acıdan zevk alanlar

Konusu 'Aşk Acısı Çekenler' forumundadır ve endulus34 tarafından 9 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

9 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : endulus34
  1. endulus34

endulus34 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2.761
    Ödül Puanları:
    163
    kızlar bazı hemcinslerımın sadist olduğunu öğrendım,acıdan hoşlananlar var,biliyorsunu ben ayrılık acısı çekıyorum,ee tabi olur olmaz yerde ağlıyorum,arkadaşlarımın bazı ne güzel deyip iç geçirmezmı,şok oldum,keşke onlarda çekseymış aşk acısı,bir zamnda sonra olmazmı,ne şanşlıymışım,kızlar siz ne düşünüyorsunuz?özellikle yaşı büyük olanlar..küçüklere tavsiyem ilişkiyi uzatıp alışkanlığa dönüşmedne evlenın :)

2. 9 Temmuz 2010
  3. chess

chess Guru Editor

Beğenildi:
    32.092
    Ödül Puanları:
    463
    hala aşk acısı çeken var mı ya otuzlu yaşlarda, ne bileyim aşk acısı falan dediğin 25 dir maksimum gibi gelir bana
    demekki ender bulunduğuna göre özenilcek bişey otuzlu yaşlarda
    :KK1:

tabii çekilen acı gerçekten aşk acısımı ona bakmak lazım, genelde o acı başka şeylerin acısıyla karışır
    verilen emeğin acısı, geçen yılların acısı, hayallerini o insan için gömmenin acısı vs.. vs..

4. 12 Temmuz 2010
  5. endulus34

endulus34 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2.761
    Ödül Puanları:
    163
    haklısn,alışkanlığın ve belkide geç kalmışlığın acısı,zamanın geri gelemeyeceğini kabullenme acısı,karışırda karışır,ama çok haksızlık etmeyelım aşk a:)

6. 14 Temmuz 2015
  7. esraconcon

esraconcon Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    44
    Ödül Puanları:
    63
    Bende sadistlik değil de acımı sonuna kadar yaşamak huyu var. Hani yok ağlamıycam,düşünmüycem gibi bir kasıntım hiç olmaz.Ağlarım,dibine kadar sarhoş olurum,bağırır çağırırım.İçime atarsam sonra birikeceğini düşünürüm nedense