Acaba sorsam m?..

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve hayat83 tarafından 14 Aralık 2009 başlatılmıştır.

14 Aralık 2009
    Konu Sahibi : hayat83
  1. hayat83

hayat83 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba arkadaşlar:)
    kafamı kurcalayan bir kaç şey var sizinle paylaşmak istedim.Yaklaşık 3 aydır nişanlıyım.öncesindede nişanlımla 7 ay kadar görüştük.Birbirimizi çok seviyoruz.Ben kolay kolay bir insana bağlanamam ama onu gerçekten çok seviyorum.Bireysel yaşayan bir insanım birinin varlığına hiç bir zaman ihtiyaç duymadım.Şimdiye kadar ondan oncesinde kimseyle flört etmedim.Evleneceğim insanın o olduğuna karar verince onu kabul ettim.
    Onunda hayatında ciddi sayılabilecek benden başka kimse olmadı.Bana kendisinin lise sondayken birinin olduğunu ve uni 1 dede görüştüklerini soyledi.ardından sonu geliyo.Tepkim olmadı hiç bu söylediğine.Ama üzüldüm.Ayrıntısını hiç sormadım.Acaba sorsam mı ?onu sıkarmıyım yada kendi seviyemi mi düşürmüş olurum.Sadece bana ait olmasını istiyorum..kafasının kıyısında kösesinde birilerinin var olmasını düşünemiyorum.Ama bana dürüst bir şekilde anlatması beni sevindiriyor.Onunla ilgili hiç bir gizli şey yok yani.Ama çok merak ediyorum.
    Beni o kadar çok seviyor ki tarifi imkansız.Bu kadar sevgisi beni korkutuyor.Olurda bir gün sevgisinden biraz bile eksilme olsa yıkılabileceğimi düşünüyorum...
    Bana bu konuda yardımcı olursanız sevinirim..

2. 14 Aralık 2009
  3. Malice

Malice WTF?! Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    canım neyi merak ettiğini anlayamadım neyi soracaksın?

4. 14 Aralık 2009
  5. MRMN

MRMN Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    bence hiç sorma ,bu gayet doğal bir durum ,daha önce bir ilişki yaşamış olabilir ,nesini soracaksın ki ,sen de aynısını yaşayabilirdin ,o zaman sen onun sormasını istermiydin ,bence istemezdin ,insanların senden önce ne yaşadıklarının hiçbir önemi olmamalı ,önemli olan senden sonrasıdır ,ilişkinde sana tavsiyem gururnu en başta silmendir ,sorsam gururum kırılırmı gib idüşüncelere sahip olma ,bu konuda sorma hiçbir şey derim ama genel anlamda karşındakine istediğin isorabilirsin ,çekinme ondan ve asla gururunu ortaya atma ,bir hayatı beraber geçireceksiniz inş. ona karşı açık ol ,bu onun hoşuna gidecektir eminim ,herşeyi de kafana takma ,sürekli kafanı bir şeyleri meşgul ederse bu ilişkide ne sen mutlu olabilirsin en karşındakini mutlu edebilirsin ,sorgulamayı bırak ve hayatını yaşamaya ,mutlu olmaya bak yoksa mutlu olacak yerde allah korusun mutsuz oalbilirsin ,bir de erkekler genel olarak sorgulanmayı sevmezler çok sorgulayıcı olma ,olduğu gibi kabul et ve akışına bırak ,sana olan sevgisinin sürekli biteceğini düşünürsen bir gün gerçekten bitebilir allah korusun ,iyi düşün ki ii şeyler olsun ,karamsarlığa kapılırsan herşey ters düz olur ..yazdıklarına göre kıskanç da birisin ,aman allah muhafaza ,erkeklerin en sevmediği ve ilişkiyi en çok yıpratan şeydir kıskançlık ,eşinin belli sınırlar içerisinde bayan arkadaşları olabilir bunu gayet doğal karşılamalısın. bu ,onun sadece sana ait olmadığını göstermez unutma ,sen istediğin müddetçe o sana ait olur merak etme ,o sana ait olmaktan vazgeçerse de yaapbileceğin bir şey yok hayatına kaldığın yerden devam edersin ,bence sen biraz rahatlamalısın sakin ol ve dediğim gib i akışına bırak

6. 14 Aralık 2009
  7. hayat83

hayat83 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Haklısın arkadaşım aslında.Şimdiye kadar sadece bu konuda merak ettim.Oncesinde hiçbir şey aklıma takılmadı yada merak bile etmedim.ılişkimizde şu ana kadar sadece bu durum benim için bir kaos oldu.Ama dediğin gibi sormamam daha iyi olacak galiba.Çalıştığı yerde bayan arkadaşları var.Ama hiç onları kıskanmak gibi bişey gelmedi aklıma.Birde sürekli birlikteler.Nöbette 36 sa görüyolar birbirlerini.Ve çok iyi arkadaşlar.O noktada çok Şükür rahatım .Güvencim sonsuz.
    Ama sormamak en iyisi olacak..
    Saol yaa allah razı olsun.rahatladım :)

8. 14 Aralık 2009
  9. office

office Hem kibirli, hem batının çok hayranı <3 Pro Üye

Beğenildi:
    38.112
    Ödül Puanları:
    463
    benim fikrim, bir erkeğin muhtemelen öncesinde bir-iki flörtü olmuştur. bu güne kadar eşime hiç sormadım, gerek görmedim. ha ara ara espri olsun diye iğnelerim biraz ama o kadar. açıkçası bilmek de istemiyorum. sonuçta milad benimle başladı :lepi:

10. 14 Aralık 2009
  11. beste2006

beste2006 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    geçmişi merak duygusu çok yanlıştır..

öğrenmek istemediğiniz, yada sonunda yıkılacağınız, kendi kendinizi acabalara sürükleyeceğiniz durumlarla krşı karşıya kalabilirsiniz..

ben ilişkilerde sadece neden bittiğinin öğrenilmesi taraftarıyım..yoksa yaşananları sorgulanılacak olursa, toplumun &#189;80 i paranoyak olur çıkar..

" onuda mı çok sevdi, neden ben ilk değilim, onuda böyle mi öptü, vs vs" bunları düşünmek yerine, geleceğe bakılmalı..

şimdi sizinle birlikte... gerisi boş..

12. 14 Aralık 2009
  13. dove

dove Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    sevgilimin bi sürü sevgilisi olmuş önceden. ve ben bu kişilerin 3-4 tanesini tanıyorum şahsen :/
    kötü oluyor insanın aklını kurcalıyor bazen ama çok düşünmeye değer bir şey değıl bence :) canını sıkma. 1 kişi olmuş o da geçmış bitmiş. :)))

14. 14 Aralık 2009
  15. KIRMIZIdonluKIZ

KIRMIZIdonluKIZ Canis Majoris sönüyor : / Pro Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    148
    neyi soracaksin ki? neler yasadiniz onu düsünüyormusun halami diye soracaksin.
    neler yasanmissa yasanmistir, o sana sorsa sen nasil his edersin bosver sorma.
    hala düsünüyormusun diyemi soracaksin, onu unutmamis olsaydi senle beraber olurmuydu bu yüzden yine bosver sorma

16. 14 Aralık 2009
  17. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    sorulur mu ya :lepi:

18. 14 Aralık 2009
  19. hayat83

hayat83 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    saolun arkadaşlar yaa:) bazen işin içinde olunca insan hiç yapmayacağı şeyi bile aklından geçirebiliyor.Bazen çok sığ düşünüyorum bu noktada.Ama sizlerinde deiği gibi sormak saçma.Artı aklında yoksa bile bişeyleri aklına getirmiş olurum.Biraz bu şundan kaynaklandı o benim için ilkti bende onun için ilk olmalıyım duygusu..bu noktada galiba biraz bencil ce davrandım.ınsan kafaya takmak istediği zaman hakikaten paranoyak olabilir.Ve bir sürüde takılcak şey bulabilir.
    erkekler bayanlar gibi değilller.daha normal onlar için yaşanılanlar.Bizler sanki ayrıntıcıyız.
    Düşünceleriniz için çok saolun yaaa:KK70: