acı çekiyorum

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve shygirl tarafından 28 Ekim 2010 başlatılmıştır.

28 Ekim 2010
    Konu Sahibi : shygirl
  1. shygirl

shygirl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba arkadaşlar
    sevgilimle üniversite yıllarımda tanıştım okuldayken herşey gayet iyi gidiyordu o mezun olup gittiten sonra problemler ortaya çıkmaya başladı uzun süre görüşmedik hatta ara ara haftalarca telefonda bile konuşmadık bu aralar ben bana olan ilgisinin azaldığını sanmıştım ama aylar sonra görüştüğümüz zaman bunun böyle olmadığını anladım sonra tekrar aylar girdi araya biz hala görüşemiyoruz ama o telefon görüşmelerini iyice kısıtladı ve bana artık günde sadece 3-5 mesaj atar oldu hatta ona da razı oldum onları bile kısa kesmeye başladı yok müsait değilim yok misafir var yok uykum var demeye başladı .Ben bişey söyleyince de çok anlayışsızsın imkanım olsa ararım imkanım olsa mesaj atarım demeye başladı.Yani eskiden en azından beni kaybetmekten korkardı ben bazen böyle olmuyor bu şekilde ben çok acı çekiyorum diyorum acı çekiyorsan bitir bile diyor:kedi: ama onu ben iradesiz davranarak bu hale getirdiğimi düşünüyorum çünkü aramadığında ben de kendi kendime söz veriyorum ben de onu aramayacağım diye ama bir mesaj atsa hemen yumuşuyorum çok yoruyor beni artık insan sevdiğini özlemez mi işi de olsa gücü de olsa aramaya çalışmaz mı ben onu değiştiremedim o beni değiştirdi şöyle ki kişiliğimden taviz vermeye başladım mesaj bile atmayacağını bile bile kontorüm olmadığı zamanlar (alamayacağım zamanlar bile) aldım ama o ne yaptı iyi geceler ben yorgunum deyip yattı sizce kaybetmekten korkan bir erkek bu şekilde davranır mı?:eek:klava:

2. 28 Ekim 2010
  3. cansubeauty

cansubeauty Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canim ilginc bi durum bilmiyorumkismile , yani bunlar bahane düpe düz yok uykum var yok bilmem ne..., baska birisimi var acaba?? :S acik acik konus bence.. cünkü bana öyle geldiki sanki senden kaciyor , baksana hic dordürüz ilgilenmiyor bile :S uykum var diyip 3-5 msj atarmi insan yaa :S, valla bilmiyorum canim böyle soguksa ne varki acaba .. bi konus bence.. böyle hayatmi yürür... :S

4. 28 Ekim 2010
  5. shygirl

shygirl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım ben çok kez konuştum işim var diyor yoruluyorum diyor zaman zaman da çok ilgili oluyor ama tabi bu bir iki saat :eek:klava:

6. 28 Ekim 2010
  7. sedefimm

sedefimm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    108
    bu ne perhiz bu ne lahana tursusu :)

yol ver ! gitsin.

8. 28 Ekim 2010
  9. Su-Perisi

Su-Perisi Meleğim iyiki varsın... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    bencede yol ver gitsin..
    böyle saçmalıkmı olur...
    beyefendinin keyfinimi beklicen sen...

10. 28 Ekim 2010
  11. derya_06_17

derya_06_17 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    hiç canını sıkmaya değmezz! isteyen adam böyle bahane bulmaz.sen de onu umursama

12. 28 Ekim 2010
  13. cansubeauty

cansubeauty Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canim ama böyle olmazki.. seviyorsa böyle bahaneler bulmaz sürekli.. yani sen bunu cekmek zorunda degilsinki..., benim benimkinin bi kafasina vuruyorum ozaman hemen ayaklarima kapaniyor :nazar: :) yani ne bileyim cekilmezki bu yok uykum var yok bilmem ne günde 3-5 msj diyorsun hayata kabul etmezdim! , birkez seviyorsa 3-5 msji birak günde en azindan 20 tane falan atar.., benim askimda calisiyor cok yorgun olmassa aksamlari tel aciyor veya ben ariyorum.. onun haricinde 20-30 tane msj atiyoruz hergün.. tabiki benimkide cok yoruluyor ama yinede banada elinden geldigi kadar zaman ayirir ilgilenir.. güler eder ,,,,,.. sen bana iyi geliyorsun sende olmasan ben bu hayata bogulurum is den geliyorum yatiyorum hayatim yok , sensin hayatim , tutunacak dalimsin diyor :nazar: yani ne bilim seninki sanki biraz tuaf.. , baska bir kadinmi var acaba?? bilmiyorumkismile

14. 28 Ekim 2010
  15. tgba87

tgba87 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41

canım empati kuracak olursam içinden çıkılmayacak bir durum değil.İnsan evliyken herşeyi daha iyi görebiliyor gerçekten.Eğer gerçekten değerli olmak istiyorsan sende arama eğer gerçekten seviyorsa seni arayacaktir bu seferde sen ona aynı şeyi yap yani kaç kovalan muhabbeti hiç birşeyin senden değerli olmasına müsade etme arkadaşım.O zaman bak nasıl üstüne düşmeye başlıyor.Emin ol durum böyle olacak hiç canını sıkma...Gez eğlen gül sakın belli etme bu duruma üzüldüğünü...İçinde olmayan bilemez deme gerçekten içinde olmayan biliyor.Mantık devre dışı kalıyor bu durumlarda sen devre dışı bırakma..:1hug:

16. 28 Ekim 2010
  17. antalyadan_ayse

antalyadan_ayse Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    aynı kaderi yaşıyoruz seninle canım ya :2:seni çok iyi anlıyorum.seven insan arar sorar ilgisini belli eder bunların hepsini biliyoruz bende açık açık hepsinide konuştum senin gibi. aynı erkek arkadaşının söylediklerini benimkide bana diyor yok yoğunum yok işim var yok sınavlarım var vs...böyle gidiyor.yani bende acaba başkasımı var diyorum hayatında o zamanda bana güvenmiyormusun diye tavır yapıyor.bazı arkadaşlar bırak yol ver gitsin demiş ama işte insan gönlüncen söküp atamıyor ki hemen bıraksın.ne onunla nede onsuz oluyor bazen uzakta olsun ama benmle olsun diyorum.fakat böylede gitmeyeceğini biliyorum.sen kontörüm olmadığı zamanlar alamayacağım zamanlar bile aldım demişsin evet aynını bende yaptım bende aldım hemde onada gönderirdim.artık karar verdim eskisi gibi bende üstüne düşmeyeceğim o aramazsa bende aramayacağım kaçan kovalanırmış en iyisi böyle yapmak mesela mesaj hakkım bitti tekrardam yapmayacağım ben.bütün günümü ondan 3-5 mesaj bekleyerek geçirmektende,böylesi daha iyi olur belki.sende arama sorma ilgilenme ne olacaksa olsun inceldiği yerden kopsun yani sonuçta öylede böylede olsa acı çeken biz oluyoruz :2:

18. 28 Ekim 2010
  19. shygirl

shygirl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım şu da var biraz mantıklı düşünmek gerekirse yani ben onu ne kadar zor durumda olursam olayaım aramışımdır kız olduğum halde gerektiği zaman akrabalarımdan çekinmişimdir buna rağmen onların yanındayken bile bir fırsatını bulup aramışımdır ama o yok dedem yanımda arayamam yok annem yanımda falan diyor .Hem böyle söylüyor hem de aileme seni anlatıyorum diyor anlamadım aldattığına da hiç inanmam kafayı yiyeceğim :1ninca: