acıbademde tüp bebek doktorum ŞAHİN BEY

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve cennetiim tarafından 5 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

?

tüp bebek DOKTOR:ŞAHİN ZETEROĞLU VE EKİBİ

1. ŞAHİN BEYİ TANIYAN VARMI?

100,0%
  2. TÜP BEBEKTE ÇİFT YUMURTA NE KADAR DOĞRU?

Oylanma: 0
    0,0%
Birden fazla oy kullanılabilir.
    5 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : cennetiim
  1. cennetiim

cennetiim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    a.s. merhaba arkadaşlar ben 3 yıllı evliyim hormon bozukluğu ve yumurta tembelliği var laporoskopi ameliyatı sonucu kanalllarım da fazla uzun oldu anlaşıldı ve tüp bebek tedavisine başladım.Daimi doktorum SAYIN:SELÇUK SÖYLEMEZ onun yönlendirmesi sayesinde acıbademle ŞAHİN BEYLE tanıştım daha ilk aşamadayım:dance: ŞAHİN BEYLE bir hafta önce tanıştım gayet emin güleryüzlü mantıklı bir yaklaşımla doğru bir HEKİMİN elinde olmaktan mutluluk duydum tabi sonuç pozitif olursa ki onu artık rabbim biliyor inşaalllah olur daha mutlu bir bayan olucam :1hug: ben paylaşmak istedim sormak ve öğrencek bir çok şey olabilir burada paylaşmak beni sevindirecek hoşçakalın sositososito

2. 6 Ağustos 2009
  3. goncamelek

goncamelek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Allah yardımcın olsun canım insallah hayırlı bi sonuc alırsın.Bende 3 yıllık evliyim 3 aydır yumurtalık takibi yapılıyo su an sag yumurtalıkta tembellik var fazla gelişmiyo sol iyi durumda insallah iyi bi sonuc alırım bende allah hepimizin yardımcısı olsun allahım herkese evlat sevgisini tattırsın insallah opuyorumnanaktan

4. 22 Ağustos 2009
  5. cennetiim

cennetiim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    TABİİİ TATLIM ALLAH HERKESE VERSİN İNŞAALLLAHHH BEN HERZAMAN BURDAYIM HOŞÇAKALkaydirigubbakcemile5

6. 22 Ağustos 2009
  7. PinkRose

PinkRose Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    tedavin hayırlı olsun canım drumuz aynı bende tedavi için bekliyorum kistlerden kurtulamadım bir türlü hayırlısı olsun hakkımızda inş