Aciiilll !!yurtdışında ki üniversiteler hakkında bilgisi olanlar lütfen tıklayın..!!!

Konusu 'Üniversite' forumundadır ve nefret_34 tarafından 2 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

2 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : nefret_34
  1. nefret_34

nefret_34 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba arkadaşlar..viyana üniversitesinde okuyan veya bilgisi olan kişilerden yardım istiyorum..bu sene liseyi bitrdim.üniversite eğitimime viyanada devam etmek istiyorum..ama kafamda birçok soru var..sizce zorluk çekermiyim..tabikide zorlukları olacaktır ama dil öğrenmek zormu..başarılı bir öğrenciyim yinede tereddüt yaşıyorum..bilgilendircek olan arkadaşlar varsa çok sevinirim..şimdiden teşekkür ederim

2. 3 Mayıs 2010
  3. oykullua

oykullua hilal Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    bende yurt disinda okuyorum ve inanki illk baslarda cok cok zorlanacaksin/ ve sonra allisirsin. dil konusunda cabuk ogrenirsin. cunki gercekten dil yerinde ogrenilir cumlesini ben kendimde tecrube ettim :) hemde selam bile ne demek oldugunu bilmedigim bir yere gelerek simdi iyi konumdayim.....bir kere gidicegin yeri iyi arastir sehir merkezinde mi/ yurttami kalcaksin evde mi/ eger yurtta kalicaksan ne kadar uzaklikta/ aylik ne harcaarsin ne yaparsin/ okulda turk var mi yokmu..... bunlari burdan ogrenmen zor olur ama danisman sirketlere basvurucaksin ve dikkat et!!!!!!
    sirketler cogu cok guzel anlatiyor ama is icraata gelince fos cikiyorlar. benim buraya gelen 4-5 arkim oyle dolandirildi ve ilgilenme filan olmadi ama bilgi almak icin ara sor danisman sirketleri ve guvenilir olmasina dikat et////////
    heleki turklerden de elinde olabildigine uzak dur .... bu da test edilip onaylanmistir :) hem dil acisindan hemde yurtdisinda oyle herkez cok iyi destekci filan gozukur ama hic oyle diildirler /////
    ama bu dediklerim caydirmasin seni sadece demek istedigim gozu acik kiz olcaksin saf kiz olmiyacaksin ancak gemini oyle yurutursun........sahsen imkanin varsa git yurt disinda egtim al ben cok memnunum .. yurt disinda egtimi siddetle tavsiye edenlerdenim. firsatin varsa kacirma

4. 3 Mayıs 2010
  5. nefret_34

nefret_34 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    öncelikle cevabın için çok teşekkürler..yanıt alabildiğim tek kişi sensin face varsa konuşablirmiyiz ?

6. 3 Mayıs 2010
  7. nefret_34

nefret_34 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kusura bakma senide rahatsız ediyorum ama inan kimseden tam olarak bilgi alamıyorum.herkes bambaşka şeyler söylüyor..sen yurtdışında okuduğun için çok daha iyi bilirsin artılarını eksilerini..yardımlarını bekliyorum :)

8. 3 Mayıs 2010
  9. oykullua

oykullua hilal Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    face im yok ama ozelden konusabiliriz yada msn den filan :)/

10. 3 Mayıs 2010
  11. oykullua

oykullua hilal Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    yok cnm ne rahatsizligi ben viyanada degilim ama sonucta yurt disi/ yurt disidir ulkenden ayrildigin zaman her yer ayni ogrenci icin.

12. 3 Mayıs 2010
  13. nefret_34

nefret_34 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    msn adresini mesaj olarak atarsan çok sevirim cnm

14. 3 Mayıs 2010
  15. nefret_34

nefret_34 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benim mesaj sayım yeterli değil sen özelden yazrmısın ?

16. 3 Mayıs 2010
  17. nefret_34

nefret_34 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    aldım adresini ekledim :)

18. 4 Mayıs 2010
  19. oykullua

oykullua hilal Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    ekledim ve sana yazdim cnm umarim uzun destanimi gorursun :))) ins yardim edebilirim ama fazla takma kafana cnm :)