Acibadem sigorta ile doğuranlar kuvez konusu

Konusu 'İkiz gebelik ve çoğul gebelikler' forumundadır ve bade_bade tarafından 13 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

13 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : bade_bade
  1. bade_bade

bade_bade Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Merhaba arkadaşlar acibadem 2a sigortam var şimdiye kadar sigortamla ilgili bir sorun yaşamadım doğumuda karşılıyor yanlız kuvez konusunu sigorta ile konuştuğumda bebekleri doğunca sigortalatırsanız kuvezleri odeniyor dediler ama çok tedirgin oldum hani odemiycek olursa ve allah korusun uzun zaman kuvezde kalırlarsa çıkıcak masrafı duşunemiyorum bile hani odenebilecek turden dedğil

acaba bu şekilde a.badem sigorta ile doğum yapıp bebekleri kuvezde kalan varmı bana en doğru yanıtı vericek sanırım teşekkürler

2. 19 Mayıs 2009
  3. bade_bade

bade_bade Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    cevap gelmedi konuyu guncellemek istedim kimse yokmu bilgisi olan acabasenağlama

4. 19 Mayıs 2009
  5. ozlemyb

ozlemyb Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    56
    Ödül Puanları:
    108
    merhabaa
    senııı cokkk amaa cokkkk ıyı anlıyorummmm
    bende 4 ay once dogum yaptım acıbadem sıgortalıyım
    ve bende senın gıbı ya kuveze gırerse dıye yedım bıtırdım kendımı
    ılk once bunu aklından cıkarr gereksız yere son gunlerını zehır etme kendıne sonra aqrıcan o göbusu :))
    acıbadem bebeklerı dıye adlandırıyorlar bebeklerımızı dogar dogmaz annenın uzerınden sıgortalı oluyor zaten eger kuves vs ıhtıyacı olursa sogortayı arıyorsunuz 3 gun ıcınde zehılmıydı neydı onu yapıyorlar ve hıc bır masrafın olmuyor
    benım bebegım kuveze gırmedı ama sıgortam her konuda yardımcı ve temsılcımız ılk gun yanımızdaydı
    hıcccc kendını bunun ıcın yorma
    bende kendımce neler dusunmustum kuveze konursa sıgortam yardımcı olmassa dıye altarnatıf hastaneler bıle arastırmıstım :)))
    allahım mutlulukla buyutmeyı nasıp etsın kuzucugunuzu

6. 20 Mayıs 2009
  7. bade_bade

bade_bade Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    aaa sağol canım ya içimi okadar rahatlattınki benimkiler ikiz inşallah girmezler tabide girecekler gibi geliyor bana inan ben ssk anlaşmalı ozel hastaneleri filan araştırdım gidip orada doğuruyım diye:KK43: aslında 4 yıldır bu sigortayı oduyorum ama bir turlu doğuramadım kadın doğum dışındada hiç kullanmadım ve her yıl dunya para oduyorum duşunsene sonunda başka yerde doğuracak duruma geldim amaa çook sevindirdin beni ya sağol allahta seni sevindirsin kim doğurttu seni drun kimdi kadıkoy acıbademe gidiyorum ben

minik kuzucuğunuda allah bağışlasın

8. 23 Ekim 2009
  9. PAPATYAM

PAPATYAM 15 MAYIS kilolara savaş Pro Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    198
    bende acıbadem sigortalıydım ama internatıonal hospitalde doğum yaptım gerek duyulmadı bebeğimde ama karşılıyormuş öyle demişlerdi ve hastanede varmış cihaz