Acaba?

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve gokcenursahin tarafından 26 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

26 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : gokcenursahin
  1. gokcenursahin

gokcenursahin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    14 haftalık hamileyim ve bu acabalardan kafayı yemek üzereyim. Ayın 15'inde 2'li tarama testine girdim ve sonuçları doktoruma götürdüğümde yani ayın 20'sinde hazır gelmişken bir de muayene olayım dedim. ara ara sancı oluyodu. Gerçi okuduğum kadarıyla bu bebeğin kendine yer ayarlamasıyla alakalı bir olay olmalı. Neyse.. Gelmişken muayene olayım dedim ve o gün bebeğimin erkek olduğunu ve gayet sağlıklı olduğunu öğrendim. Doktoruma sancıları sorduğumda bana ilk idrar yaparken sızlama var mı diye sordu. Olmadığı için olmadığını söyedim. Bebek gayet sağlıklı hatta 3'lü taramaya bile gerek yok dedi. Sevinçle oradan ayrıldım.Dün eve şu pır pır tabir edilen,ayaklı içinde bir mekanizmanın sürekli dönerek serinlik yarattığı aletlerden aldık ve sanırım o beni çarptı. Yani bugün biraz karnımda ağdet ağrısı gibi bir ağrı var ve sanırım idrarımda da hafif sızlama oldu. Acaba üşüdüğüm için mi oldu? Yoksa gitsem mi tekrar doktora bilemedim. Yardımcı olabilecek biri var mı?

2. 26 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : gokcenursahin
  3. guldeseker

guldeseker Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    canım endişelenme üşütmüşsündür ,,bol bol sıvı almaya çalış sancın azalmazsa gidersin bi tahlil yapar ,bu arada oğlun hayırlı olsun ..