acayip bi erken dogum

Konusu 'Doğum Öyküleri' forumundadır ve esin21 tarafından 21 Ocak 2010 başlatılmıştır.

21 Ocak 2010
    Konu Sahibi : esin21
  1. esin21

esin21 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaslar öncelikle belirteyim ben dogurmadim daha 34. haftamdayim gecenlerde duydugum ilginc bi erken dogumu sizinle paylasmak istedim insallah dogru bölüme yaziyorumdur....konuya geceyim
    annem anlatti onunda tanidigi bildigi birinin basindan gecmis olay anlatti bana sok oldum...olay bundan 2 yada 3 sene önce gerceklesmis...kadinin biri 6 aylik hamile ve bi gün evde tek basina sancilaniyo fakat daha cok erken oldugu icin dogum aklina gelmiyo cok yorulmus o günde yorgunluktandir bu bel ve kasik agrisi diye sicak bi dus iyi gelir diye dusa giriyo....dusta birden basi dönüyo sanirim ve düsüyo..düstügü anda bilmiyorum heralde basini biyerlere vuruyo bayilmis....tabi tele falan cikmayinca sanirim annesi merak edip eve geliyo banyonun kapisi yanliz oldugu icin kilitli degil...kadin ses vermeyince iceri giriyo bakiyo baygin malum bölgedede kan görünce hemen birilerini cagiriyo ve hastaneye gidiyolar....gidiyolar anlatiyolar..doktor diyo e bu kadin hamileymis bebek yok nerde dogum yapmis bukafamçokkarıştı tabi herkes saskin dogurmus ama bebek nerde...diyolar muhtemelen düstügü yere dogurmustur....hemen eve gidelim doktor diyo bosuna heycan yapmayin en kötüsüne hazirlayin kendinizi 6 aylik bi bebek küvezde zor yasatiliyor ve o bebegin yasama ihtimali yok..ölmüstür basiniz saolsun diyo...eve gidiyolar..artik banyo yapisi nasil bilemem ama banyonun bi kösesinde duruyo bebek ve nefes aliyo:uhm:hemen doktora gidiyolar ve bebek yasatiliyo...yanliz biraz gelisim sorunu var...pek söz dinletemiyolar cocuga hareketleri falan biraz farkli fakat yasamasi bile mucize....ben sastim kaldim sizede anlatim dedim

2. 21 Ocak 2010
  3. ruj22

ruj22 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    386
    Ödül Puanları:
    163
    bu dünyada yiyecek ekmeği varmış...

4. 21 Ocak 2010
  5. bahar07

bahar07 duru'm güzel kızım Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    cok tuhaf nasıl olurlarda bebegı gormezler kuvette hayret yanı ..ıaanması bırazcık guc

6. 21 Ocak 2010
  7. esin21

esin21 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    evet haklisin inanmasi cok güc...ama yalanda sölicek degilim yani...

8. 21 Ocak 2010
  9. hallisna

hallisna Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    canım tabikide yalan söyleyecek değilsin ama bana da ilginç geldi..
    yani bu çocuğun göbek bağı yokmu?
    o nasıl kesildi kim kesti?
    anne baygın halde bulunuyor kanamalı?
    ALLAH vermesin kimseye tabi.. sağlıklı vakitlice doğsun hepsi inş..

10. 22 Ocak 2010
  11. esin21

esin21 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    valla canim bilmiyorum o kadarini ayrintili anlatmamis....banyoda tek basina dogum yapmis ve sonrasi doktorda bitmis....nasil olmus bilemem ben duydugumu yazim dedim..banada imkansiz geldi o yüzden cok sasirdim

12. 22 Ocak 2010
  13. Revolucion

Revolucion artık iki aşkım var :P Pro Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    eğer gerçekse inanılmaz bir mucize. ama bana sanki seni doğuma hazırlamaya çalışıyolar varsada korkularını gidermeye çalışıyolar gibi geldi yani doğum aslında bu kadar kolay der gibi.ancak yanlış anlama kesinlikle sana yalan bu demiyorum.fakat gerçten inanılması çok güç diyelimki doğdu diyelimki eşide geldi ve böylelikle kordon olayıda halloldu ama 6 aylık bir bebeği görmemeleri imkansız ötesi.

14. 22 Ocak 2010
  15. dejavu_one

dejavu_one ''Allah'' de, gerisini bırak.. Pro Üye

Beğenildi:
    3.936
    Ödül Puanları:
    238
    Ya orasında kan görünce kadını kaldırınca çocuğu görmemişler mi.. Çocuk başka yere fırlayacak değil heralde doğduğu gibi bacaklarının arasında kalıverir zaten... Ayrıca göbek bağı denilen birşey var. Yani öyle kadın başka yerde çocuk başka yerde olmaz ki emekleyecek hali yok yaaa.. Hem ağlar felan yanii.... Ne bileyim enteresan geldi bana da.. Ikınmadan etmeden kadın nasıl çıkmış hayrett... Eğer doğruysa çok ilginnçç....

16. 22 Ocak 2010
  17. esin21

esin21 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    yok canim doguma hazirlamak olsa bölemi hazirlanir ya erken dogumlami korkutulur insankaydirigubbakcemile3vallla dedimya benimde aklim almadi sizinle paylasim dedim...

18. 22 Ocak 2010
  19. eylul166

eylul166 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    833
    Ödül Puanları:
    238
    kandırmışlar canım seni öyle doğum olmaz ,hey allahım ya daha neler duyucaz ..türk filmimi bu doğar doğmaz kucakta bebek ,ne kordonu var ne eşi ..