Acaba ona onu sevdiğimi söylemeli miyim?:-(

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve dejav tarafından 10 Şubat 2010 başlatılmıştır.

10 Şubat 2010
    Konu Sahibi : dejav
  1. dejav

dejav Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    selam kızlar bugün o kadar üzgünümki sizlere açılma ve fikir alma ihtiyacı duydum..kızlar işyerinden bir arkadaşıma aşığım ve onunda benden hoşlandığını düşünüyorum çünkü bunu bana çoğu zaman hareketleriyle ve bakışlarıyla belli ediyor arkadaşlarımda bu durumu fark ediyor..güzelliğimlede oldukça dikkat çeken birisiyim..ve ben işyerinde ne zaman erkeklerle konuşsam kıskanan bakışlar atıp odadan çıkıyor,arkadaşlarımda şahit oldu buna..fakat geçen yıl benim çalıştığım yerde işe girmesine rağmen hala bana açılmadı. en samimi olduğu kişi benim iş yerinde. herşeyi bana anlatıyor fakat 10 aydır tanışmamıza rağmen hala bana benden hoşlandığına dair birşey söylemedi. ve bugün bana temmuz ayında işten ayrılacağını ve yurtdışına doktora yapmaya gideceğini söyledi..o kadar üzüldümki o gidince inanılmaz boşluğa düşeceğim ve işten ayrılmayı başka biyerde çalışmayı bile düşünüyorum şu an çünkü nereye baksam onu görücem onun yokluğunda..bana dediki kimseye söylemedim henüz ilk sana söylüyorum diğerlerine uzun bi süre söylemicem dedi..acaba sizce ona açılmalımıyım dugularımı belli etmelimiyim gitmeden?çünkü o inanılmaz utangaç benimle konuşurken bile yüzü kızarıyor ve ayrılacağını birtek bana söyledi sizce ne yapmalıyım?arkadaşlarım onun beni birazcık hareketlenmem için ittiğini söylüyor bu şekilde çünkü bu kadar önce söylemesinin bir nedeni var diyorlar siz ne dersiniz?

Son düzenleme: 10 Şubat 2010
  2. 10 Şubat 2010
  3. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146

her ne kadar erkek somut bi adım atmadan kızların "bu çocuk benden hoşlanıyor" havalanırı tasvip etmsemde, sizden hoşlandığı varsayımını göz önünde tutarak şöyle düşünüyorum,

belki uzağa gideceği için söylemiyordur bir şey

uzaktan ilişki yürütmek istemiyordurguclubacismile

sadece görüntünüz onu yakıyordur ama içinizden hoşnut değildirfisfisfis

ona duygularını açmamalısın. ne kadar utansa sıkılsa da ilk adımı erkek atmalı. size karşı bir risk almalı ve cesaretini göstermeli ki "sevgili" ismini almaya hak kazanısınyasakkelime

bence bırak o söylesin ,eğer gerçekten gözünde değerli isen söyler zaten. erkekler utanma bilmez
    kaydirigubbakcemile

4. 10 Şubat 2010
  5. katikula

katikula Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    12.565
    Ödül Puanları:
    288
    söyleyin gitsin inceldiği yerden kopsun kaydirigubbakcemile5

6. 10 Şubat 2010
  7. _nazz_

_nazz_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Bence de söyle canım ne kaybetcen kiyerimseniben

8. 11 Şubat 2010
  9. infanta

infanta sabırla bekliyorum...... Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    bencede size zarf atmış işde yurt dışına gidecem diye sizi hızlandırmış
    sizde kendinize görücü gelecegi gibi zarflar atabilirsiiniz bu gibi davranışlar işi uzatır komikleştirir
    en iyisi ona açılın bi çaya davet edin
    birinden hoşandıgınızı ama o kişinin yurt dışındana gidecegini söyleyin ve fikir alın
    o kişinin kendisi oldugunu anlayında devamını o getiri diye düşünüyorum.

10. 11 Şubat 2010
  11. deniz_gunes

deniz_gunes Hayat devam ediyor... Pro Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    198
    ılkönce şunu sorayım farzedelim ki bir ilişkiye başladınız, yurtdışına gidince bu sizin için sorun olmayacak mı? ılişkinizi olumsuz etkilemeyecek mi? Bunları bir düşünün.

-------------------------------------------
    Geleyim konuya:
    Madem o da sizden hoşlanıyor ama çekingen diye adım atamıyor ve siz de aşıksınız o halde, işten ayrılacağı için çok üzüldüğünüzü, ona çok alışmış olduğunuzu, vs ile konuya giriş yapıp, onun da içini dökmesini ve dolayısı ile birbirinize açılmanızı sağlayabilirsin..

Yani gerçekten çok seviyorsan ve bir şekilde onun da bunu bilmesini istiyorsan konuyu aç ve söyle derim..Dediğin gibi çok çekingense ona da fırsat olmuş olur sana açılması için..
    Tabii bunun ne gibi bir faydası olur geri sayım başlamışken bilemem..

12. 11 Şubat 2010
  13. essmeralda

essmeralda pamuklara sarsam seni... Pro Üye

Beğenildi:
    33
    Ödül Puanları:
    148
    sizin ondan hoşlandığınızı farkedip, yurtdışına gideceğinden sizin ümit bağlamamanız için ilk size söylemiş olabilir mi acaba??fisfisfis
    anlattıklarınızdan sanki bana ondan bi ışık yokmuş gibi geldi de.
    hem size açılsa ne farkeder, zaten gidiyormuş yakın zamanda..

14. 11 Şubat 2010
  15. ema1

ema1 Hayat, sen plan yaparken başına gelenlerdlr Pro Üye

Beğenildi:
    7.408
    Ödül Puanları:
    238
    nedeni gayet basit geleceğini kurmak kariyer yapmak en sonunda kız bulup evlenmek

yani o bahsettiğiniz atlı prens kendine bir gelecek plan oluşturmuş ama sanırım istemedende size aşık olmuş ama hep aklıyla hareket ettiğinden duygularını önemsemiyor

bile bile acı çekiyor kariyer uğruna ,

sonra size belki açılacak ama o vakit siz çoktan başkası ile evlenmiş olacaksınız​
    :1no2:

16. 11 Şubat 2010
  17. kuzum

kuzum Bu konida hassasum Pro Üye

Beğenildi:
    252
    Ödül Puanları:
    163
    Amaaaan, ver coşkuyu gitsin.zemuszemus

18. 11 Şubat 2010
  19. dove

dove Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    açılmaktan ziyade belli edin bence. yani normal bi insansa anlar zaten. o da belli eder hislerini...