acele cvp korkuyorum

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve xoxzlems tarafından 2 Mart 2008 başlatılmıştır.

2 Mart 2008
    Konu Sahibi : xoxzlems
  1. xoxzlems

xoxzlems Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar ben 28 haftalık hamileyim.2 gün önce doktora gittim. bebeğimin gayet sağlıklı olduğunu söyledi doktor. ama bugün sol kasığımda ağrı var. aniden kramp şeklinde gelip gidiyor. 3 dk da bir geliyor. bazen bacağıma doğruda ağrı oluyor. Normalmi sizce. yaşayan varmı? Bu dönemde kasık ağrısı olurmu?

2. 2 Mart 2008
  3. ballxixm53

ballxixm53 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bence dr ara durumdan haberdar et olmaması lazım bu ayda kasık ağrısı ben duymadımda kimseden dr ara bence

4. 2 Mart 2008
  5. sekertas

sekertas Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    özlemciğim ağrının şiddetini bilmiyorum ama bebek bu haftalarda çok hareketli olduğundan ters dönebiliyor. ters durduğu zaman da kasıklarda ağrı yapması normaldir. 29+3'üm ama hala olaluyor arada. dün dr gittim yine aynı şeyleri söyledi. bence çok telaşlanma ama içini rahatlatmak için dr'una sor yine de

6. 2 Mart 2008
  7. xoxzlems

xoxzlems Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Çok teşekkür ederim rahatlattın beni. şuan ağrı geçti. zaten ağrıdan çok stres mahfediyor insanı.

8. 2 Mart 2008
  9. Borzo

Borzo Mucizemmm Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Bence normal canım benimde hala ağrıyor..Bebek yerleşiyor Annesi:) olur okadar...