Acıbadem Maslak Tüp Bebek Merkezi Hakkında Bilgisi Olan Var mı?

Konusu 'Tüp Bebek Merkezleri' forumundadır ve ezine77 tarafından 18 Ekim 2010 başlatılmıştır.

18 Ekim 2010
    Konu Sahibi : ezine77
  1. ezine77

ezine77 Rabbime çok şükür.. Üye

Beğenildi:
    22
    Ödül Puanları:
    148
    arkadaşlar acıbadem maslakta tedavi görmüş,görecek ya da duyumu olan var mı?

Son düzenleme: 18 Ekim 2010
  2. 22 Ekim 2010
  3. ezine77

Beğenildi:
    22
    Ödül Puanları:
    148
    Allah Allah hiç bilen ya da tedavi gören yok mu yani?imsi tekniğinin de uygulandığı sayılı hastanelerden diye düşünüyodum ben de..

4. 18 Şubat 2011
  5. ezine77

Beğenildi:
    22
    Ödül Puanları:
    148
    arkadaşlar hala hastanede tedavi gören yok mu acaba?biz hala aynı hastaneyi düşünüyoruz,henüz gidememiş olsak ta:KK43:

6. 19 Şubat 2011
  7. bebekdls

bebekdls Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    148
    merhaba ezine77 biz ilk tüp bebek denememizi acıbadem maslakta yaptırmıştık drumuz özkan öztürk tü o kadar şeker o kadar tatlı bi dr du ki ama benim yumurtalarım 6.günde çatladığı için aşılamaya döndük mecburen mayıs ayında 2.denememize başlıcağımız zaman da özkan bey yırtdışına gitti çok üzüldük eşimde ben de hatta veda etmeye gittiğimizde boynuna sarılıp ağladım ama o da beni cem demirele yönlendirdi şimdi onda tedavimiz sürüyo ondan da çok memnunum acıbadem maslak gerçekten süper bi has.ama dr da çok önemli onun yerine tansu küçük bakıyo sanırım ama bilmiyorum hiç kendisini inş hayırlısı olsun

8. 20 Şubat 2011
  9. ezine77

Beğenildi:
    22
    Ödül Puanları:
    148
    ayyyyyy Allahım çok şükür yorum yapılmış diye beni sevindirdin arkadaşım..çok teşekkürler..o zaman bi de tansu küçükle tedavi olan var mı onu ariiim..Allah razı olsun senden..

10. 21 Şubat 2011
  11. bebekdls

bebekdls Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    148
    ahh canım benim ne demek yeni üyeyim yoksa çoktan yazardım sana allah senden de razı olsun valla dediğim hastane çok güzel çalışanlar da öle dediğim gibi özkan bey de harika bi dr du doktorluktan önce harika bi insandı hala andıkça gözlerim dolar bana tansu beyin de çok iyi olduğunu sölemişti ama o zaman henüz başlamamıştı bizim 1 -2 günde tadeviye başlamamız lazımdı ama cem beyden çok memnunnum inşaallah en kıza zamanda hamile haberini alırım dualarım seninle ben de 1 hafta kadar sonra 3.tedaviye başlıcam nolur dua et canım by:KK1:

12. 21 Şubat 2011
  13. ezine77

Beğenildi:
    22
    Ödül Puanları:
    148
    inşallah Allahım hayırlısıyla ikimizi de ve tüm bu yolda uğraşanların emeklerini boşa çıkarmasın..bugün düşündüm de bu işe harcadığımız emekleri,tabi Allah öle yazdıysa daha da uğraşıcağızdır belki de ama çok yorucu gerçekten.benim de 3 aşılama yapıldı,3. tüp bebek denemesi olucak hala ne sebep ne sonuç bulduk..benim gibi nice yazan Allaha bu forumlarda yalvaranların oldu da büyüdü bile:)inşallah artık biz de annelerin topiğinde buluşur,görüşürüz..

14. 25 Şubat 2011
  15. tuana3

tuana3 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    bende tansu beyde tedavi gördüm ama olmadı kısmet yine onda deneyeceğiz inşallah

16. 2 Mart 2011
  17. ezine77

Beğenildi:
    22
    Ödül Puanları:
    148
    çok sevindim seni bulduğuma öyleyse,sen denediğinde maslaktamıydı?ne kadar zaman önceydi?infertilite sebebiniz neydi ve memnundun öyle mi?yani her soruna cevap alabildin mi?ya da her istediğinde ona ulaşabildin mi,yoksa ekibine mi havale ediyo işi?bu sorularımı cevaplarsan çok sevinicem...

18. 5 Mart 2011
  19. tuana3

tuana3 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    inşallah sen hayırlıyla olumlu sonuç alırsın.ben 2kez tansu beyde denedim.3.ye başlayacağım.her seferinde her sorumda tansu beye ulaşabildim.bu konuda çok memnunum.muayenelerde kendisi ilgileniyor.psikolojikm olarak çok rahatlatıyor.bizde sperm azlığı var.ımsı metabolomiks hepsi yapılma ama kısmet değil galiba.3.için kendimi toparlayınca başlıcaz.inşallah olumlu haberini paylaşırız.hayırlısı olsun