Açık gözenekler için en iyi yöntem

Konusu 'Sivilceli Ciltler ve Çözümleri' forumundadır ve fatmasevercan tarafından 9 Mart 2009 başlatılmıştır.

9 Mart 2009
    Konu Sahibi : fatmasevercan
  1. fatmasevercan

fatmasevercan Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar. Benim yüzüm özellikle göz altı bölgem delik deşik.gözenekler dev gidi. Ne maskeler yaptım.ne yıkama jelleri kullandım.hiç çare etmedi. Sonunda keşfettim. Sebamedin likit temizleyicisini herkes bilir.meğer bu ürün tam gözenekler içinmiş haberim yokmuş.sebamed likit değdiği yeri çok iyi temizler.ve de çok kurutur.o yüzden sadece gözeneklerimin olduğu bölgeye hiç köpürtmeden bir miktar sebamed likit sürüp masaj yapıyorum bir iki dakika . Ve duruluyorum.sonuç harika.en iyi maskeden bile daha iyi maske etkisi yapıyor.gözenekler kapandığı gibi bir iki saat sonra yağ fışkırmıyor içlerinden.kalıcı olarak dengeliyor.sebamed likiti isteyen komple yüzüne maske niyetine kullanabilir.masaj yapıp durulamanız kafi. Sebamedden sonra m.asam pore minimizer kullanıyorum.tüm yüzüme sürüyorum çünkü içinde cilt için çok faydalı bitkisel ürünler ve vitaminler var. Sebamedden sonra bir de pore minimizer ile desteklerseniz çok rahatlayacaK yüzünüz. Boşu boşuna paranızı dökmeyin arkadaşlar.ben yıllardır bu cilt problemleriyle uğraştım.hiç değmez.sivilce problemi olan varsa akşamları bir de yatmadan önce çok ince tabaka halinde tretin krem sürsün. Başka hiçbirşey kullanmaya gerek yok.cildiniz pırıl pırıl olur.

Son düzenleme: 9 Mart 2009
  2. 24 Mart 2009
  3. turkuazz

turkuazz Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ya sebamedi bnde yeni kullanmaya başladım birkaç hafta oldu.cildimin diğer bölgelerine çok ii gelmedi ama burun bölgemdeki gözeneklerde gerçekten de etkili oldu.ama alnımda pütürler oluştu tabi bu sebamedden olmayabilir

4. 25 Mart 2009
  5. çikolatagelin

çikolatagelin Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bendede b sorun varda ofoffff ne yapcağımı sasırdım

6. 25 Mart 2009
  7. 1987

1987 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    tretin krem neki??

8. 10 Ağustos 2009
  9. indefini

indefini Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sebamed likit nedir arkadaslar ben bılmıorum =((

10. 11 Ağustos 2009
  11. eda35

eda35 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Tretın ne

12. 13 Ağustos 2009
  13. nazimsin26

nazimsin26 Yüreğim seni sevdi.. Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sebamedin cilt yapısıyla uyumlu yüz yıkama jeli.. cilde asla zarar vermiyor.. bezelye tanesi büyüklüğünde hafifi yıkadığınız yüzünüze köpürterek yıkıyosunuz. bütün yıkama jellerinden daha iyi ve daha ucuz bende 2 senedir kullanıyorum. ama gözneklerime faydası olmadı, faydası olan tretindir. sebamed sadece cildi temizler. eczane ve kozmetiklerde bulabilirisniz

14. 13 Ağustos 2009
  15. nazimsin26

nazimsin26 Yüreğim seni sevdi.. Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    tretin cilidi soyarak yenileyen bir medikal kremdir. sivilce lekelerine iyi gelir, uzun vadede göznekleri ve ciltteki bozuk yapıları düzeltir. parasını devlet karşılamaz, eczanelerde 15 tl civarı fiyatı var

16. 15 Ağustos 2009
  17. Susqun_um

Susqun_um Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    nerden alabiliriz diye bir soru sorsam çok cahilsin diye beni aşağılar mısınız?:)Benimde gözenelerim var ve beni çok üzüyor:KK43:

18. 17 Ağustos 2009
  19. asiyam

asiyam Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    BebeĞım sebamed ı mı tretın mı? Her ıkısınıde eczanelerde bulabılırsın sebamed bÜyÜk marketlerde bıle var artık :KK66: geÇmıŞ olsun :)