Acıbadem hastanesi aşılama fiyatları hkk. bilgisi olan var mı?

Konusu 'Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz' forumundadır ve wavy tarafından 31 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

31 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : wavy
  1. wavy

wavy Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar merhabalar. biz yaklaşık 9 aydır bebiş için uğraşıyoruz ama olmuyor maalesef. eşimin morfolojisi %2 bu nedenle hep başarısız oluyoruz. doktorlar aşılamada %80 şans verdiler. ben daha önce acıbadem kadıköy hastanesine gidiyordum ama hiç aşılama fiyatlarını sormamıştım. şimdi medical park göztepeye gidiyorum fakat oranın şu an açılmış bir tüp bebek merkezi yok. Ağustos 15 gibi açılacakmış. yeni açılan bi yerde kobay olmakta istemiyorum..bu nedenle tekrar acıbademe gitmeyi düşünüyorum. gelecrek ay inşallah başlayacağız.kendimizi hazırlamak açısınıdan fiyatlarını öğrenmek istedim. yardımcı olursanız sevinirim.

Bana İstanbul Anadolu yakasında önereceğiniz başka yer varsa onlarıda öğrenmek isterim. Çünkü Deneyim herşeyden önce gelir...

Herkese şimdiden teşekkürler..a.s.

2. 31 Temmuz 2008
  3. SILAM

SILAM anne Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bıraz once acıbadem hastanesınn sıtesıne gırdım oradakı tup bebk bolumunde fıyatlar yazıo bakabılırsın

4. 1 Ağustos 2008
  5. EU2

EU2 Guest

aşılama ve %80 şans !!!!!
    bukadar şans vermesi çok ilginç geldi bana açıkcası.neredeyse tüpbebekte bile kimi zaman bukadar şans olmaz.. aşılamada şans taş çatlasın %30 u geçmez diye biliyorum ..

6. 1 Ağustos 2008
  7. PinkRose

PinkRose Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    AŞILAMADA VERİLEN ŞANS %10 %20 DİR %3O LARI GEÇMEZ canım tüpbebektede%45 lerde dir çoğu zaman abartıyolar rakamları canım .biraz ticari görüyorlar maalesef işte durumumuz ortada,ama denemelisin mutlaka acıbadem iyi hastanedir tavsiye ederim canım sitesine girip araştır..

8. 1 Ağustos 2008
  9. ISPANAK

ISPANAK Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    aşılamada %80 şans imkansız cnm kesinlikle abartmışlar 3 aşılama geçirdim hiçbir zaman bu kadar şans vermediler ve uğraşan araştıran biri olarak söyleyeyim %20 en fazla şans veriliyorki tüp bebekte bile en fazla %60 diyor doktorlar çok iyi araştır cnm

10. 1 Ağustos 2008
  11. wavy

wavy Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar çok sağolun. Bunu bana acıbademde söylemediler.medical park gözxtepe deki doktorum söyledi. hatta o biraz daha normal yolla denememizi söyledi ama ben daha beklemek istemediğim için aşılama ve tüp bebekte şansımızı sordum öyle söyledi. bilmiyorum bu konularda biraz cahilim sanırsam.:KK43: belki doktor abartmıştır

12. 1 Ağustos 2008
  13. wavy

wavy Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım bu topiği açarken bende bakmıştım o siteye ama ordaki fiyatlar tüp bebek fiyatları. ben aşılama fiyatları görmedim. :uhm:

14. 1 Ağustos 2008
  15. ALXIXN

ALXIXN Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ben nisan ayında acıbademde aşılama yapacaktım. 1200 fiyat vermişlerdi.

16. 1 Ağustos 2008
  17. ALXIXN

ALXIXN Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    İlaçlar hariç bu arada.Onlarda 600 lira tuttu.

18. 1 Ağustos 2008
  19. wavy

wavy Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım bende tam ilaçlarlamı diye soracaktım. çok sağol verdiğin bilgi için. piyasaya göre biraz pahalı sanırsam dimi? peki sen acıbademde mi yaptırdın, başarılı oldu mu canım..