açıcılar ile ilgili -- kullananlar, görenler, duyanlar ltfn bkn

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve dolunay.09 tarafından 9 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

9 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : dolunay.09
  1. dolunay.09

dolunay.09 Guest

:uhm:benim sacımda sadece 1kat boya var ve daha acık bır tona boyamak ıstıyorum,, hep tutmaz dedıler bnde açıcıyla açmaya karar verdim ama yıpranmasından korkuyorum :sinifsinif: ilk boyada tutmayınca cok moralım bozulmustu,, sımdı sonuc almak ıstıyorumzemuszemus

açıcı kullananlar hangı markaları kullandınız ve sacınızdakı yıpranma ne kadar oldu??tekrar eskı saglıgına donebıldı mı saclarınız?? yardımcı olursanız cok sevınıcem:1rolleyes:

___dogal sacım________boyalı__________istedıiğim___
    [​IMG][​IMG][​IMG]

2. 9 Ağustos 2009
  3. balkaymak

balkaymak Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    92
    Ödül Puanları:
    153
    ben paletenin açıcısından çok memnunum hem yıpratmadı benim saçımı hemde çıkan tonlar hep güzel.....

4. 9 Ağustos 2009
  5. dolunay.09

dolunay.09 Guest

kaç ton açıyor??

6. 9 Ağustos 2009
  7. EU1

EU1 Guest

canım bekletme sürene göre değişiyor palette. benim boyamak istediğim renk için 25 dk falan tutup biraz açtım saçımda çikolata kahve gibi bir renk vardı. karamele döndüm. ama burada sarı saç yapan arkadaşlar bile var. palette yıpratmanın ötesinde benim saçıma parlaklık ve canlılık verdi. ipek gibi oldu.

8. 10 Ağustos 2009
  9. dolunay.09

dolunay.09 Guest

ay gerçekten mi yaa içime su serptin :dance: diger açıcılardan kullananlar yok mu??

sacımı flasla cekınce bole oldu acıncada bole bıse mı ortaya cıkar??

10. 10 Ağustos 2009
  11. DrBune

DrBune Guest

Vuuuhuuu kaydirigubbakcemile5 dolunay, fotoğraf çok sanatsal duruyooorrr : )))

12. 10 Ağustos 2009
  13. dolunay.09

dolunay.09 Guest

ah bi rengi hep ole olsa ne sanatsal fotolar cıkarcam ama...:1rolleyes:

14. 10 Ağustos 2009
  15. raptorial

raptorial Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    dolunay ben loreal in efasor adlı bi açıcısını kullandım koyu kızıl olan saçlarım çok açık bakır rengi oldu ve saçım hiç yıpranmadı ben tozu suyla karıştırmıştım eğer sen daha açık tonlar istersen oksidasyonla karıştırabilirsin o zaman daha çok açıyormuş

16. 10 Ağustos 2009
  17. rojdina

rojdina Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende palettenin açıcısını kullandım hemde birçok kez..benim saçım çok anormal hangi renge boyasam siyaha yakın oluyor..korkarım sarı yapsam yine siyah olacak :)) neyse ben her renk oturmadığında hemen hemen 3 ay yapmışımdır hep açtım saçımı ama bişey olmadı gerçi benim saçım çok kalın telli belki ondan da kaynaklanıyor olabilir yıpranmaması...ama biliyorum ki palettenin açıcısı çok iyi bu konuda...yıpratmıyor...

18. 11 Ağustos 2009
  19. sibushe

sibushe Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    kesinlikle palette!!