aciil gürgan beyin hastaları buraya

Konusu 'Tüp Bebek Merkezleri' forumundadır ve selma101 tarafından 9 Kasım 2010 başlatılmıştır.

9 Kasım 2010
    Konu Sahibi : selma101
  1. selma101

selma101 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    31
    merhaba ben şuanda yeni bir merkez arıyorum bugün gürgan klinikten randevu aldım.ama aklımda başka merkezler de var.benim üçüncü olacak.daha önceki denemelerim kimyasal gebelikle sonuçlandı.o nedenle yine aynı şeyleri yaşamaktan korkuyorum.

2. 14 Kasım 2010
  3. tok

tok Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    merhaba ben tımur hocanın hastasıyım ve su an 30 haftalık hamıleyıım cok memnunum 3.denememde hamıle kaldım tımur hocayı ılk gorusmede goruyosun bırde transferını o yapıo gerı kalan herseyınle aygul hoca ılgılenıo am cok basarılarrrr

4. 15 Kasım 2010
  5. selma101

selma101 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    31
    merhaba sizin probleminiz neydi.hangi işlemler uygulandı merkezde. tüp bebek fiyatı nekadar?ko kültür ve diğer işlemler içinde mi.ilaç için ne kadar ödediniz.bazı merkezzler ilaçları kendileri daha ucuza satıyorlarmış.burada da böyle bir işlem sözkonusu mu.

6. 23 Kasım 2010
  7. tok

tok Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    merhaba benım problemım sperm azlıgıydı onun ıcın tup bebek uygulandı merkezde sperm tahlılını yapıolar yalnız esımı baska bı doktora yonlendırdıler oraya gıttık valla tam hatırlamıorum ama ılaclarımı felan hep ordan aldık ıstersende baska yerden alabılırsın o sana kalmıs bısey sadece tup bebek fıyatı 4.250 dıger estler harıc tabıkı muayne ucertıde harıc bu sadece tup bebek ıcın gecerlı bız herseyı oraya yaptırdık

8. 23 Kasım 2010
  9. unutmabirgun

unutmabirgun Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    108
    Fiyat çok pahalı.

10. 25 Aralık 2010
  11. pare55

pare55 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    41
    selmacım merhaba canım. bende timur beyin hastasıyım. gürgan klinikte tüp bebek denedik ama olmadı. bu yaz tekrar deneyeceğiz ama açıkcası benim de kafam karışık gürgan klinik hakkında:KK43: hakan yaralı var anatoliada ankarada. dalında o da çok iyi bi doktormuş bilmiyorum:KK50:

12. 25 Ocak 2011
  13. suzek

suzek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    hangisine karar verdiniz sonuç olumlu mu oldu bende yeni bu sürece başlayacağım yardım ederseniz çok sevinirim

14. 10 Şubat 2011
  15. _Trinity_

_Trinity_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Timur bey diye gidiyorsun aygül hanım ilgileniyor. Ona da ilgi dersen... 3 dk falan inceliyor hemşireye not aldırıyor seninle tek kelime konuşmak yok.... her işini hemşirenle hallediyorsun. 1 aşılama 1 tüp denemem oldu. Transferim yapılırken hemşire rahmi bulamadı aygülle kavga etmeye başladılar ben yatarken tepemde. Doğru yere gittiğinden emin bile olamadılar. Yerleştirildikten sonra ultrasyon fotosu verilirmiş bana verilmedi. Sallamıyorlar ilk denemede olanları. Hatta negatifle sonuçlanmasını iyi görüyorlar. 2. denemeye yine gelirler nasılsa diye. Hoş genelde tüm merkezler böyle. Doktorunu pek değiştirme derim, başta iyi bir tercih yap. Kolay gelsin