açık çikolata kisti ameliyatı !!!!

Konusu 'Tüp Bebek Yöntemi ile Çocuk Sahibi Olmak.' forumundadır ve Nazende tarafından 4 Mart 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    4 Mart 2010
    Konu Sahibi : Nazende
  1. Nazende

Nazende Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba 04-02-2010 tarıhınde acık kıs amelıyatı oldum sol yumurtalıkla beraber yaklasık orta boy bır kavun buyuklugunde kıst aldıgını soyledım dr um acık amelıyat oldugum ıcın ve kıstın tekrarlamaması ıcın ( ama yumurtalık tamaman alındı nasıl tekrarlıyacak anlamadım ) bana 1 yıl menepoz ıgnesı vermek ıstyor 1 yıl boyunca 3 ayda bır vurulucam ve bıttıkden sonra hamıle kalmak ıcın ugrasıcakmısım
    ama bn bu ıgneden olmak ıstemıyorum ve hemen hamıle kalmak ıstyorum
    bana ne onerırısınz lutfen acıl yardım edın acık kıst anelıyatından sonra enerken ne zaman hamıle kalmalıyım kısa surede hamıle kalırsam mesela amelıyattan 3 ay 4 ay sonra ne gıbı zorluklar yasarım
    acelemdekı sebep yasım 32 ve sadece sag yumurtalıgım var tek yumurtalıkla ısım zor gıbı gelıyor bana .....
    patolojı sonuclarım temız ve sag tupumde acık bırde ne kadar sure sonra cınsel ılskıye gırmelıyım 1 ay oldu amelıyat olalı
    sımdıden cok tesekkurler sayın hocam ....

2. 4 Mart 2010
    Konu Sahibi : Nazende
  3. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba
    bence hiç beklemeden gebelik için tedaviye başlayın gebelik zaten size önerdikleri iğnenin etkisini yapacaktır(gebe kalırsanız yaklaşık 1 yıl adet olamayacaksınız)İlişkide sakınca yoktur.Gebelikte ek bir sıkıntı yaşamazsınız

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.