Acaba ikizlere mi hamileyim

Konusu 'İkiz gebelik ve çoğul gebelikler' forumundadır ve hale1903 tarafından 4 Ekim 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    4 Ekim 2010
    Konu Sahibi : hale1903
  1. hale1903

hale1903 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba ben henüz 5 haftalık gebeyım hastaneye gıtım kese var ama cocuk yok dedıler.eve geldıgımde bır hafta gectı vee hem saĞ HEMDE SOL KASIGIM AGRIMAYA BAŞLADI ÖNCE SADECE SAĞ KASIGIM AGRIYORDU.ACABA DIYORUM IKIZMI BEKLIYORUM.BAZEN IKINCI KESE GORUNEMEYEBILIYORMUS.BÖLE BIR DURUM YASAYAN OLDUMU YADA IKIZE HAMILE OLDUGUNU ÖNCEDEN ANLAYANLAR OLDUMU..BELIRTILER VARSA YAZARMISINIZ TEŞEKKÜRLER

2. 4 Ekim 2010
  3. ela2008

ela2008 hoşgeldiniz miniklerim... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım 7 haftalık ikiz gebeyim ben de. 4.haftadan itibaren çok yoğun kasılmalarım, adet sancısı gibi sancılarım, kasık ağrılarım oluyor ama sağ ya da sol kasık diye bir ayrım yapacak şekilde değil. Allah gönlüne göre sağlıklı sıhhatli evlatlar nasip etsin inşallah..

4. 5 Ekim 2010
  5. hale1903

hale1903 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkür ederim içimden çok istıyorum ikiz bebeğim olsun ama allah hayırlısını versın ...bilmem bizim buralarda sağ kasıgın agrırsa erkek sol kasıgın agrırsa kız olur dıyorlar bende ıkısıde agrıyınca böle bır dusunceye sahıp oldum :) düşünmesı bıle guzel ama ...allahım senınde bebişlerını sagsalım kucagına almayı nasıp etsın canım allah bagıslasın ...öpüyorum

6. 5 Ekim 2010
  7. juno

juno Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    hiç alakası yok, yok ağrıymış yok bilmem ne diye..
    evet bazen kese görünmeyebiliyor bu doğru.. ama öyle ikiz gebelikle ağrı olması ilgisiz..

8. 5 Ekim 2010
  9. hale1903

hale1903 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ilgisiz oldugunu kabul edıyorum.benımkı kocakarı bılgılerı işte.ne bılım yaa öyle heveslendım bırden işte ..asıl amacım aslında ıkızz annelerı neler hıssettıler doktora gıtmeden önce kendılerı anlayabıldılermı erken belırtılerını öğrenmek ıstıyorum

10. 5 Ekim 2010
  11. NIRSEN81

NIRSEN81 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba hale öncelikle sitemize hoş geldin.benim 8-9. haftaya kadar 2.kese görünmemişti.çünkü her iki bebek üst üste olduğundan kardeşinin arkasına saklanmış.sonradan kalp seslerinin iki tane olmasıyla anladık vedoktorum dahil şaşırdık.bence yüksek bhcg değeri bile ağrılardan daha fazla belirleyici.ağrılar herkeste olmuyor bile.yada bazen rahim genişlerken bitakım ağrılar olabiliyor.boş ver kafanı yorma nasibinde ikiz bebek sahibi olmak varsa bir dahaki kontrollerde görünür veya kalp sesleri alınır.şimdilik elindekine iyi sahip çık.görüşmek dileğiyle...

12. 5 Ekim 2010
  13. hale1903

hale1903 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım benım yaa cok sagol .elimdekının degerını cok cok ıyı bılıyorum ama gönlümdende ikiz bebek cok gecıyor dedıgım gıbı hayırlısı ne dıyım .allahım sag saglım bebeklerını kucagına almayı nasıp etsın senı ve bebeklerını öptüm canım ıyı gunler:nazar:

Son düzenleme: 5 Ekim 2010
  14. 5 Ekim 2010
  15. hale1903

hale1903 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben hamilesın dıye tahmın ettım o yuzden bebklerını sagsalım al dedım kucagına....eger dogum yaptıysan allah uzun ömürler versın hepınıze canım :Saruboceq:

16. 6 Ekim 2010
  17. Ruzgarim

Ruzgarim <a href="http://lilypie.c Üye

Beğenildi:
    53
    Ödül Puanları:
    113
    Ben sana kendi ikiz gebeleigimi anlatayim biraz.
    .5 ekimde adet gormeye basladim 29 ekimde cok yogun hamilelik belirtisi yasadigimdan test yapmaya karar verdim ki 1 kasimda adetimi bekliyordum aslinda.Sonuc olarak silikte olsa pozitif cikti.
    Belirtiler okadar yogunduki acaba dedim ikizmi hemen esimle nette arastirdik.Bir site bulmustuk yabanci bir siteydi orda yazilan gher seye uyuyordu belirtiler.Benim ailemde hic ikiz yok Esimin ailesinde ise amcasinin kizi ikiz doghurmus birde halasinin oglunun ikizleri olmus.
    Burda 8 haftadan once doktor kontrolune almiyorlar.Ozaman kadar tanidik herkese biz kesin ikiz bekliyoruz dedi kimse inanmadi bize.
    Doktor kontrolune girdim tabi aykata bile bile zor duruyorum sureki kusup hic birsey yiyemiyordum.ultarosna girdim dokotr bakti ve gayet saglikli gounuyor dedi kese..Daha isi bitmedi bende dokotruma ama doktor hanim eminmisiniz tek olduguna biz ikiz bekliyorduk dedim.
    Kadin bakti tekrar makinaya gulerek inanilmaz ama haklisiniz ikiz bunlar dedi.Benim sipalar tek yumurtaymis megerse ve ayni kese icinde ust uste duruyorlarmis.
    Ayni gun hastaneye yatirdi beni ve 10 gun boyunca serum yedim 16 hafatma kadarda surekli midem bulandi.

18. 6 Ekim 2010
  19. Ruzgarim

Ruzgarim <a href="http://lilypie.c Üye

Beğenildi:
    53
    Ödül Puanları:
    113
    Bu arada ikizlerim erkek su an cok saglikli iki afacanlar 28 aylik oldular.Ben tekrar hamileyim busefrki tek ama oda erke k.Testi adetim gectikten bir ka cgun sonra pozitif alabildim.Hatta hic umitli deildim son ana kadar cunku pek bir belirti yoktu bu sefer.
    8 haftama kadar he rsey cok gzueldi sonra gene basladi bualntilar 24 haftama kadar da surdu.. 5kasimda dogum yapicam kismetse.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.