AÇEV ve anne çocuk eğitim kursu...

Konusu 'Davranış Bozuklukları' forumundadır ve seclusion tarafından 13 Şubat 2009 başlatılmıştır.

13 Şubat 2009
    Konu Sahibi : seclusion
  1. seclusion

seclusion Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar HALK EĞİTİMin verdiği AÇEVin düzenlediği anne çocuk eğitim kursundan haberdar etmek istiyorum herkesi... özellikle davranış bozukluğu olan anasınıfı yaş grubu anneleri için bu kurs... 10 yıldır varmış yaklaşık bu kurs... hiç haberim olmadı sizide haberdar etmek istedim.
    her yılın eylül ayında başlayıp mayıs ayında bitiyor... sadece haftada 1gün 3 saat... sabahçı yada öğlenci olabiliyorsunuz.. benim çocuğumda bir bozukluk olmadığı halde ona nasıl daha faydalı olabilirim diye başladım bu kursa iyikide başlamışım..oğlum beş yaşında.. herkese tavsiye ediyorum.. bir uzman eşliğinmde dersler işleniyor anneler çocukalrıyla ilgili sıkıntı ve deyenimlerini paylaşıyor... yaptığımız yanlış ve doğruları daha ii görebiliyoruz öğretmenimiz yol gösteriyor..çok faydalı ..çok keyifle... üstelik küçük bebğim var onunla birlikte gidiyorum kursa... ve ücretsiz..
    faydalanmak isterseniz size en yakın halk eğitim kursuna giderek bilgi alabilirsiniz...duyduğuma göre yakında ergenlik çocukları ve küçük bebekler içinde olacak bir kurs... benim gittiğim sadece anaokuluna giden çocukların annelerine...
    sevgilerimle..

2. 13 Şubat 2009
  3. canayakxixn

canayakxixn Bir Nefes&Düş Gibi Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Açev bu çalışmayı benim sınıfımdaki velilerime de uyguluyor.Çok faydalı olduğunu düşünüyorum.Özellikle çalışmayan anneler için çok güzel bir fırsat.Evde çocuklarıylada uygulamalar yapıyorlar.Herkese katılmasını tavsiye ederim eğitimci olarak.

4. 13 Şubat 2009
  5. seclusion

seclusion Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    evet canım gerçektende öle... çok faydasını görüyorum.. haftalık kitapçıklarda veriyorlar.. oğlumla uyguluyoruz... zep deniyor kitapçıklara..
    ikinci oğlum olunca işi bıraktım geçici olarak 7 aylık bebeğimle başladım kursa onuda götürüyorum kaç aydır... bebk arabasında uyuyor :) şimdi 11 aylık oldu oğlum:)
    bizede oğlumun anasıfını öğretmeni form yolladı.. ordan haberim oldu... herkese tavsiye ederim..

6. 16 Şubat 2009
  7. netertua

netertua Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    gerçektende çok güzel bir kurs.ben de gittim.tüm annelere tavsiye ederim.bence tüm annelere gerekli.

8. 16 Şubat 2009
  9. seclusion

seclusion Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    kesinlikle canım katılıyorum... :)

10. 16 Şubat 2009
  11. selena

selena araştırmacı Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    evet gerçekten güzel ve faydalı bir kurs ben iki kez gittim .faydasınıda görüyorum.

12. 17 Şubat 2009
  13. seclusion

seclusion Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    evt canım... çocuklarıyla sorun yaşayanında yaşamayanında faydası çok göreciği bir kurs inanın..

14. 17 Şubat 2009
  15. biricik50

biricik50 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ben açevin ilk uygulamaya geçişinde gitmiştim yaklaşık 10-11 yıl önce çok faydasını görmüştüm bütün annelere şiddetle tavsiye ederim harika bir fırsat
    o yaşlarda çocuklara verilen eğitim daha sonraki okul yaşantısınada yansıyor
    teşekkürler arkadaşım böyle bir konu açtığın için

16. 17 Şubat 2009
  17. seclusion

seclusion Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    rica ederim canım.. bu kurstan fazla insanın haberi olmadığını fark ettim başka forumlara başlık açmayı düşünüyorum.... :)

18. 22 Mart 2009
  19. seclusion

seclusion Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    kimsenin haberi yok sanırım bu kurstan...