acaba hamilemiyim?

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve beliss tarafından 24 Haziran 2009 başlatılmıştır.

24 Haziran 2009
    Konu Sahibi : beliss
  1. beliss

beliss Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    :eek:arkadaşlar şüpheli olduğum bi durum için yazıyorum.benim sat 1 haziran.17 haziranda eşimle birlikte olduk.fakat pozisyon itibari ile ben üstteydim bi dahada birlikte olmadık.geçen 2 gün önce sadece sol kasığımda bir batma oldu.birde belim ağrıyor.onun dışında herhangibir belirti idarar yada akıntıda yada göğüslerimde tespit ettiğim bişi yok.haziran sonuna kadar da beklemem gerekiyor diğer adetim için.acaba ne dersiniz?tutturmuş olabilirmiyiz.şu önümüzdeki 1 hafta içinde gene denicez ama acaba hamiş kalmış olabilirmiyim.biraz endişeliyim çünkü martta düşük yaptım sonrada hep korunduk.ya gene bişi olursa die korkuyorum açıkçası.bu kez kaybetmek istemiyorum ve lütfen artık hamiş olayım...

2. 24 Haziran 2009
  3. cicekcik

cicekcik 02.08.10 Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    146
    geçmiş olsun canım daha önceki durumun için ama 17. gündede şansın var yumurtlaman daha geç olmuş olabilir kaç günde bir regli oluyorsun?

4. 24 Haziran 2009
  5. beliss

beliss Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    düşükten sonra doktorum hesapladı 28 günmüş.bak şimdi 2 taraflı sancı başladı yumurtalıklarımda bide belim ağrıyoo..ya kızlar hadi bişiler yazınnn......

6. 24 Haziran 2009
  7. cicekcik

cicekcik 02.08.10 Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    146
    biraz sabırlı ol bence az kalmış benimde 27 haziranda regli olmam lazım ve kasıklarım ve belim sanki şimdi regliymişim gibi ağrıyor umudum kalmadı geçen ayda böyle olmuştu çünkü ama çoğu kişi bunu gebelik belirtisi olarakda yaşıyabiliyor canım. hakkımızda hayırlısı sakin ol az zaman kalmış test yaparsın evde yada kan tahlili yaptır şimdi fırsatın varsa belli olur

8. 24 Haziran 2009
  9. beliss

beliss Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ayy yok canım ya yapmıcam eğer gecikirsem öle yapıcam üzülmek istemiyorum daha.birde diğer belirtileri bekliyorum.daha öncede hamile kaldığım için ii biliyorum belirtileri.bakalım biz genede çalışmalara devam edelimde garantiye alallım kendimizi :))

10. 24 Haziran 2009
  11. TIFF

TIFF SAKARLAR KRALİÇESİ :) Üye

Beğenildi:
    45
    Ödül Puanları:
    148
    pozisyon itibariyle hamile kalman mümkün. gebelik pozisyonlarından değilse de bu şekilde hamile kalanları okumuştum. verecek Allah öle de böle de verir canım. hayırlısı hakkında..

12. 24 Haziran 2009
  13. cicekcik

cicekcik 02.08.10 Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    146
    ben ilk düşüğümde ki reglimin son günü hamileliğe ihtimal vermediğim ve emin olduğumu zannettiğim bi günde eşim askerdi o zaman bir kere birlikte olduk ve poziyonda aynı öyleydi ki hemen gidip duş almıştım. yani akacak kan damarda durmuyor hayırlısı şimdide kaç aydır uğraşıyorum olmuyor

14. 24 Haziran 2009
  15. beliss

beliss Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    haklısınız.olacaksa hap kullananda,spiral takılı olan da kalabiliyor.allahın işi.benimde düşüğüm adetime 2-3 kala olan birlilktelikle oldu.adetim gelmedi 1 hafta.sonra kanda değer çıktı ama düşüktü.doktorum geç kalan yumurtlama dedi ve düşük olursa üzülme dedi.15.günün sonunda da düştü zaten bebeğim.sevinç ve üzüntüyü o kadar bir arada yaşadım ki şimdi de pozisyona takıldım işte.bu seferde o nedenle olmazsa die.ama dedim ya çalışmalara devam.bakalım ay sonuna kadar beklicem.ama genede düşünmeden edemiyorum ve kendimi dinliyorum sızlama varmı,uykum nasıl,şişkinliğim varmı die die..

16. 24 Haziran 2009
  17. eftelyaaa

eftelyaaa Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    beliscim inşallah bu defa hayırlı haberlerini alırız hamiile kalmış olabilirsin ama azıcık sabır az kalmış gününe

18. 24 Haziran 2009
  19. beliss

beliss Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86

evet canım dimi yaaaa....bekliyorum bakalım.bi tuhafım.kendimi dinlemekten alamıyorum.belirtileri biliyorum ya...beklicez bakalımmm...