acaib derecede korkuyorum dsteğinize ihtiyacım var...

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve babyface26 tarafından 31 Ocak 2010 başlatılmıştır.

31 Ocak 2010
    Konu Sahibi : babyface26
  1. babyface26

babyface26 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    İyi akşamlar.. cesaretimi toplayıp tedaviye başladım..Adetimin 3. günü doktorum çağırdı.. bu arada tahlillerim yapılıyor rahim filmi de isteyebilirmiş fakat açıkçası gözüm korktu normalde çok heyecanlıyımdır spekuluma bile zor dayanıyorum bayılırım diye korkuyorum yadırgamayın lütfen vazgeçsem mi diye düşünüyorum desteğiniz için tşkler...

2. 31 Ocak 2010
  3. hurrem

hurrem iyilik güzellik Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    canım tabiki vazgeçme sonuna kadar git muayeneyi de gözünde büyütme acı veren bir şey değil hatta rahat olursan hissetmezsin bile kaydirigubbakcemile5

ne zamandır çocuk istiyorsunuz?

4. 31 Ocak 2010
  5. babyface26

babyface26 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    tşkler cnm.İki senelik evliyiz ama bir senedir korunmuyoruz....

6. 31 Ocak 2010
  7. hurrem

hurrem iyilik güzellik Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    Allah daha fazla bekletmez inşallah

canım bence hiç korkma, hiç çekinme git muayeneni ol. hepimiz oluyoruz. bunda bir şey yok ki. tedavin için de ne gerekiyorsa yap hiç erteleme. ben 2 senedir doktorların bişeyin yok demeleriyle yetindim. kıllarını bile kıpırdatmadılar. ama şimdiki doktorum birşeyler yapmaya çalışıyor ben de ne gerekiyorsa yapıyorum. ama boşuna beklediğim zamana acıyorum. sen de daha fazla geciktirme. ama fazla da takıntı haline getirme o zaman işler daha kötü sonuçlanıyor opuyorumnanaktan

8. 31 Ocak 2010
  9. babyface26

babyface26 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    inşallah cnm bilemiyorum haklısın bende zaman harcadım ama bu bebek konusunda da Allah' inancım çok fazla yani o ol derse olur...tabiy hepimiz önce Allahımıza inanıyoruz ama diretmenin de anlamı yok diye düşünüyorum öte yandan

10. 31 Ocak 2010
  11. eylul01

eylul01 oysa bir umuttu Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşım 2 dakikalık bişey ne olur olmaz 3-4 ağrı kesici iç . başka şeyler düşünmeye çalış o an..

12. 31 Ocak 2010
  13. babyface26

babyface26 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    çok çok sağolun desteğiniz için...Daha karar vermiş değilim ama bilemiyorum..Allah yardımcım olsun ne diyeyim Araştırmalarıma göre korkutucu geldi

14. 1 Şubat 2010
  15. kutla

kutla Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım insallah biseyin yoktur canını sıkma moralini yüksek tutmaya çalıskesinlikle tedavini geciktirmemenden yanayım korkma korkacak hiç bisey yok daha ilk defa olacaksa korkuların normaldir arastırmaları inanma zaten filmi çekmek için uguyturuyorlarmıs ben öyle duymustum kendini kasma gayet sakin durmaya çalıs insaallahta olur bebegin allah yardımcın olsun insallah allahım daha fazla bekletmez

16. 1 Şubat 2010
  17. essmeralda

essmeralda pamuklara sarsam seni... Pro Üye

Beğenildi:
    33
    Ödül Puanları:
    148
    rahim filmi anestezi altında da çekilebiliyor. eğer isterse bu şekilde yapıp yapamayacağını da sorabilirsiniz.

18. 1 Şubat 2010
  19. nemida

nemida Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    bende seninle aynı durumdayım, bugün gittim doktora kan tahlili aldı, adet bitiminde rahim filmi çekecek antibiyotik verdi ağrı kesici verdi.

Ben de korkuyordum ama bugün doktor dedi ki adet ağrısı gibi ama fazla sürmüyor. Ne kadar olursa olsun güçlü olup dayanacağız. hem her ay çekmiormuyuz o ağrıyı zaten.

Mamografi çektirmiştim yazın çok berbat birşeydi ve onun kadar acıyacağını zannetmiyorum bile...