Acı çekiyorummmm....

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve TazeYumurta tarafından 9 Kasım 2010 başlatılmıştır.

9 Kasım 2010
    Konu Sahibi : TazeYumurta
  1. TazeYumurta

TazeYumurta İZMİR ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    3 hafta oldu geldi yüzüğü kendi verdi sen benim yanımda olmadın dedi, o verdikten 4 gün sonra ben gönderdim çünkü çözümü yoktu konuş konuş aynı yere dönüyoduk ve tek sorunumuz düğün tarihiydi yani benm için düğün tarihiydi, ailesi istemiyomuş ailem istemiyomuş gözümde yoktu çok seviyodum nelerine katlandım aşıktım her hakaretini herşeyini yuttum belkide hatalar üstüne hatalar yaptım ama tek istediğim onunla mutlu güzel bi hayat kurmaktı aldattı neler neler yaptı gene sevdim gene gene ve daha çok
    ailesi her geldiğinde laf soktu herşeye rağmen ailemi susturdum aman boşverin aman duymayın kendimde gözümü kulağımı tıkayıp onu sevmeye devam ettim ayrıldık bitti hayatım dediğim adam sensiz olamam dediğim adam son tekmeyide vurdu ayrılırken bile aldattı ama ben ondan nefret edemiyorum onu unutamıyorum ve en acısı acı çekiyorum hemde çoookkkk :KK59::KK59::KK58::KK14::KK14::KK14: belkide çoğunuz hak etmişsin sen herşeyine göz yummuşsun diceksizniz ama gerçekten ben kör bi aşıktım :KK43::KK14::KK14:

2. 9 Kasım 2010
  3. sazan

sazan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    ne olduki böyle bu noktaya geldiniz

4. 9 Kasım 2010
  5. serezcik

serezcik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım ya Allah sana sabır ve dayanma gücü versin,dilerim daha fazla acı çekmeden unutursun tatlım

6. 9 Kasım 2010
  7. minikdepresif

minikdepresif Vazgeçtim gözlerinden Pro Üye

Beğenildi:
    52
    Ödül Puanları:
    198
    Aşk böyle bişi tatlım ..
    Mantıksız bir duygu ..
    Kimseyi kendinden çok sevme !
    İnan bana geçecek bu acın !
    ne kadar canının acıdıgını tahmin edebiliyorum ..
    Geçen yıl doğum günümden bir gün sonra terk edildim ve aynı gün hayatıma son vermeye çalıştım.
    Sanıyordum ki geçmeyecek bu acıi nefes alamayacağım, yaşayamacağım ..
    Hayır hayat devam ediyor ..
    Acılar azalıyor, yaralar sarılıyor ..
    Zaman ver kendine ..
    Ama kulağınada küpe et ..
    kimseyi kendinden çok sevme, kimseye hak ettiğinden fazla taviz verme bu sana mutluluk değil mutsuzluk verir..
    Kimseye kendini vazgeçilmez hissetirme ..
    Vazgeçer gider..

Son düzenleyen: Moderatör: 9 Kasım 2010
  8. 9 Kasım 2010
  9. baby_dilay

baby_dilay Yok olmak istiyorum!.. Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    Hakkında hayırlısı olmuş bence canım.......

10. 9 Kasım 2010
  11. TazeYumurta

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    kimseye hiç kimseye söyleyemiyorum o seni sevmedi diyolar yoksa vazgeçermiydi yoksa düğün ocakta olmuyo die arkasını dönüp gidermiydi :KK43: duymak istemiyorum bilmek istemiyorum insanlara gülüp içimden ağlıyorum, kendimi balkonda pencere önlerinde buluyorum sonra dur dur yapma dio içimden bi ses gerçekten sevse ayrılık akşamı aldattığı insanı aramazdı gerçekten sevse seni düşünürdü ama olmuyo ne dersem diyim yüreğime bir türlü laf geçiremiyorum allahım bazen kendimdn utanıyorum nasıl yaaa nasıl seversin seni aldatmışş hemde defalarca bunu yapmış birini ve sırtını sana dönüp gitmiş ama yok yok yok hala acı çekiyorum yaaa kafayı yemekten korkuyorum en çok

12. 9 Kasım 2010
  13. Herseyimsin

Herseyimsin Cok mutsuzum :( Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    abatu ya katiliyorum, guzel yazmis. kimseye kendini vazgecilmez hissettirmiceksin, bi yerleri kalkiyo ki ne yapsam ayrilmaz benden gibisine dusunuyo.

bence sanslisin ayrilmissin, o bulunmaz hint kumasi degil ve ailesi simdiden oyleyse sana sonu ne olacak merak ettim. hayatin tadini cikar kimler cikicak karsina. ve sunu soylemek istiyorum cok cok cok iyi tanimadan kimseyle evlenmeye karar verme :KK43: evlilik gorundugu kadar kolay degil cok iyi dusunmek lazimmis. iste bu dedigin zaman ki insallah oyle diyecegin biri cikar karsina.

Allah yardimcimiz olsun insallah

14. 9 Kasım 2010
  15. TazeYumurta

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    evet ben en çok o hatayı yaptım taptım onaaa sevmek değildi ne derse yaptım ne isterse tamam dedim geceleri uyanırdım onu düşünerek hemen telfna sarılır msj atardım yaşayamaaammm sensizz olmazzz die şimdi gerçekten yaşayamıyorum ne kadar gülüp eğlensemde olmuyo nefes bile alamıyorum sanki biri boğazıma yapışmış her gün biraz daha sıkıyo neden yaa neden diyorum sonra ama hayat işte kısmet die buna diolar sanırım hayırlısı diorıum ama bazen içimden isyan ediyorum

16. 9 Kasım 2010
  17. TazeYumurta

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ailesi bi başkaydı bayramda bile çıkıp gelmemişlerdi bütüüünn sülalem üstüme geldi nie neden gelmedilerrr nedeenn, ben takmıyorum yaaa size noluyo diodum ama içimden öle takıyodum ki kimse bilmez bilemezdi annesi akrabalarımın içinde tazeyumurta bize uygun değil siz bize uygun değilsiniz demiş kendi kulağımla duymadım die salladım aman abartıyolar dedim daha neler neler yaşadım ama heeepp boşverdim ben onunla mutlu olucam dedim ama öle değilmiş ve en son aldatınca ayrılığın üstüne basa basa uyguladım babam kızım bak bu kadar seviyosan yapalım düğünü dedi yok baba yok böle olmaz böle yapılarak olmaz dedim ve kimseye anlatamadım canım ailem hep destek oldu üzülme ağlama dedi
    ama ben hala salak gibi seviyorum ya nasıl bi duygudur bu anlam veremiyorum

18. 9 Kasım 2010
  19. BAL_2

BAL_2 GüLe SevdaLı Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    ah ask insan ayrımı yapamıyor geliyor insanın kalbine, kene gibi kapışıp kalıyor nasıl biseyki değmeyecek insanları bile sevebiliyor öyle sihirli güçler yaratıyorus ki biz, küçük bir insanı bile gözümüzde büyütebiliyoruz
    çok hatalısın sende gurur yokmu niye gögüs gerdin, aldattığı halde bile nasıl devam ettin ben olsam etmezdim gibi lafları çok söyleyen olacak yeri gelecek susacaksın onun hatasını kendin yapmıscasına... belkide kimseye anlatamadıklarını gelip buraya söylemissin iyi yapmıssın zamanla el birligiyle yaran iyilesecek

sana unut gitsin gibi hakkı kendimde göremiyorum çok afedersin çok özür dilerim ama bir bayan olarak çok iyi olmus diyorum içinde allah korkusu olmayan biriyle evlenecek, çoçuguna baba, kendine es yapacaktın esim diyeceğin insan seni yüceltmeli sana sahip çıkmalı böyle bir insandan mı olacaktı sükür rabbime olmamıs...

bir erkek niye erkektir yani kime erkek denir; esine, sevdigine yarine sahip çıkan namusunu serefini koruyan ele muhtaç etmeyip sevdiginin basını önüne eğmeyene erkek derim ben bir erkek namusu için yasamalıdır.
    Beni aldattı diyosun ayrılırken bile, böyle bir insan sevgiyi haketmemeli bence ve sunuda unutmaki GÖZÜ AÇ OLANIN KARNI HİÇBİR ZAMAN DOYMAZMIŞ.. yani simdi ne ise ilerde de o olacak yıpranmana değmeyecek...böyle bir insanla bir zaman diliminde beraberdin, canın yanındı evet... Rabbim gün gelir her kulunu sınar elbet ama öyle derman olurki derdine birde sans kapısı açar...

ve simdi sen geçen kötü günlerin derdinde olma gelecek güzel günlerin ve açılacak sans kapısının kıymetini bilmeyi düsün ve gün gelecek seni senden çok düsünecek iyikide olmamıs diyeceğin bir insan olacak yanında

nefes almak, yasamak, kadar güzel birsey olamaz yanındakilerin kıymetini bil ve hayatının tadını çıkar
    en kısa zamanda huzura erismen dileğiyle..