Aciil yardıım son 1 haftam ..soruma bakın lutfen...

Konusu 'YGS (Yüksek öğretime geçiş sınavı) / LYS' forumundadır ve akli_karisik tarafından 19 Haziran 2010 başlatılmıştır.

19 Haziran 2010
    Konu Sahibi : akli_karisik
  1. akli_karisik

akli_karisik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaslar ben ygs den ham 350 puan aldım , 4 yıllık isletme istiyorum (dogu illeri istemiyorum) MAT sınavına girdim pek parlak degil 20-25 arasi mat kısmından 15 civari NET DE geo. kismindan gelecek tahminimce... SİMDİ BENİM EDEBİYAT-COG DAN KAC NET YAPMAM LAZIM... KAFAM COK KARISIK LUTFEN BILGI VERIN...

2. 20 Haziran 2010
  3. cemreeylul

cemreeylul j'attends avec patience. Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    146
    haliç üniversitesinin sitesine baktın mı hic? bakmadıysan bi bak derim
    ygs netlerini yazıyosun bölüm seciosun sana yapman gereken netleri söylüyo lyslerden
    o sana mat icinde sölicek cünkü bu program sınavdan öncesinden kaldı ama mat netlerini giremiceksin tabi sisteme ama mattan eksiğin varsa onları edebiyattan falan tamamlamaya çalış, bi fikir edinmiş olursun en azndan

4. 20 Haziran 2010
  5. akli_karisik

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Evet canim bende edebiyatla kapatmayı düsünüyorum o yüzden... haliç üniversitesinin sitesine bakacagm smdi tesekkurler...

6. 21 Haziran 2010
  7. cemreeylul

cemreeylul j'attends avec patience. Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    146
    nasıl durum? işine yaradı mı site?
    benim edebiyata iyi asılmam lazım
    mat cok iyi geldi de
    edebiyattan düşük yaparsam pek de bi işe yaramaz, acıkcası pek edebyat calışmadım ben sene başndan beri, cok ezber var biraz korkuyorum esasında

8. 24 Haziran 2010
  9. akli_karisik

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Baktim canim cok isime yaradi .. Evet birinden biri eksik olunca olmuyo ben mat.i kontrol etmedim ama 30un üstünde gelmeyecek onu biliyorum.. Ben edebiyat sadece bu sene gördüm zorlanmadim pek eger birazda olsa edebiyat bilgin varsa tekrar yaparsan hatirlarsin hepsini yine... bu sene sözelleri zor sormuyorlar zaten edebiyat icinde ayni seyi umuyorum :)