Acıbadem Maslak Hastanesi Doktor Öneri

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve battal853 tarafından 22 Ocak 2010 başlatılmıştır.

22 Ocak 2010
    Konu Sahibi : battal853
  1. battal853

battal853 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhabalar

Ben 2011 yılında çocuk sahibi olmayı planlıyorum, doğum yapacağım hastaneyi Acıbadem Maslak olarak belirledik. Fakat doktor konusunda çok kararsızım. Önerebileceğiniz kadın doğum uzmanı varsa çok sevinirim.

2. 28 Ocak 2010
  3. efim

efim Hayat en güzel hediye... Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    ben 14 haftalık hamileyim.. hamile kalmadan önce doktor ve hastane arayışına girerek Acıbadem Maslak Hastanesi'nde Canan Genim'e gitmeye karar verdim.. 2009 mart ayında bir ön muayeneye gittim.. eylül 2009'da eşim ve ben çocuk sahibi olmaya karar verdik ve hamile kaldığımı öğrendiğimde direk Canan Hanım'a gittik.. Canan Hanım'ı ben çok seviyorum.. çok ilgili, alakalı.. aradığınız her zaman ulaşabiliyorsunuz.. ayrıca çok sakin bir kadın.. ben çok memnunum sanada tavsiye ederim arkadaşım..

4. 1 Temmuz 2010
  5. dilek37

dilek37 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    merhaba bende 8+6 haftalık hamileyim ve Acıbadem Maslak'ta doktor arayışı içindeyim.Canan Genim e gitmeyi düşünüyorum.nasıl bir doktor ilgilimi konuşmayı seven bilgi veren birisimi?tüm sorularıma cevap verecek bilgili ve ilgili bir doktor arayışı içindeyim lütfen bana yardımcı olurmusunuz.acil sizden cvp bekliyorum.

6. 12 Temmuz 2010
  7. Esumrita

Esumrita Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    merhaba ben mucizevi bir şekilde kolay ve acısız bir doğum yaptım ve bunu canan genim'e borçluyum.canan hanım gerçekten çok bilgili, ilgili ve deneyimli bir doktor. kendi,sine herşey için çok teşekkür eder, herkese tavsiye ederim.

8. 15 Ekim 2010
  9. imp

imp Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    41
    bende canan genıme devam edıyorum ama maalesef benı bır cok konuda bılgılendırmıyor ben basladım dıye devam edıyorum artık bakalım dogumda gorcez kendısını

10. 22 Ekim 2010
  11. dilek37

dilek37 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    merhabalar bende sizin gibi canan hn a gidiyorum dediğiniz gibi bilgilendirmesi az çok yoğun bir doktor ben tecrübesine güveniyorum artık...

12. 3 Kasım 2010
  13. imp

imp Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    41
    aslında tecrubesı cok olması bazen dezavantaj sanırım cunku bızım ılk bebegımız oldugunu unutuyorlar bende sakınlıgınden dolayı degıstırmedım ınsana panık havası vermıyor bakalım guvenımızı bosa cıkartmaz ıns:KK48:

14. 6 Kasım 2010
  15. mehil

mehil Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    merhabalar ark.bende canan hnma gıttım banada çok sakin olması ve donuk olması rahatsız etti.ilk bebeğim ve heyecanımı cok yaşayıp paylaştığını düşünmüyorum.şuan mete güngöre gidiyorum.memnunum daha önce mete beye giden ark.varsa bilgi almak istiyorum.

16. 11 Kasım 2010
  17. imp

imp Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    41
    mete bey ıcınde cok ıyı dıyorlar bırkac arkadasım var ona gıden bence en bastan degıstırmekle ıyı yapmıssınız ben suan 6. ayımın ıcındeyım ve kararsız oldugum ıcın bugune kadar degıstıremedım ole aman aman pek memnun olmasamda artık bu saatten sonra degıstıremıyorum

18. 25 Kasım 2010
  19. mehil

mehil Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    teşekkür ediyorum.ama artık gitmemi gerektıren bır durum kalmadı.bebeğimin gelişimi durduğu için kürtaj oldum.