. zaten ben sık acıkırım. gözlerimde sürekli ağırlık var kapanıyo. bugün 13. günüm, şaştım kaldım. akıntımda öle ped koyacak kadar yok hafif ıslaklık oluyo. geriçekilme yöntemiylede korununca ne bileyim varmı yokmu anlamadım

16. 8 Mart 2010
  17. melekciks

melekciks Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım öncelikle diyabetli olduğun için korkma bende 14 yıldır diyabetliyim insülin kullanıyorum yaşım 22 ve 7 haftalık hamileyim. ilk hamileliğim geçen sene düşükle sonlandı. ama umarım bunda bir sorun olmaz her an allaha dua ediyorum. bebeğimi koruması için. çok sıkıntılı oluyo hem şeker hem gebelik ama olsun. Meleğim sağlıklı bir şekilde gelsinde gerisinin önemi yok.

18. 12 Mart 2010
  19. rasiha

rasiha Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    hanımlar doktora gittim hamiş değilim. adet söktürücü verdi, hormonlara bakılcak sonrada.