acaib derece de korkuyorum desteğinize ihtiyacım var::

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve babyface26 tarafından 31 Ocak 2010 başlatılmıştır.

31 Ocak 2010
    Konu Sahibi : babyface26
  1. babyface26

babyface26 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    İyi akşamlar arkadaşlar gücümü toplayıp tedaviye başladım ama çok korkuyorum adetimin üçüncü günü doktorum çağırdı.. tahlillerim yapılıyor rahim filmi de isteyebilirmiş...Aklım karmaşık kimisi ağrılı işlem diyor kimisi ağrısız zaten çok heyecanlıyımdır byılırım diye korkuyorum lütfen yadırgamayın Allah yardım etsin vazgeçsem mi diye düşünüyorum tşkler....

2. 1 Şubat 2010
  3. duyguby

duyguby Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Öncelikle Allah yardımcın olsun.Başladığın işi yarım bırakma bence canım..Rahim filmi biraz acı veren işlemmiş hatta bazılarının canı cok bile yanmış,ama kimi arkadaşlarda fazla hissetmedim diyor.Sanırım birazda bunyenle alakalı.Eğer ağrı eşiğin düşükse neden anestezi istemiyorsun.Yani seni bayıltıp yapsınlar,birde bu aletin modern olanları varmış,sanırım göruntulu olanları falan.Detaylı bir arastır cektirmeden önce bence.Ben cektirmediğim için bilmiyorum ama forumda var arastırırsan..
    tekrar kolay gelsin canım....

4. 1 Şubat 2010
  5. nergis60

nergis60 Olacak Olacak....:) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    benimde tekrarlayan düşüklerimden dolayı istedi dr. çektirdim. hiç ağrım olmadı çok rahat geçti. anestezisiz ve 10 dakikalık bir işlemdi. tedavini yarım bırakma bence. eğer gerekiyorsa kesinlikle çektir. düzgün bir yerde ve işinin ehli doktora çektir.

6. 31 Ekim 2011
  7. Madamiks

Madamiks Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    48
    Ödül Puanları:
    153