Açıcı

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve EU1 tarafından 12 Aralık 2008 başlatılmıştır.

12 Aralık 2008
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

arkadaşlar saça açıcı sürdükten sonra güneşte durmak mı gerekiyo? kullanımını anlatınn :S

2. 12 Aralık 2008
  3. sinem_06

sinem_06 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    90
    Ödül Puanları:
    108
    Bu koleston yada palette acıcı ıse guneste durman gerekmıyor zaten gunesı bu zamanda bulman bıraz zor:ecrin_bebek: sacına boyayı surup beklıyeceksın kullanma talımatı yazar zaten uzerınde

4. 12 Aralık 2008
  5. EU1

EU1 Guest

boya derken açıcıyı kastetitn dimi :S

6. 13 Aralık 2008
  7. EU1

EU1 Guest

benim kızım lisede ve saç açıcı ile saçlarını açıyor.
    yazın güneşte açıyor.
    kışın saçlarına sıkıp şaç kurutma makinası ile kurutarak açıyor.
    adı hint of shine .20 ytl civarında. parfumerilerde bulursun sanırım.
    4-5 ay gidiyor.
    rengi çok güzel kuaföre gittiğimizde kadınlar boyamı bu ne diye soruyorlar.
    kendi saçı koyu kumral.
    aslında ben kışın yapmasından pek hoşlanmıyorum çünkü saç kuruma makinası zarar veriri diye düşünüyorum.bende açmak istiyorum ama röfle var. kendi saçımı nasıl uzatayım ki

8. 14 Aralık 2008
  9. cimcime_girl58

cimcime_girl58 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben herkese tavsiye etmiyorum ben lise sondayım geeçen sene yazın arkadaşımla bir açıcı alıp geçtik bir güzell sürdük balkona çıkdık oturduk biraz bekledik yarım saat felan sonra kurrttuk yıkadık saçlarım tam istediğim renk olmuştu ama teller inceldi eskisi gibi güçlü deil helede düzleştirici kullanıyosanız tavsiye etmem benim saçım gerçi ondan sonra uzadı saçlarıın ucunda kaldı sadece açılan renk ama yinede siz bilirsiniz...güçsüz yapıyor renk süper oluyor ama...

10. 14 Aralık 2008
  11. Nazl

Nazl Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    Ah Ah ben 6 ayda o hatayı 3 kere yaptım :) ve saçlarım keçe gibiydi bi tel 4e ayrılıodu..ne düzleştirebiliodum ne tarayabiliodumm..bence hani cok cok istemiosan yapma yada yardımla yap derim canım :) renk tbki hoş oluo bendede harikaydı kendinden röfleli gibi ama cansız oluolar..Zaten dayanamayıp geçnde kestirdm smdi kendi rengi ve kısa..artık ellemicem :)