Acele herkes baksin cok süper bunlari biz bilestirelim!!!!!

Konusu 'Aşkla İligili Güzel Sözler' forumundadır ve aysun28 tarafından 7 Haziran 2009 başlatılmıştır.

7 Haziran 2009
    Konu Sahibi : aysun28
  1. aysun28

aysun28 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaslar kardesim 21 yasinda giresunlu almanyada yasiyoruz ve asik olduhu kizda 20 yasinda giresunlu, söyle tanisiyorlar ve kiz msn adresini veriyor ve ordan baya bir zaman sonra birbirlerini taniyip kardesim telefon numarasini aliyor, kizda cok deher veriyor erkana ama iliskiye bir türlü yanasmiyor daha önce 2 iliski yasamis ve hepsinde terkedilmis ve ayni korkusu gene var, 1-2 defa yemehe cikariyor kardesim cok iyi anlasiyorlar kiz umut veriyor tavirlariyylan konusmalariylan ama nezaman beraberlik konusunu acsa kiz sen benim cook cok cok cok iyi arkadasimsin diyormus !!!!!! geriye gitmez ama ileriye gidrmi bilmiyorum demis kardesim cok seviyor 85 kilodan 76 ya düstü son 2 ayda

nasil kizi kandirir??????????

2. 7 Haziran 2009
  3. Kurkmantolu

Kurkmantolu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    257
    Ödül Puanları:
    153
    canım böyle salak tipler okadar çokki etrafta benımde dayımınoğlunun vardı bi kızarkadası yanındayken elele gezerlerdi yaa eve gidince felan başka yerdeyken sen benım sevgilim degilsinki çok yakın arkadasımsın diyormuş salakmıdır nedir yanında elele geziyorlar ay aklıma gelicne sinir oldum..o kız peşinde koşsun istiyor sanırım canım.. ama çaresi nedir bilmiyorum:KK43:

4. 7 Haziran 2009
  5. BernaZDL

BernaZDL Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    31
    Ödül Puanları:
    153
    ayneenn yaa
    bi de hep demezler mi, kime arkadaş gözüyle baksam bana teklif ediyoooo,
    ya hakkaten böyle tiplere küfür edesim geliyor.
    bence o kızdan erkan kardeşime bi cacık olmaz. çocuğu afedersin gerçek anlamda değil ama köpek etmeye mi laçıyor ne. yemesin kardeşim bu ayaklları yaa yazıktır daha 21 yaşında. ilerde daha büyük sorunlar yaşar kardeşim..
    hep bu olayı hatırlar..

6. 7 Haziran 2009
  7. aysun28

aysun28 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaslar simdi söze nasil baslim ! okadar iyi bir kizki diyor cok efendi asil onurlu, yani havali falan dehil diyor aynen söyle 2 defa terk edilmis ve 3 cüyede katlanamazmis ve önünde planlari varmis is konusunda arkadasliktan öteye gitmez diyormus ama kardesimde atesle barut yan yana durarmi illeride sen olmasan bile ben cok zararr görerim demis, birde kiz neden hep böyle oluyor arkadas kalamiyoruz kimseylen diyormus, ama nasil anlatsam sabah aksam telefonda konusuyorar kiz bütün herseyini erkanlan paylasiyor erkanda aynen öyle kardesim cok dehisti arladaslar ben bile gözlerime inanamiyorum evden disari cikasi yok zayifladi , cok seviyor deher veriyor

ama ne yapmasi lazim onu bilmiyor ben abla olarak akil vermeye calisiyorum ama tabiki sizde verin yardim edin bana kardesim eriyip gidiyor

8. 7 Haziran 2009
  9. BernaZDL

BernaZDL Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    31
    Ödül Puanları:
    153
    bak canım demek istediğim bu işte....
    nasıl arkadaş kalsın ki, demek ki böyle yaparak erkeklere mavi boncuk dağıttığının farkında değiil!
    erkan bence kendini avutuyor...
    kız da bütün erkekler dünya ahiret kardeşimdir diye yemeğe de çıkar, sinemaya da gider, gezer tozar.. erkek de ister istemez beraber hoş vakit geçirdiği için kızdan etkilenir. ama kız ben daha hazır değilim diye bunu da reddeder. olan erkan gibi kardeşlerime olur..
    valla bana hiç de cicili bicili bi kızmış gibi gelmedi
    eywallah gönül yarası olabilir ama başkalarının gönlünü yaralamaya neden değildir bu!!!![/COLOR]

10. 20 Haziran 2009
  11. tugba123

tugba123 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bence vazgeçmiş gibi yapsın kardeşinde arkadaş gibi gördüğünü hissettirsin bi süre...Bence kaçan kovalanır bu senelerdir hep böyledir:)

12. 20 Haziran 2009
  13. TMYy

TMYy *T&M* Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    hep böyle oluyor arkadas kalamiyoruz kimseylen diyormus

işte bu cümle tehlikeli gerçekten arkadaşı olarak görmek istiyo belliki kardeşini.
    kendimden biliyom. bende bu cümleyi kullanmıştım bir zamanlar. arkadaşım dediğim insanlar sevgilim olmaya çalışırlarken sarfettiğim bi sözdür.

ama senin anlattığın kadarıyla kız istemem yan cebime koy misali yapıyo. hem umut veriyo hem istemiyo. zamana bırakın bence. zaten olacaksa olur olmayacaksa olmaz.
    hayırlısı olsun

14. 20 Haziran 2009
  15. qadife

qadife Rabbim Sana Emanetiz... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    belkide kızın öyle bir niyeti yok gercektende arkdş olarak görüyo kardeşini :umursamaz:

16. 20 Haziran 2009
  17. CakmaKleopatra

CakmaKleopatra asabiyim kompleksliyim!!! Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ufffsss kız milleti =(

18. 20 Haziran 2009
  19. Slogan

Slogan dolaşayım damarlarında... Üye

Beğenildi:
    522
    Ödül Puanları:
    188
    bence kardeşin bir süre elini ayağını çeksin bu kızdan
    kız, kardeşinin yokluğunu hissetsin biraz o zaman kıymete binecek kardeşin eminim